Floristiniai motyvai interjere


Autorius: Julija Mochernyuk

Kas atsitinka, yra ta, kad savo namų interjerą vis nuobodu net po didžiosios renovacijai. Jei taip, nesijaudinkite: bandyti pagyvinti erdvę gamtos motyvais!

Floristika – Įrengimas augalai – tapo neatskiriama savybė naujos kartos dizainas. Estetika, valymas, individualumas ir originalumas – tai ne visi floristikos požiūrį į interjero dizaino nauda. Be to, gėlės tinka visiems: ir žalia paletė suteikia žmonėms taiką ir harmoniją, taip pat stimuliuojantį efektyvumą.

Tinka bute

Prieš pildant namą (kotedžai taip pat atsižvelgti į) neeilinių spalvų ir kitų elementų flora ploto, nurodykite bendrą stilių iš kambario. Visuotinai pripažintas taisykles šioje srityje ten, bet neigti, kad jų išvaizda augalai „atitinka“ tam tikrus žanrus dizainas, taip pat, yra neįmanoma. Rytų stiliaus, pavyzdžiui, tinka azalija, medelis bus kategoriškai reikia, bambuko arba iš orchidėjų kompozicijas. Savo ruožtu, minimalistinis „aukštųjų technologijų“ gailisi arba kaktusas rūšių įvairovės monstrą.

Jei jūsų svetainė yra gana įspūdingas dydžio, galite pabrėžti kambario ne vieniši augalų, tačiau visa istorija sudėties viršenybę. Galite organizuoti panašius puodus įvairių dydžių kelių lygių: ant grindų, ant stalų, ant lentynų. Heathas gėlių dizainas šiandien tapo iki viršutinės ribos erdvėje aktualizavimas: papuošti erdvę gėlių arkos ar papildyti juos projektuoti sprendimus langą.

Floristikos jūsų namuose gali būti įvairiai atstovaujama. Be įprastų „vazoninių sklypų“ gali būti ant kavos staliukus ar lentynų kompozicijų skintų gėlių. Jie bus malonus akiai daug mažiau laiko, bet jūs dažnai gali pakeisti apdailą, pareikšti naują nuotaiką nuolatinės būdu iš kambario. Be to, šis metodas bus atskleisti jums šį dizaineris laivas, kur įdėti savo gamyklą gali būti bet koks aplink tave kasdienių daiktų – šviesa, grafinas, stiklo žvakių!

Dabar atkreipti dėmesį į sienų – neįmanoma rasti labiau tinka čia ornamentai nei suhotsvetnoe plokščių arba dirbtinio sudėtį. Ir kaip gražiai salos gamtoje lodžijomis ir balkonais! Garbanotas žalumynai leidžia pasislėpti nuo šalto betono, natūralaus supa jums komfortą akis.

Kaip miegamieji, visi visiškai patenkinti nekrenta į akis, švelnus ir daugiau dydžio kompozicijas, dėl dizaino tikslu čia yra pasiekti ramybę ir vienuma. Netelpa gerai silnopahnuschih augalai: tai gali neigiamai paveikti jūsų sveikatą.

Ypač domina specialistų yra fito vonios kambarys. Tačiau retas augalas atmeta natūralios šviesos ir didelės drėgmės trūkumą, todėl nereikia eksperimentuoti, ir gerai išmokti konkrečių augalų poreikius. Išėjimo čia gali būti laikas, praleistas vonios spalvos: tegul jūsų augintinė po kas dvi savaites atgal į vieną iš kambarių, kur žemė ir daugiau šviesos laikinai atnaujinti. Arba teikti pirmenybę dirbtinių gėlių, kuri vėl gali būti apibrėžtas sudėtį. Šiandien, specializuotos parduotuvės siūlo platų beveik nesiskiria nuo nekilnojamojo dalykas dirbtiniai augalai – taip eikime papuošti vonios!

Tinkamas biure

Reti asmuo nesutinka, kad gėlių projektavimo biuras padidina jos išvaizdi. Kodėl tai vyksta? Teisėjas: vargu ar apsileidęs žmogus blogai dėvėti drabužiai imtis pavydėtinas poziciją, bet todėl, kad žmonės siekia sėkmės rūpintis savo išvaizda. Patinka jums tai ar ne, mes pasveikino savo išvaizda – ir kad ankstesnio etapo sėkmę. Savo ruožtu, pagerinti bendrovės statusas ieško daugiau profesionalių kelią, o fitooformlenie biurai ir baldų gaminiai iš ekologiškų medžiagų, tokių kaip mediena ir oda – tai sėkmės padarinys.

Gyvybingumo ir gamtos galia augalų, tokių kaip sansevieriya, Monstera ar Dracaena, pateikti savo potencialius partnerius ir kolegas užtikrins abipusiai naudingą bendradarbiavimą ir pagerinti atmosferą. Tačiau tai ne visi disponavimo augalų biuruose privalumai: natūralūs gydytojai bus pašalinti įtampą nuo darbuotojų akis, išvalyti orą, aktyvina smegenis – kitaip tariant, skatinti sugebėjimą dirbti Jūsų įmonėje.

Į savo „darbo“ kiek įmanoma biuro augalai, laiko juos ir tene- svetovynoslivost, temperatūros režimas. Be stilius yra nuspėjami: Verslas ir minimalistinis stilius bet visiškoje harmonijoje su savarankiškai spalvos geometriškai paprastų formų biure.

Lankytinos stilius

  • Masyvi. Iš jo idėja nėra skirtas laisvos vietos per sudėtį. Pirmieji pavyzdžiai iš masyvių sidabrinių taurių forma stiliaus, išlipant kriokliai įvairiaspalvis gėlės ir žalumynai, Phyto-uždaromos atgal į Viktorijos laikotarpiu XVII amžiuje. Bet viskas keičiasi su laiku, o dabar pakeitė trikampio ovalo formos, o griežtumas tapo daug minkštesnė – „laisvumas“ pasirodė motyvų. Masyvi kompozicijos, charakterizuojamos ištemptas iki struktūrą su centriniu stiebo ir keliais kontūrų. Ši sistema, be spragų turėtų būti pripildytas žolelių ir gėlių įvairovė, pageidautina tekėti spalvos ir tekstūros iš vienos linijos į kitą.
  • Puokštė vazoje tradicinis ir tiesa, niekada izzhivuschy sau stilių. Tačiau atminkite, kad sudėtis bus tik tada, kai „žaisti“ su ilgio stiebų, smarkus formos puokštė, derinant jį su visiškai kontrastingų augalų ar kitų elementų – popierius, karoliukai, nerti akcentai, ir tt …
  • Biedermeier nudžiugins jus su sferiniu kompozicijų apskritojo konteinerius. Susijęs su paprastumu, šis stilius reikalingas sklandus tiesią liniją laikas nuo laiko, pakaitomis spalvų augalų. Stiebai beveik neturi būti matomas. Tai ideali vieta dekoravimo šventinį stalą.

Dabar jūs turite, kad madingas sąvokos „fito“ idėją, o jei įkvėpė, tada pereikite prie labiausiai interjero dizainas apdailos spalvų!

Pirkti purkštuvas DOM.BY