Daugpilis. Rothko ir egzotika

Rothko meno centras yra įsikūręs pačiame Daugpilio tvirtovė, Arsenal pastate ir tai yra vienintelė vieta Rytų Europoje, kur tai yra įmanoma atpažinti ir latviai piniginės prieinamą stojamąjį peržiūrėti originalius darbus Rothko.

tvirtovė

Tačiau, kai taip toli važinėtis, nuodėmė yra ne išnagrinėti visus tvirtovės, kuri yra Daugpilio simboliu. Be to, šis pastatas, kuris užima apie 150 hektarų iš viso yra tik Rytų Europoje išliko beveik nepakitusi 19 amžiaus tvirtovę pirmąjį pusmetį. Atsižvelgiant į paradas žemės centro, esančiuose aplink imperijos stiliaus pastatas – tvirtovės planuojamas įprastų karių miesto mėginių viduje.

miesto centras ir Church Hill

Kiek Latvijos miestas Daugpilis miesto centro yra raudonų plytų architektūra Art Nouveau pastatų, daugelis veikia nuo keliones i turkija kainos sovietinių laikų pastatų ir modernus stiklo fasadų išmaišykite. Miesto centras yra santykinai mažas ir pėsčiomis, jūs galite pamatyti, kad per kelias valandas.

Kiekvienas, kuris nori pamatyti miestą, būtinai apsilankykite Bažnyčios kalnas – vieta, kur šalia keturių konfesinių bažnyčių – Martino Liuterio katedra Dievo Motinos Romos Katalikų Bažnyčios kankinių Boriso ir Glebo stačiatikių katedra ir sentikiai Prisikėlimo, nekaltas prasidėjimas ir Saint Nicholas bažnyčia.

protėvių paveldas

Norėdami pajusti istoriją ir tradicijas amatininkų Daugpilio, Latvijos der pažvelgti namuose buvimą ar praleisti laiką Clay Center. Molio meno centras yra vienintelė vieta, latvių, kur lankytojai gali susipažinti su raku keramikos grūdinto Baltic, kuri subrendo fermentuotą ruginių miltų skysčio. Jei užsakomos iš keliones i kipra tez tour anksto centre gali dirbti su profesionaliais puodžių ir pabandyti lanksti medžiaga yra molis.

Ginklai ir šaudmenys – granulių gamykla

Ginklai ir šaudmenys yra visada susijęs su tam tikra slaptumo ir paslaptingumo, todėl vienas iš Daugpilio egzotiškų paminklų galite gauti kulka gamykloje. Tai seniausias ginklų gamykla šiaurinėje Europoje. Vienintelė įmonė tokio pobūdžio Baltijos šalyse ir viena iš seniausių pramoninio paveldo Latvijos. Gamyklos darbuotojas tik Europoje švino liejinių bokštą. Gamykla siūlo bent kulka liejimo cechas išvaizdą, išbandyti savo jėgas gamykloje į šaudykla, kopimas savo unikalų 37m aukščio bokštas, kuris yra mažesnis už 19m gylio aušinimo gerai. Be to, bokštas siūlo vieną keliones i malta kaina iš geriausių panoramos Daugavpils.

Sveikatingumo muziejus

Daugpilis, Latvijos yra tik sporto muziejus vien verta palikti tokį ilgą kelią aplankyti. Muziejus yra gana specifinė, tačiau ištirti “Delphi” kelionės “įdomūs eksponatai ten rasti. Muziejuje surinkta medžiaga stiprumo sporto pradžios praėjusio amžiaus, nes, kad Latvija buvo pirmoji šalis pasaulyje, kuri buvo sukurta stiprumo atletikos klubas.

Kur pietauti?

Miesto centre yra keletas greito maisto įstaigose, įskaitant populiariausių picerijų, tačiau “Delphi” kelionės “siūlo egzotiškų tikslais eiti į restoraną” gubernatorius “. Meniu toks storas, kaip bauginantis Andrew Upīša “Green Country”, bet parodė, geros kokybės maisto produktų turi būti taip pat būti užsakyta. Be to, restorano plotas yra dar vienas muziejus – Daugpilis atvirukai, kuris buvo priimtas skirtingais laikotarpiais, sovietinių reliktų ir Latgalos keramikos čia puikiai sugyventi su šiandienos populiariosios muzikos ritmus.