Gebėjimas klausytis klientus yra raktas į sėkmę pjautinės medienos gamybai

Pjautinės medienos gamybos įmonė 5 kilometrų nuo Trakų ir 30 km nuo Vilniaus. Bendrovės gaminių asortimentas yra gana platus. “Sigmista” gamina visų rūšių spygliuočių ir kietmedžio medienos statybos rūšių – plokštės, sijos, dekoratyvinė, bagetai, sijos, gegnės, rąstų ir pjautinės medienos apdaila ir grindines lentas. Produktų asortimentas apima standartus ir nestandartinius medinius padėklus, kurį kompanija siūlo padaryti pagal užsakymą, taip pat atsigręžęs impregnuotus medinius akcijų. Jis taip pat pasiūlė aukšto slėgio impregnavimas medienos, kuri suteikia organinių medieną ir priešgaisrinė apsauga. “Sigmista” garantuoja klientams greitą pjovimą ir produkto pristatymą. Pjautinės medienos gaminamas tik vidaus rinkoje, bet padėklų bendrovė taip pat eksportuoja į Europos Sąjungos šalis.

Įmonės vadovas atgavo savo kaimo dvarą su miškų ir turėjo nuspręsti, kaip valdyti. Pasirinkimas krito naudai nedidelės lentpjūvė kūrimą. Aris įkūrė ūkį ir nusipirkau pirmą kartą pamačiau. Profesiniai gebėjimai buvo įgytas namų studijoje. Be to, dešimtajame dešimtmetyje, po nepriklausomybės atkūrimo, verslumas medienos apdirbimo srityje daug ką pasako. Tačiau, skirtingai nei daugelis “, Sigmista” sėkmingai vystėsi ir augo per visą įmonės gyvavimo Krizės metais bendrovė, nors lėčiau, bet auga. Šiuo metu malūnas dirba apie 20 darbuotojų.

Krizės metų, tai buvo svarbu ne nutraukti gamybą, o “Sigmista” pavyko, dėka produktų įvairinimą. Jei statybos pjautinės medienos paklausa padidėjo mažai, tada taros lentos vis dar akyse. “Kaimyninių lentpjūvė, su augančia jėga krizės ir mažėjančios paklausos, nustojo veikti, atmesdamas darbuotojus, tačiau padėtis gerėja bandė atnaujinti gamybą, tačiau jie nebuvo šuolis atgal į rinką”, prisimena direktorius. Siekiant sėkmingai konkuruoti rinkoje ir kokių veiksmų imtis, kad būtų iš anksto, taip pat mes pritraukė rinkodaros specialistas.

Paklaustas, kuri leido įmonei būtų stabili tiek daug metų ir nuolat auga, Sigmistos savininkas sako, kad ji tikrai turi galimybę klausytis klientams ir tiksliai atitinka jų lūkesčius. Žinoma, bendrovės interneto tinklalapyje sigmista.lt klientai gali rasti produkto standartą pasiūlymas, bet kiekvienas gali būti tikri, kad bus išgirstas jo norus ir kompanija jie susitiko aukščiausią kokybę. tai individualus požiūris į klientą yra tas, kuris apibūdina įmonės stilių.

Jie pasirengę mokėti už kelio, nes jis žino, kad mes pateisinti jų lūkesčius. Yra lentpjūvė, kad yra linkę atsisakyti klientams, jei jie ateina su nestandartinius poreikius. Mes garantuojame, kad mūsų klientams ne tik individualus požiūris, bet ir produktų kokybę už priimtiną kainą ir mes galime greitai nutartį vykdyti ir įgyvendinti. “Sigmista” pagamino medienos, pavyzdžiui, http://www.sigmista.lt/pjautine-medina/ sraigių FARM SPECIAL sraigė veisimo skydo kūrimo.