Dikli viršų Vika pasakų parkas

Medžio drožyba kūrimas patikėtas skulptoriai broliai Ivar ir Aigars Rūrāne iš Viesītes, kuris laimėjo konkursą savivaldybės Dikļu organizuotu. Jie gamins dienvidzemju gyventojų, kurie pasivijo su mumis skaičių, pabėgti puldinėti dykuma. Svetimas Latvijos vaizdo yra vienas iš pagrindinių idėjų ateities Vika knygų.

Tuo laužo Mazbriede upė bus dviejų metrų aukščio kengūra, kuri, atsižvelgiant į vietos ypatumus Dialektinis vadinamas Čenguru. Tiesiog už kampo mitināsies krokodilą, bet malūnas rezervuaras viduryje platforma bus būnantiems garnys, kurie tikrai nežino, ar garnys arba aukštyn kojom. Tulžys ir kiti sīkdzīvībiņas (bunny, cat, žebenkštis, kirstukas, sraigė, laumžirgis, viendienīte) bus rodomas kaip skirtukus į vieną totem pole, kuris galiausiai bus sudėtinga zvirbulēns Vika garsus knygos – jazminų ir pieštuku pagal jo rankos.

Kitas galas stulpo liks žalia varna, žemiau kurios padeda ežys, driežas, varlė, zivtele, žiogas, bat, bičių ir voras, nauja knyga yra labai svarbus simbolis, atneša informaciją iš kosmoso. Kitų medinių skulptūrų parkas Pasakų nuotraukas išeiti iki šiol Vika knygos personažus: Nuku Tiger, Leopard, Gorilla Gydytojai, kalbos Dūķīti. Dinozaurų Amžius gyvūnai atstovauti Ness ir jungą. Keturių metrų skulptūra bus didžiausia Vika pasakų parkas, kuris numato Dikli atidarymo rugpjūčio 29, kartu su naujos knygos Pakrastnieki atidarymo šventės.