Dauguma nežinoma Antikvariatas

Mūsų patirtis rodo, keliautojai kreipiasi į mažai žinomas senovės paminklų, kurie dažnai yra labai arti į populiariausių turistinių jaukų.

Bagan, Mianmaras (Birma)

Ačiū

Atšiaurių karinį režimą buvusi Birma nėra viršų paskirties turistų Pietryčių Azijoje. Tačiau užsieniečiai, kurie išdrįso aplankyti šią politiškai nestabili šalis, bus atlyginta visiškai, jei jūs pateikiate senovės Birmos kapitalą Bagan (Pagan). Laikotarpiu 200-1287, kai mongolų Kublai Khan atleistas maištingą miestą, čia buvo pastatyta daugiau nei 13 tūkst Pagoda, šventyklos, stupų ir vienuolynai. Išliko iki mūsų dienų maždaug 2 tūkst ritualinių konstrukcijų, įskaitant paskutinius spinduliai šviečia 50 metrų paauksuotas Pagoda Anand.

Beng Mela, netoli Angkor Wat, Kambodža

Dauguma turistų turėtų galvą šiandien rasti lėktuvo bilietus į Singapurą gali saite flymaster.lt/tolimieji/singapuras.php tiesiai į Angkor Wat, didžiulis šventyklų kompleksas (1113-1150), skirta dievo Višnu, tarp senovės khmerų kapitalo būklė, Ankoras miesto griuvėsiai. Rekomenduoti samdyti taksi arba motociklą eiti į Beng Mela, nedidelis, bet labai vaizdingoje šventyklų kompleksas, tik neseniai atrado tankus džiunglės. Mažai aplankė 70% sunaikinti, bet jis stulbinančiai atmosferos, ji nori likti ir sėdėti ant uolų ir įsisavinti kažką iš gelmių. Beng Mela yra vos 50 km nuo Siem Reap miesto. Pakeliui, išskyrus duobių ir nelygumų, reikia saugotis minų.

Monument Valley, Arizona

Šis dykumos slėnyje ant Jutos ir Arizonos pasienyje, su monolitinio blokų visada pirkti pigius skrydžius į Suomiją yra galimybe internete flymaster.lt/suomija/ ir plokščių kalnuose, yra žinoma visame pasaulyje dėl kino vesternų. Slėnis yra įsikūręs ant Navajo Indijos Rezervavimas, kuri priklauso išimtinės teisės būti kartu gastroles po draustinio teritorijoje. Apie 300 Navajo indėnai turi tradicinių pažiūrų, gyvena viduje Monument Valley visam laikui, be elektros energijos ar tekančiu vandeniu.

Hator šventykla, Egiptas

Piramidės Giza yra tikrai didžiausias paminklas senovės Egipto civilizacijos. Tačiau turistų ir iniciatyvus Egipto prekiautojų minios pavertė šią vietą į gyvą atrakcionų. Kita vertus, mes siūlome aplankyti Hator šventykla Dendera, senovės centro į meilės ir ir pirkti aviabilietus į Belgiją yra galimybe puslapyje http://flymaster.lt/belgija/ dangaus deivės kultas. Dendera šventykla įsikūrusi 60 km į šiaurę nuo Luksoro. Jis buvo palaidotas pagal XIX a smėlis, todėl praktiškai nėra pažeisti. Pirmoje salėje šventyklos iš abiejų pusių yra ištraukos ant stogo.

Amfiteatras, Kroatija

Norėdami pamatyti romėnų amfiteatras, nereikės eiti į Romą. Viename iš Kroatijos miestų – Pula – amfiteatras, kuris yra geriausiai išsilaikiusių romėnų. Tai yra šeštoji pagal dydį amfiteatras pasaulyje. Arena buvo pastatyta I mūsų eros amžiuje, jo matmenys 133 × 105 metrų. Anksčiau ji veikė 23 tūkst žiūrovų, dabar – tik 5 tūkst išgyveno ne visi tribūnų ir tradicinių apskrito amfiteatras grandinė pakeisti modernus planavimo etape ir priešais ją auditorijai. Tais laikais Diokletiano amfiteatras naudojamos pagal paskirtį: jis vyko gladiatorių konkursuose. Arena dabar dirba dviem pamainomis: dieną muziejuje ir vakarais yra koncertai, operos spektakliai, atsijos Festivalio filmų.