Idealus minkštumas, arba Kaip išsirinkti sofą

Gražus, patogus, funkcionalus sofos – komforto įkeitimo į savo kambarį. Bet kaip pasirinkti tinkamą sofą, ir jums reikia žinoti, negali būti supainioti?

Didžiausia klaida, pirkėjai – „apsiskaičiavimas“, kurio matmenys sofos. Labai dažnai į parduotuvę baldai atrodo mažesnis, nei jo faktinio dydžio. Erdvė salone yra daug didesnis nei buto, kuris vizualiai sumažina sofos dydį. Jei radote savo svajonių baldus, pirmiausia išsiaiškinti savo parametrus, grįžti namo ir įdėkite šioje srityje laikraščiai. Šiuo būdu jūs galite pamatyti, kas bus stora sofos ar pertvarkymas yra būtinas, nesvarbu, ar ji yra lengva eiti į duris.

„Dažnai žmonės po pristatymas į namus baldus atranda, kad jis netelpa į jų dydį ir sušukti:“ O mano Dieve, aš pasirinko didelę sofą „- sako baldų parduotuvėje galva“ Korsakas „Minske, Natalia Romeyko.

Mes turime išskirti erdvę į kambarį – pavyzdžiui, perkelti spintos ar eiti į kitas panašias priemones. „Buvo laikai, kai mes nuėjome patenkinti klientų ir paėmė sofos atgal. Nepaisant to, mes neturėtume pamiršti, kad baldai yra pagaminti pagal užsakymą ir jį parduoti daug sunkiau nei standartas „, – Natalija sako.

Pasirinkimas tarp kampinės ar ne kampe sofos, nereikia pamiršti, kad mažame kampe kambario baldų projektavimas gali tik trukdyti. Ir jei jūs nesate tikri, kaip tinkamai pasirinkti sofa kampe, konsultuotis su ekspertu. Dideliame kambaryje, pavyzdžiui, kampas yra Zonos plotas ir užsirašykite harmonijos esamą jūsų namų dizaino. Be to, iš esmės visos kampinės sofos išdėstyti ir gausite papildomą didelę lovą.

Be to, jei sofa pagaminta iš segmentų, jei reikia, jie gali būti įdėti kaip Jums patogiu metu, kuris, žinoma, yra dar vienas pliusas teigiamų savybių sąrašą.

sofa apmušalai

Kokį pasirinkti už sofos apmušalus – klausimas yra ypač aktualus ir turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Pirmas žvilgsnis į audinio stiprumo. Ši charakteristika matuojama pagal Martindale testą. Tai parodo audinio atsparumą dilimui, t.y. Lygį, įmanoma ciklų skaičius naudojimo. Pavartojus per audinį ir ranką ant jo – tai bus vienas ciklas. Geras, stiprus audiniai turi ištvermės 70 000 ciklų lygį. Tačiau vidutinė audinių perduoti 25.000 ciklų. Šis ir kita naudinga informacija apie audinio ant jo pavyzdžius. Reikia pažymėti, kad tai yra ne visada labiausiai patvarus audinys bus pats brangiausias.

Lyginant du identiški audinių kokybę, bet skirtingų gamintojų (pvz, Rusija ir Italija), pastaroji bus brangesni dėl trijų priežasčių: kilmės, markės ir didžiulis pasirinkimas spalvų ir raštų šalyje, net tos pačios kolekcijos. Paties modelio Triple sofos aptrauktos audinio Rusijoje kainuos apie 4 mln Baltarusijos rublių. Rublių, Italijos -. 7-8 mln Baltarusijos rublių. RUB.

Baltarusijos rinkoje yra 4 pagrindinis tiekėjas baldų audiniams – Rusija, Turkija ir, žinoma, pripažinta pasaulinė lyderė baldų pramonei, Italija ir Belgija. Italijos ir Belgijos audiniai skiriasi įvairus dizainas, naudojant natūralias medžiagas, sudarytas iš audinio, o taip pat teflono danga, t.y. Speciali impregnavimo, kuri leidžia audinys atstumti skystį.

Jei tai sofos supilkite kavą ar kitą gėrimą, galite lengvai pašalinti skystį iš sofos paviršiaus, ir ant jo nebus pėdsakų. „Neblogai Turkijos audiniai laikomi, ypač tie, kurie yra savo sudėtimi yra medvilnės audiniai Rusijos gamybos yra mažiausiai brangus ir Baltarusijos nėra naudojamas baldų pramonėje.“, – aiškino Natalia Romeyko.

Tačiau maža kaina Rusijos audinių neparodo jų prastos kokybės. Tarp jų taip pat yra audinys su didelio atsparumo dilimui. Kai kurie per pastaruosius 15 metų yra toje pačioje spalvų schemą, ir produkto paklausa nemažėja, nes pirkėjai žino, kad šis audinys kokybę.

Jo atkaklumas yra ne tik klientų skonį. Mėgėjams augintiniai taip pat yra puikus apmušalai sofos – pulkas. Šis audinys nelimpa gyvūnų plaukai, ant jos neliks pėdsakų didinimo ir kitų mažų nulio nagai, be to, tai yra labai gerai valyti. Audinio kolekcijos iš kaimenės iš persikų ir smėlio atspalvių daug. Bet nebijokite pirkti miegamosios ryškių spalvų, nes tai audinys yra labai patvarus ir ilgai išlaiko savo pirminę išvaizdą. Geriausia medžiaga tiems, kurie turi augintiniai neranda!

Spręsdamas apie tai, kaip pasirinkti už sofos audinys, nepamirškite, kad nesvarbu, kaip brangus tai, audinys yra dėvėti daug greičiau nei sofos. Tokiu atveju, jei jūs ketinate padaryti remontą per 5 metus ir taip pakeisti sofos apmušalus, tai nėra prasmės pirkti brangiausią audinio.

Kuris yra geresnis – odos ar dirbtinės odos?

Tai yra amžinasis klausimas, kurie domisi beveik kiekvienas pirkėjas. Geras, aukštos kokybės oda, žinoma, tarnaus Jums metų. Tačiau pastaraisiais metais, daugelis gamintojų, siekiant sumažinti savo baldų kaina, naudoti nebrangiai odą. Todėl, jei jūs nuspręsite pirkti odinė sofa, visų pirma atkreipti dėmesį į pagaminimo šalies. Šioje srityje, palmių buvo daugiau nei tuziną metų, turintis Italija. Tai aukštos kokybės italų oda, puikus rankena apkrova ir ištemptas ne tiek daug, kaip kitų gamintojų odos.

Oda ant sofos turėtų būti ne per stora, nes kitaip jis bus labai greitas maži įtrūkimai ir ruožas audinys. Tikras ženklas, gera odinė sofa – tai raukšlių buvimas. Tačiau net ir šiuo atveju, laikui bėgant, sofos oda bus kai žala, bet tik po ilgalaikio naudojimo baldai.

„Ir nėra nieko blogo su oda gali būti poliruoti, ir tada sofa nušvis ir atrodo kaip naujas!“, – aiškino Natalija.

Kitas tokio baldų bruožas: per odą, oro praeina pakankamai sunku. Norėdami turi gerą ventiliaciją viduje sofos pagalvėlių savo specialų mažai slepiasi reshotochki kad nepažeidžia patogią estetinę išvaizdą odos gaminių.

„Pasirinkimas tarp sofos su odiniais apmušalais ar kozhzamom, prisiminti vieną paprastą tiesą: dirbtinė oda geriau geras nei blogas oda“, – sako Natalia Romeyko. Baldai pramonė dabar populiarėja ekokozha. Tai yra specialios rūšies dirbtinės odos, kuri yra šios odos replika, todėl atskirti jį nuo natūraliu būdu tik specialistas.

Geriausias dirbtiniais odos gaminiai Italija. Mūsų šalyje, apmušalai oda dažniausiai naudojamas iš Korėjos. Korėjos dirbtinė oda yra pakankamai gera ir turi gerą ilgaamžiškumą.

„Įdaras“ sofos

Vidinis komponentas sofos – yra ištikimas paslaugas savo šeimos garantija arba, priešingai, priežastis pirkti naują sofą per trumpą laiką po jo įsigijimo.

Kaip pasirinkti sofos Jums kasdien jaustis patogiai ir galėtų saugiai mėgautis savo atostogas, ateina namo po sunkios darbo dienos? Pavyzdžiui, kai sofos rėmas yra pagamintas iš medžio masyvo masyvo. Tokiais atvejais dažniausiai naudojamas pušies ir kaip dekoratyviniai elementai – ąžuolo, buko arba beržo.

Ši sistema turi būti gerai išdžiovinti, nes kitaip įbrėžimų taps nepakeičiamos kompanionai savo sofos.

Taip pat nepamirškite apie vykdymo kokybės sijos patys. Paguldykite sofa ir liesti medieną – medienos paviršius turi būti lygus, be jokių defektų. „Bet iš mūsų galės lengvai nustatyti šio produkto savybių, tačiau iš sofos, kuri yra paslėpta nuo mūsų akių dalies lygį, mes negalime patikrinti sertifikato pasitikėjimas išlieka ir pasakojimai apie pardavėją ..“, – Natalija sako.

Ką pasirinkti – pavasarį ar springless vienetas?

Tai dar vienas dažniausiai užduodamus klausimus žmonių, kurie ketina pirkti sofą. Viskas priklauso nuo to, ką jūs tikėtis. Jei norite tapti savininkas nemyagkogo sofos, tada jums reikia įsigyti produktą su Springless vienetą.

Į springless putų blokai medžiaga dažnai naudojama. Putų turėtų būti storio (kitaip jis bus trupėti ir seleno) ir elastingas, t.y. Grįžti į savo pradinę formą. Kai jūs gaunate į viršų nuo sofos, pasidalinti ja ranka, jei audinyje yra renkami, tai prastos kokybės putų.

Vienas iš naujausių išradimų mūsų mokslininkų yra putos su „atminties“. Tačiau ji vis dar atėjo į kosmosą, ir šiuo metu aktyviai naudojami ligoninėse. Putų su „atmintimi“ arba termoplastinių putos, pagal temperatūros įtaką įgauna žmogaus kūno formą, sumažinti spaudimą, raumenų ir stuburo. Ši medžiaga yra klasifikuojama kaip brangius produktus, todėl šis sofos kainuos 8-12 mln Baltarusijos rublių. RUB.

Minkštesnė būtų sofa su spyruokliniais. Tai blokas priklauso ir nepriklausomas. Kaip nepriklausomas vienetas, kiekvieną pavasario ir apsirengęs jo bylą. Tokiu atveju, jei tai nepavyksta, pavasario poilsio toliau veiks ir palaikyti žmogaus kūną.

Yra vienas labai paprastas būdas patikrinti, kokio tipo spyruoklės vieneto naudojamo sofos. Būtina įdėti puodelis ant sofos ir atsisėsti šalia jos. Jei ji nukrito, tada viduje sofos yra nepriklausoma pavasarį blokas ir nukrito tik tas spyruokles, kurį Pr.

„Nesakau, kad nepriklausomas pavasarį blokas, o ne priklauso. Priklauso pavasarį blokas buvo maždaug už ilgą laiką: net mūsų seneliai naudojamas sofos su tokiu dizainu, ir jie eiti daug sunkiau nei su nepriklausomais spyruoklių blokais. Pasirinkimas tarp šių struktūrų, vienas turi remtis, ką jis sako, kad patinka. Jei patogumo prioritetas – tai geriau naudoti nepriklausomą vienetą, bet jei norite naudoti daugelį metų sofa – Pirkti sofą su priklausomais pavasario blokas „, – jis aiškino Natalia Romeyko.

Bet kai pasirinkimas yra tarp pavasario ir springless vieneto, yra dar vienas tikras būdas patikrinti, ar Jums tinka geriausiai. „Tiesiog atsisėsti ant sofos. Putos, kuris naudojamas minkštų baldų, labai stora įdaru ir su Rozbieg ant sofos ne sėdėti. Nors kita vertus, jei ji yra vaikų sofos – jis turi būti tvirti, kad vaiko stuburas yra ne lenkta. Ir atminkite, kad jei pablogėjimo porolono, jis gali būti lengvai pakeisti, bet tik tose sofos, kad turi ypatingą nuimamais dangteliais, „- aiškino Natalia Romeyko.

Ir dar, anot ekspertų, sofa su spyruokliniais truks jums daug ilgiau nei springless dizainas. Beje, nepamirškite atkreipti dėmesį į pavasarį aukštis: tai dažniausiai 8-12 cm ir tuo didesnė pavasarį vienetas, tuo brangiau ji bus Minkšti baldai ..

Idealus lova kasdien miego

Kaip pasirinkti kokybės sofa-lova kasdien miego, kuris gali lengvai pakeisti savo miegamąjį?

Atkreipkite dėmesį į šiuos parametrus:

  • Sofa turi du porankiai, kad patalynė yra ne „judančius Out“ iš sofos.
  • išdėstymas tipas – Evrokniga.
  • Dėl sofa apmušalų galite pasirinkti audinį, kaip pulko, žakardo ir šeniliniai.
  • Viduje minkštų baldų turi būti įrengtas langas pavasaris. Ir čia jis yra ne toks svarbus, jis yra priklausomas arba nepriklausomas vienetas.
  • sofos rėmas turi būti pagaminti iš medžio, ir buvo nišą galima naudoti faneros arba laminuota medžio drožlių plokštė. Atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios pagamintas apatiniai nišą. Apie tai turi būti be defektų, ar jūsų Patalynė liks įtemptas.
  • Mechanizmas išdėstymas miegamosios sofos turi ritininiai vadovus su ratais, tačiau ir ties sofos apačioje netrukdys guminių ratų. Plastikiniai gali subraižyti grindis. Nepaisant to, mes neturėtume apgaudinėti save: kas būtų buvę super-minkštas padangas, per metus, jie vis dar palieka pėdsakus ant grindų.

Kaip pasirinkti sofa svečiams

Idealus svečių lova yra ne kaip išgalvotas, tačiau jo charakteristikos ir reikalauja daugiau dėmesio. Pirma, ji turėtų būti sofa ar moduliniai baldai, kur Jūs galite pasirinkti kelis variantus konfigūracijos. Pavyzdžiui, kėdės ar specialios kopėčios Pokylių.

Antra, ji turi būti įrengtas spyruoklės įrenginio viduje, ir virš jų – Elastinis putų.

Trečioji sąlyga – yra išdėstymo tipas. Ir čia yra idealus Belgijos arba Prancūzų klaviatūros išdėstymas. Šiuo atveju sofos atgal turi būti nustatytas, todėl minkštų baldų projektavimas nereikia pagalvės. Beje, sofos poilsio, atliekami pagal nežymiu nuolydžiu. Ir atsižvelgti į tai, kad daugelis žmonių mėgsta daugiau, ir yra parama kaklo.

Tačiau renkantis audinius apmušalams sofos turėtų būti laikoma tik savo asmeninius pageidavimus ir finansines galimybes.

Ir paskutinis. Prieš pirkdami sofą, būtinai atsisėsti ant jo – kojos turi būti ne per daug „aktas“ pačiai sofos, kitaip jūs rizikuojate tapti savininkas nepatogiai minkštų baldų, ir svečiai negalės iki galo mėgautis šiltą atmosferą Jūsų namuose.

Dabar kyla klausimas, kaip pasirinkti gera sofa-bus lengviau jums bus išspręsta! Pasirinkite tinkamą sofą, o taip pat kitus produktus Jūsų namuose, galite portalas www.dom.by. Linkime Jums malonaus ir naudingo pirkinius.