Belaidis dviratis kompiuteris – kas tai ir kaip pasirinkti?

Dviračiai kompiuteris rodo visus veiklos parametrus keičiasi važiuojant dviračių dviratininkas pulsas, greitis, atstumas. Kaip išsirinkti dviratį kompiuterio belaidžio ar laidinio?

Kas gero bevielis dviračiu kompiuteris

Daug dviratininkų yra pripratę prie naudodami laidinį velokomyuterov ir nenori pakeisti juos su patobulintais modeliais. Bet bevielis ciklo kompiuteris – tai labai patogus prietaisas, kuris leidžia jums nereikia galvoti apie įvairių daviklių, kurie nuolat kelia grėsmę susipainioti tarp stipinų ar kabinasi į medį laidų. Ir kas gali būti svarbu, kad dviratininkų saugumas? Beje, modernus versija bevielio kompiuterių yra gana lektuvu bilietai i egipta atsparus smūgiams, vibracijoms ir sukrėtimams judėjimo metu. Rezultatas: bevielis ciklas kompiuteryje, kuriame veikia sklandžiai, ir jo duomenys yra visada tikslūs.

Cyclocomputer funkcijos

Funkcijų skaičius gali būti 50! Dažniausi kompiuteriai turi 5-11 funkcijas. Akivaizdu, kad visų įrenginių, matuojant atstumą ir greitį palaiko. Pradedantiesiems dviratininkams patogių kompiuteriai rodantys kelionės laikas, maksimalus, vidutinis ir srovės greitį, nuvažiuotą atstumą atstumą. Sudėtingesnės versijos yra kelios specialios juostos, kuri nešioti ant krūtinės dviratininkas rinkinį. Su jo pagalba dėl radijo signalą perduoda į prietaiso ekrane, pavyzdžiui, rodikliai širdį. GPS navigacija leidžia pigus lektuvu bilietai i italija apskaičiuoti tikslią vietą, pakeisti maršrutą, žiūrėti žemėlapį. Termometras nebus nereikalingi nei žiemą, nei vasarą. Naudinga barometras, chronometras ir žadintuvas. Nuo aukštimatis gali nustatyti virš jūros lygio vietos aukštį, apskaičiuoti pasiektas lygis, kai kėlimo. Taigi, jei kelionė dviračiu vyksta kalnuotas reljefas, bevielis dviratis kompiuteris bus reguliariai teikti informaciją apie kasdienio dviratininkas lipti, didžiausias augimo tempas, aukštėjimo greitį, maksimalų aukštį.

Naujokai bus labai naudinga funkcija Cadence metrai, su kuria jūs galite nustatyti mynęs pedalus dažnį. (Geras darbas ant motociklo prisiima vidurkis – 80-120 tūrio /min… Jei ritmas lektuvu bilietai i kroatija yra nuolat mažas, kad ateityje gali atsirasti tam tikrų ligų, pavyzdžiui, artritas kelio.

Kaip išsirinkti dviratį kompiuterį

Jei bevielis ciklas kompiuteris turi daug funkcijų, iš valdymo sudėtinga. Todėl svarbu nustatyti, prieš perkant pilną funkcijų. Pastaba Ekrano dydis: ji yra didesnė nei lengviau stebėti parametrus. Belaidis dviratis kompiuteris yra neišvengiamai taikomos radijo trukdžių, todėl signalas perduodamas iš kai sulėtėjimas, ypač per miesto vairavimo. Neturėtų teikti pirmenybę pigesnių modelių: jie turi labai aukštą klaidą informacijos ekrane. Jūs taip pat turėtų atkreipti dėmesį į bloką, apšvietimo buvimo sandarumą (per dviračiu naktį ji turės), taip pat papildomas įtaisas montavimui įrenginį ant rankų.