Automatinis lauko augalų laistymas

Kambariniai augalai, pavyzdžiui, vaikams, jiems reikia dėmesio ir nuolatinės priežiūros. Ir, jei jūs galite pasiimti savo mėgstamą vaiką močiutei, bet kuriuo metu, žalia augintiniai tik jų gyvenamosios vietos ir bejėgis per ilgą nebuvimą savininkams. Todėl tiems, kurie nori pamatyti butas puodus žydinčių augalų, būtina galvoti apie Automatinės laistymo sistemos jų pasirinkimą.

Automatinio laistymo kambarinių augalų sistema su savo rankas

Jei rankos ir „niežulys“ padaryti laistymo sistemą sau, tada nėra nieko lengviau. Jums reikės vaisto lašintuvu su adata ir plastikinį butelį. Lašintuvu vamzdelis pakaba turi būti (kiek norite) ir pritvirtinkite jį prie butelio. Jei vanduo veikia per greitai ir yra baimė pour puodai, verta išspausti vamzdis ir stipresnis, priešingai, leiskite eiti šiek tiek, jei vanduo nepakankamai.

Būti šimtu procentų tikri, lašinamas laistymo kambarines gėles, geriau išbandyti jį.

Naudingi patarimai. Augalai gavo vandens, be pertraukos, nedėkite adatą į žemę, kitaip jis bus užkimšti skylę. Ir butelio dugnas jums reikia „padaryti skylę“ į išretintoje kamerinėje išeiti orui ir vandens tekėjo lengvai.

Įsigytas laistymo sistema

Kiekvienas, kuris yra ne itin domina šio rankdarbiams tipo galima nusipirkti gatavų Automatinės laistymo kambarines gėles.

Akvaglob

Prietaisas, kuris yra toks neįprastas vardas pats savaime yra gana paprasta. Ji reiškia kolbą su ilgą siaurą snapelis. Veikimo automatinio laistymo principas yra primityvus. Kolbą turi būti pripildytas vandens ir įterpiamas į pirmame trumpuoju kraštu. Kai augalas gauna reikiamą kiekį vandens, prietaisas yra pripildyta išretintoje kamerinėje oro, kuris išlaiko likusį skystį. Po džiovinimo, dirvožemio oro burbuliukai pakiltų iki kolbą, ir vanduo teka iš naujo.

Nepaisant to, kad akvaglob dirba tiesiog, ji ​​negali būti laikoma patikima, nes tai negali būti kontroliuojama drėkinimo sistemą.

Wick laistymas

Manoma, kad augalai sugeria tiek vandens, kiek jiems reikia. Būtent šis principas veikia šiose drėkinimo sistema. Pagal puodo yra patalpintas inde su vandeniu, ir skyles ant puodo dugną pridedamas porėtos tekstilės pluoštų. Per šių pluoštų šaknų sistemos augalų tiekia reikiamą kiekį vandens.

Naudingi patarimai. Prieš pirkdami Wick laistymo sistemą, įsitikinkite, kad jūsų augalų šaknys yra ne puodo dugno, o ne iš viršaus.

„Wonder sodinamosios“

Tiems, kurie dažnai į komandiruotes, yra dar vienas stebuklas prietaisas – puodai, kuris susideda iš puodo, vandens rezervuaro ir keliais dagčiai. Ji veikia tokį prietaisą tokiu pat būdu, kaip tamponas laistyti. Skirtumas slypi už didesnę kainą, todėl geresnės kokybės. Vandens rezervuaras įrengtas taip, kad ji turėtų būti užpildyta tik tris kartus per metus, ir stebuklas prietaisas bus sureguliuoti pati drėkinimą.

Automatinės laistymo sistemos kambarinių augalų – yra gyvybiškai svarbus tiems, kurie nori turėti gamtos kampe, tačiau tai dažnai nėra namuose. Vienas turi tik pasirinkti tinkamą drėkinimo sistema – ir žalia „draugų“ visada bus malonus akiai.

Pirkti sodo žarna nuo DOM.BY