Airlines , veikianti JAE, dirba įprastu režimu

JAE Spauda pažymi, kad, nepaisant to, kad Irako konflikto pradžios, oro linijų regione veikiančių dauguma toliau veiks kaip įprasta ir įprastą grafiką. Išimtis yra Kuveitas, kurių skrydžiai buvo laikinai sustabdytas.

Aviakompanija Gulf Air padarė pareiškimą šiandien, kad, nepaisant karinių veiksmų Irake plėtros, bendrovė toliau veikia kaip ir anksčiau. Mr James Hogan, prezidentas ir generalinis direktorius, Gulf Air, pažymėjo, kad įmonė gavo garantijas iš vyresniųjų civilinės aviacijos institucijoms, kurios pagrindas oro uostas, įsikūręs lektuvo bilietai i ispanija Bahreino, Abu Dabis ir Maskatas, dirbs ta pačia suma. Be to, jis pareiškė, kad Gulf Air yra nuolat palaiko ryšius su civilinės aviacijos vadovybės aptarti ir nuspręsti dėl bet kokių į pasikeitusią padėtį. Maršrutai Gulf Air yra tik koridoriai apibrėžta Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (ICAO), kurios nepatenka į konflikto zoną, užtikrinti keleivių, įgulos ir orlaivio saugai – yra pagrindinis uždavinys lektuvo bilietai i egipta mūsų aviakompanijos, – sakė James Hogan.

JAE nacionalinis vežėjas aviakompanija Emirates, įsikūrusi Dubajuje, taip pat toliau veikia normaliai. Bendrovė pridūrė papildomus puslapius į savo svetainę, siekiant padaryti realaus laiko po atnaujinimus jokių skrydžių tvarkaraščio, kurį sukelia karinius veiksmus Irake pokyčius. Visi Kuveitas skrydžius vakar buvo laikinai sustabdytas.

Generalinis direktorius Emirates Mr Maurice Flanagan sakė: Pagrindinis tikslas aviakompanijos – užtikrinti mūsų keleivių pigus skrydziai i dubaju ir įgulos saugumą Norėdami tai padaryti, mes atliekame visą parą stebėti situaciją, naudojant, jei reikia, alternatyvūs maršrutai laikomas saugiu tarptautinių civilinės aviacijos organizacijų..

Miss Gwen Jones vadovė ryšiams su visuomene avialinijų British Airways (Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje, Centrinėje ir Pietų Azijoje), sakė laikraštis Khaleej Times , apie bendrovės išvakarėse dirbo pagal standartinę grafiką. Mes atidžiai stebi situaciją ir keisti maršrutus ir skrydžių tvarkaraščius pagal mūsų nuolatinę stebėseną ir gaires JK vyriausybės rezultatų , – sakė ponia Gwen Jones.