Geras matomumas

Ultra-ortodoksų žydų Jeruzalėje gyvena atskirai, griežtai laikantis tradicijų, kurios apima šiuolaikinio gyvenimo apleidimo (ne televizija, ne automobilis, ne mobilųjį telefoną) ir specialų tvarstį, kurioje dominuoja juoda spalva. Šabas metu uzpucejas ir jie visi eina į Vakarų sienos, dainuoti, šokti ir jaustis būti kartu.

Ketvirtį itin stačiatikių Mea Šlyties sukrėstas su pilkai ir šlykštynė. Langai yra natūralus matinis, nes bilietai i londona niekada plauti gatves gulėti popieriaus lapas, buitinių atliekų ir vaikai žaidžia. Vyrai apsirengę ilgomis paltai ir juodos, didelis Stetson skrybėlę. Kita vertus, moterys paslėpti jų plaukai yra apvyniotas aplink galvos kaklaskarės, taip pat daugiausia apsirengęs juodai. Ant sienų puošia požymių, kad fotografuoti draudžiama. Jausmas, kad tai, ką mes matome, yra ne realybė, tai negali atsitikti. Tai pigus skrydziai i roma yra vienas iš labiausiai neįprastų rajonų Jeruzalės. Ir vienas iš tų rajonų, kurių aš negaliu laukti, kad išeiti.

Jeruzalė, taip pat kaimyninių Betliejus yra su specialiu aurą miestas – religinių renginių, tarp kurių yra legendomis ir istoriniais šaltiniais. Manau, kad kiekvienas, kuris buvo į Jeruzalę, jis bus prisimenamas skirtingai ir kiekvienas supras skirtingai. Kitam pigus skrydziai i maskva tai yra šventa vieta, dar vienas – istoriškai svarbi vieta. Aš liko niūri ir pilka atminties, galite net pasakyti, kad tamsus.

Atminties įdėta į šviesus, pilna arabų masių mugėse, skonio Falafel kebabai aš valgyti, Arabų, kurie su ašaromis akyse stebėjo Gazos Betliejuje, aukštos betono sienos tarp Betliejaus ir Jeruzalės renginius. Taip, atminties liko jausmus ir emocijas, o ne pastatų ir kraštovaizdžių. Bet kokiu atveju, nuostabiai, kad Jeruzalėje yra galimybė gyventi šalia dvi kariaujančios stovyklos – žydai ir palestiniečiai.