Fitosanitarijos dizaino paslaptis

Autorius: Diana Oripova

Nepaisant to, kad terminas „fito“ pasirodė neseniai ir interjero dizaino augalai žmonės užsiima daugelį šimtmečių, atidžiai galandimo savo įgūdžius. Galų gale, fito – ir piešimo gėlių susitarimus ir kraštovaizdžio terasos, balkonai, ir žiemos sodų kūrimas, ir net išskirtinių suvenyrų produktų pirkimo.

Atsargiai dedamas vazoninių augalų interjerą ne tik papuošti ir sukurti ypatingą namų atmosferą, bet ir teigiamą poveikį žmogaus būklę. Veikiantis kaip oro filtras dulkių, jos sumažina įtampą ir komfortą. Keista, kad elektrinė yra toks didelis, kad jie galėtų padidinti drėgmės (paparčio), ir net sunaikinti mikroorganizmus (Thuja, pelargonija, rozmarinas).

Pirmiausia, patyręs phytodesigners prieš pradedant pasiimti gėlių puokštes, būtinai ištirti patalpų mikroklimatą, nes kiekvienas augalas – atskirų rūšių, kurių gyvenimas priklauso nuo šviesos, šilumos ir drėgmės. Tada – patalpų dydis į vieną įmonę yra ne viskas prarasta interjero ir didelis, priešingai, neatrodė pernelyg nepatogūs. Jei reikia, aukštos augalas gali vizualiai pailginti mažą lubas, ir padaryti aukštos lubos atrodė mažesnis pagalbos gėlių kompoziciją į stiebai kabinti krepšius forma.

Šviesiame fone bus naudinga pažvelgti ryškių žydinčių augalų ir sudėtingas kompozicijas su dideliais lapais. Švelnus grakštus vazoninių gėlės gali būti praskiestas su tamsiai fone. Atkreipkite dėmesį į talpos, kurioje bus „gyvai“ augalas. Svarbu, kad formos ir harmonijos medžiagos su dominuojančia stiliaus interjerą.

Patarimas: Dekoratyviniai vazoninių augalų geriausiai įdėti į specialų dėklą, kad apsisaugotų nuo pastovaus valymo rastoksheysya vandeniu po laistymo.

Šiandien labai populiarus tarp phytodesigners turi tokią kryptį, kaip augalų grupės. Rodyti vaizduotę, kai kuriate mini alpinariumą, vandens sodą ar net mini šiltnamį.

„Jei norite papuošti savo namus su mini-šiltnamyje, atkreipkite dėmesį, sodai buteliuose, žalia terariumai viduje skaidraus stiklo indą (plastikinės) sodinami augalai, kurie gali išgyventi šlapio mikroklimato Paprastai tai įnoringas funkcijas:.. Calathea, fikusas, nedidelė orchidėja po. Nukreipimo turi būti uždarytos terariumas stiklą ir atidėtos jam gerai apšviestą vietą Rūpinimasis mini šiltnamyje yra gana paprasta -. Tai laistymo gėlės ir pašalinti negyvas lapai „, – sako jis Raisa phytodesigners Gil.

Nusprendę papuošti savo namus augalus, nepamirškite apie dirbtinės šviesos svarbą siekiant netrukdyti natūralų Biorhythm iš augalų. Teisingai nustatyti galingumo gali pakankamai šviesos savo gamyklą padės specialistų fitodizainą.

Būtų neteisinga, jau nekalbant apie nuostabiai gražioje vietovėje Phyto – Pasirengimas gėlių susitarimus. Jie malonumas ir puošia mūsų gyvenimus iš svarbiausių ir iškilmingų renginių. Šio ploto populiarumas prisidėjo prie visą meną, kuris yra gerai nustatyta beveik kiekvieną pasaulio šalį ir atnešė naują patirtį, istorinės tradicijos ir skonis fitodizainą kūrimą. Sudėtis, papuoštas su vaisiais, jūs rasite italai, į klasikinis trikampis formos kompozicijos nustebins jus britų. Svarbiausia šiuo atveju – vaizduotė ir noras sukurti kažką stebina ir neįprasta.

Pavyzdžiui, autorius neįprasta koliažai iš džiovintų gėlių galite atsigaivinti namo sienos. Iš sudėties sklypas – absoliučiai kiekvienas: auksinis ruduo ir pirmas sniegas, o šviesa vėjas iš jūros. Norėdami padėti jums – akvarelė foną, savo idėją ir patvirtinamuosius medžiagos: medžiagos, blizgučiai, žirklės. Ir jūs turite – phytodesigners.

Nepriklausomai nuo to, ar jūs norite papuošti savo namus su gėlėmis ar prabangus šventėje kompozicijos, nepamirškite, kad augalai – yra specialios apeliacijos, glaudžiai susijęs su dvasiniu pasauliu žmogus savininkai.

Žiūrėti katalogą namuose ir statybos galite portalas www.dom.by. Linkime Jums malonaus ir naudingo pirkinius!

Taip pat žiūrėkite:

Augalai namuose

Stalai su charakteriu

Nurodykite vonios kambario baldai

Užsakyti kraštovaizdžio dizainas DOM.BY