Ekspertų diskusija “Aukštojo mokslo ir mokslo sektoriuose energetikos pramonėje”. Videotiešraide

Soroso fondas – Latvija trečiadienį surengs diskusiją “aukštojo mokslo ir mokslo sektoriuose energetikos pramonei.” Aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų institucijų ir įmonių atstovai energetikos sektoriaus diskusijų metu yra nagrinėjami ir aptariami kaip pagerinti bendradarbiavimą mokslinių tyrimų ir inovacijų.

Aukštojo mokslo ir mokslo sektoriuose energetikos pramonė bus svarstomas Rygos technikos universiteto, elektros ir elektros inžinerijos fakulteto dekanas, profesorius Oscar rusų “,” Latvenergo “pirmininkas Aris Žīgurs” komfortas projektavimo biuras “vadovas Christopheris Grauzdulis, biologinių asociacijos atstovas Edgar Vīgants” Lietuvos apimtys Miškų Institute “Silava” vadovaujantysis tyrėjas Dr Silv. Andis Lazdinsh UPB prezidentas Uldis ančiukas ir Švietimo ministerijos atstovai. Diskusijos pasakojimas sistema parengta ir diskusija bus vadovaujama pavaduotojos RTU prorektorius prof Gatis Bažbauers.

Tai šeštasis ir paskutinis iš Soroso fondo – Latvija surengė diskusiją apie energetiką. Raundo diskusijas, kuriomis siekiama skatinti gero valdymo principus energetikos politikos formavimo procese ir nepriklausoma, profesinės derybų sutarimo dėl klausimų, kurie turi įtakos platesnei bendruomenei, tačiau iki šiol diskutuojama siauriausia iš sprendimus priimančių asmenų, valdžios, verslo ir mokslo bendruomenę.