Dainuoti dainą dieną

Jau septynių ryte kai kuriose viešojo transporto dalys ieskanēsies dainas. Dainuoti kartu, bet jei turite drąsos – galite pradėti tą pačią dainą. Aštuoni ryte prie prekybos centro Origo atvers mikrofoną kur līdzdziedāt sutiko gerovės ministras Dagnija Stake. Jau dešimtys Origo galės susidurti pardavėjas ir dainavimo grupės JUMPRAVA. Andris Akmentiņš: šios priemonės neturėtų būti vertinamas kaip šou. Tai apie ką dainos mes dūzgiantis sau, kad būtų lengviau. Jis taip pat gali atlikti praleisti ir jei pats būsi ne pasiruošę dainuoti.

Vartojant du atviri mikrofonas veiks krantinėje priešais pilį. Čia dziedātgribētājus laukia tų pačių idėjų tėvo Andris akmenų, galbūt kartu su kitomis Poetai ir muzikantai. Mes skatiname ir padėti tiems, kurie yra pasirengę visuomenės idėjas aprengti dainą, kaip tai atsitinka su dainavimu. Galbūt po 03:00 atvykti politikus: Aivaras kviečiami Aksenoks ir parlamento deputatu, tačiau atsakymai kol kas negavome, sako Andris Akmentiņš.

Daina sutiko dalyvauti kasdienio bendrovių skaičių – Stendera Muilas gamyklos, Lattelecom, kuris suteiks savo darbuotojams galimybę dainuoti kartu su choru… Nors RBS garsiai, o Origo, Liv Waterpark. Dainuoti darbo metu sutarta bent vienas HOETICA kaita. Jelgavos ir Rotušės išreiškė norą dalyvauti keliose kelio dieną.

Jei pamiršote dainas, visą dieną galės skambinti abonentus teikimo paslaugos 118 ir paprašyti būti prijungtas prie pilies chore. Jie dainuoti priešais žodžius. Tačiau vėlai vakare į klubą pulkininkas, Plunksnos ore, alaus sodu, vaikščioti profesionalių dainininkų. Ir, žinoma, bus grojo jaunimo dainų ir šokių festivalis, kuris taip pat dainuoja išdidžiai pasakyti: Tie latviai, tačiau yra vienas iš dainuojamosios tautos!