Fitodizavimas miegamajame


Autorius: Alona Soyko 

Miegamasis – jūsų absoliutus privatumas. Čia galite atskirai, ar su žmogumi, kuris jums tikrai arti. Pagrindinis uždavinys fito miegamajame – sukurti savo išskirtinę atmosferą ar pabrėžti privatumą ir ramybę, arba išraiškingumą ir blizgesį savo vidinį pasaulį ir pačius ambicingus planus.

Miegamajame jūs vargu ar surengti triukšmingą susibūrimai ir dažnai turi svečių, todėl fitodekorirovanii galite lengvai įgyvendinti be išimties visas savo idėjas. Jūs turite nieko bijoti, nieko gėdytis. Tai jūsų privati ​​erdvė – koks skirtumas, kaip bus tai draugas? Tai sritis, kurioje jūs negalite leisti visiems. Prieš pereidami prie konkrečių patarimų šioje srityje, mes demaskuoti kitą mitą: augalai „kvėpuoti“, kaip asmuo, tai yra, sugeria deguonį ir išskiria anglies dioksidą. Manoma, kad turintys žaliųjų daug draugų – tai nėra nepavojingas. Bet atsisakyti Phyto ir švarios spalvos, turinčių palangės neskuba. Įsiminti fotosintezę – procesas, kurio metu pagal saulės augalai gamina deguonį ir atvirkščiai sugeria anglies dioksidą. Taip, fotosintezė vyksta tik šviesiu paros metu saulės laiką, tačiau šis procesas yra intensyvus, todėl deguonies kiekis būtų neįvyks be kambarines gėles.

Dabar atgal į miegamąjį. Kompetentinga fitodizayn priklauso nuo to, ar jūs atsižvelgti į savo kambarį matmenys. Daug augalų mažoje erdvėje paverčia jūsų kampe nekilnojamojo džiunglės. Jei erdvė yra maža, tada puikus sprendimas – stilingas dizainas palangės. Matyt paprasta alternatyva ir neturi jokios buvo originalumas. Bet jis, ne visi, tik iš pirmo žvilgsnio, paprastumo, gali duoti į kambarį dabar atgimimą. Daug kas priklauso nuo jūsų, įdomių, gražių žydinčių augalų ir darnus, puikiai tinka į bendrą stilių jūsų interjero vazonai.

Naudojant palangės kaip pagrindinis vietoje už fitosanitarijos, manau, iš karto saugios aplinkos gėlių. Jei nėra langų su stiklo paketais, tai geriausia pasirinkti Pašiltintos augalus, pavyzdžiui, rožių. Jos ne veltui vadinamas Geležinė ledi. Ji gali lengvai išsiversti be laistymo ir neblunka, kuris kenčia daugiau nuo tiesioginių saulės spindulių, nei iš šiaurės langų. Tačiau, jei su modernia izoliuotų langų yra ne problema, į pasirinktą apribojimas nėra gėlės. Vienintelis dalykas, mes neturėtume pamiršti, – apie langus pasaulio pusių orientacija: daugeliui augalų yra svarbiausias veiksnys.

Bet jei galimybė su palangės atrodo pernelyg paprastas, tai yra dar vienas variantas šiltnamio. Kabantys vazonai nuo lubų arba ant sienos garbanotas žali nebus atimti jus laisvos vietos ir sukurti tikrai neįprastą dekoro į kambarį. Svarbiausia – nereikia persistengti. Nemanau, kad daugiau skirtingų spalvų, tuo geriau. Atminkite, kad jūsų kambarys – tai ne medelynas. Vienas ar dvi rūšys bus pakankamai.

Ką ekspertai rekomenduoja? Tai gali būti plunksninis šparagai, tsissus rombo, spiderwort ir setkreazii zebras. Kitas dalykas, kad reikia visus savo augalus skiriasi. Tsissus – labiausiai tolerantiški: visiškai lengva ji vykdo viską. Bet Tradescantia šviesos reikia ir reikalauja daugiau priežiūros. Pateikiant juos atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, jūs rizikuojate ne gauti per mėnesį „, krioklys“ teka žalios, ir gana beveidis miręs puoda.

Jei jūsų miegamajame yra dosnus ant plotą kvadratinėmis pėdomis, tada, naudojant didelį registravimo forma jį, jūs turite realią galimybę gauti žalią zoną. Dėl šios užduoties, jums tiks didelis grindų vazos. Jų privalumas yra tai, kad net tada, kai esate tokioje nuošalioje kampe, jie niekada nepastebi. Galite naudoti įvairius stendus. Vėlgi, galite padėti čia yra augalų su krintančiais lapais: Chlorophytum, pavyzdžiui.

Padaryti didelius plotus reikia tobulą stiliaus jausmą ir veiksmą. Augalai jų sudėtį turi būti tinkamai suderintos aukščio, tūrio, turi būti derinami gamtos lapais.

Nuoroda: Dizainas miegamasis kaip „moderni“ tinkamo augalo su aštriais geometrinių linijų – neoregelija, tseropegiya, o įprastų „klasikinės“ miegamieji paprastai taikomas krupnolistvennichnye augalus, pavyzdžiui, stambialapis fikusas. Mažas gėlių ant spintelės – kaip brangiausias nuotraukas į gražių rėmo. Jūs galite padėti Fitton ar žydi primroses ir begonijų.

Ir pagaliau: fitodizayn padeda užtikrinti, kad jūsų mažas kambarys nuostabus kvapas. Miegamojo tinka augalų su šviesiai kvapas levandų, Hippeastrum veislių obuolių žiedų, Stephanotis, euharis.


Šaltiniai nuotraukomis:
mebeleff.org, fitoray.ru.

Pirkti Dirbtiniai augalai ant DOM.BY