Atgimusi Aetna jau žudo

Rugsėjis 14 naujienų agentūros pranešė, kad Italijoje atgaivino garsaus Sicilijos vulkanas Etna. Pirma, buvo pateikta informacija, kaip linksmas: Turistai kviečiami į retą reginį išsiveržimas.. Jau keletą dienų per Etnos banguojantis dūmų ir pelenų, 14 tekėjo kaip išsilydžiusios lavos

Kitą dieną, 15 NTV televizijos pranešė, kad Aetna gresia gyventojų Sicilijos saloje: Tai išvadą Italijos mokslininkai, kurie dabar studijuoti seisminį aktyvumą kalno. išvakarėse, jie nustatė, kad pietinėje šlaito Etnos suformavo naują kaltės, kad rezultatai srautus išsilydžiusios lavos.

Paskutinė minutė upės metėsi į gyvenamuosius rajonus. pastatyti lavos barjerą nėra įmanoma. Italijos valdžios institucijos jau perspėjo vietiniai gyventojai apie galimą evakavimą į saugią zoną.

Šiandien RIA Novosti, į Etnos žmogus išsiveržimas srityje mirė. ANSA pranešė naujienų agentūra, jo kūnas buvo rastas kitą turistų, kurie pakilo į ugnikalnio šlaitus grupei.

Manoma teisėsaugos pareigūnų turistų žuvo nuo žaibo. Trečiadienio vakare, pietų Italijos regionuose ištiko audrą ir perkūnija.