Be maitinimo viešbučiai ir apgyvendinimas

Acapulco_3Jei esate iš turizmo pramonės atstovas ar jūs ketinate keliauti pirmą kartą, yra tikimybė, kad jūs painioti keistų raidžių kombinacijas, kuris yra maisto produktų rūšių viešbučiuose. Ką tai reiškia, AB, RO, BB, HB, FB, AI, UAI? Mes Jums siūlome platesnį paaiškinimą maisto kategorijų ženklais jums visada bus aišku, apie juos ir visą pilvo!

SC – Self Catering

Maitinimas nėra įskaičiuotas bilietai i londona į kainą, bet bus galima kepimo įranga, kad būtų galima parengti savo patiekalų.

RO – Kambarių tik

Maitinimas nėra įskaičiuotas į kainą, bet jį galima gauti už papildomą mokestį.

BB – Pusryčiai

Pusryčiai tik miltai įskaičiuoti į kainą. Kiti patiekalai paprastai galima užsisakyti už papildomą mokestį.

HB – Pusryčiai ir vakarienė

Pusryčiai ir vakarienė jau skrydziai i kopenhaga įskaičiuotas į kainą. Kai kuriais atvejais, jūs galite gauti pietus vietoj pusryčių (viešbutis bus informuotas, kai jūs atvykstate.)

FB – Full Board

Pusryčiai, pietūs ir vakarienė jūsų viešnagės metu yra įtrauktas į kainą.

AI – Viskas įskaičiuota

Paprastai tai reiškia, kad visas maistas (švediškas stalas) ir vietoje gaminamų gėrimai (gaivieji ir pigus skrydziai i paryziu alkoholiniai) įtraukiamos. Priklausomai nuo viešbučio svečias kategorijoje galite palepinti papildomų patiekalų (pietūs, pavakariai, vakarienė, priešpiečiai, užkandžių, kepsnių viešbučio baruose ir pan.).

UAI – ultra viskas įskaičiuota

pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, pavakariai ir vakarienė (švediškas stalas) įskaičiuota į kainą. Tinkamas saldumynai, desertai, užkandžiai įvairovė, taip pat platų vietinių ir importuotų gėrimų. Dauguma viešbučių, kur galima “Ultra viskas įskaičiuota” sistema, savo svečiams siūlo jau įskaičiuotas į kainą ir a la carte restoranų su skirtingais pasaulio šalių virtuvės.