įdomiausių paminklų Arhyz

Dėl rajono Zelenchuksuogo į Karachay-Čerkesijos teritorijoje driekiasi Arkhyz slėnis, kuris yra tradiciškai suskirstyta į apatinę ir viršutinę Arhiz. Ėjimas į slėnį apačioje, galite gauti į kaimą Bukovo Akademgorodok. Čia pagrindinės vertybės yra koncentruotas Arhyz, įskaitant senovės šventyklos. Viršutinėje dalyje yra kurorto Arhiz. Apskritai, pagal “Arhiz” reiškia teritoriją, kuri prasideda nuo šiaurinėje kaimo Dausuz (įskaitant Zelenchuk kaime) ir trunka pagrindinis Kaukazo ketera pietinėje.

Daugelis turistų linkę aplankyti srityje matyti visi taikikliai Arhyz. Pirmiausia – tai unikali vieta, sukūrė pati gamta. Šiaurės ir šiaurės vakarų dalis teritorijos Arhyz ketera skiria Abishira-Akhuba. Akcija Arhyz laikoma viršūnių Sofija, šukos, kurios stačiai lektuvo bilietai į šiaurę ir artimesnių formų Sofija balno, kuris vėliau buvo prijungtas prie pagrindinės http://-Chat. Gražūs Scēna atstovauti Sofija kriokliai.

Be unikalių gamtos vietų populiarus tarp turistų mėgautis Arhyz architektūros paminklų, įskaitant šiaurinėje Zelenchukskiy šventyklą. Pastatas pastatytas iš smiltainio ir kryžiaus formos. Jo ilgis atitinka šventyklos aukščio ir 21 metrų. Kaip plotį, tai yra du kartus mažiau. Tai dabar neįmanoma pamatyti freskas, nes jie nebuvo konservuotos (išskyrus papuošalus, išskyrus ant altoriaus langų šlaituose).

Toliau nagrinėja Arhyz atrakcionų niekas negali pasakyti apie BTA teleskopas, kuris yra Eurazijoje didžiausia. Įdiegta jį Specialiosios milanas astrofizikos observatorija, netoli Žemutinės Arhiz kaime ant kalno Semirodniki. Ši sritis nusipelno dėmesio ir Ratan-600, netoli kaimo Zelenchukskaya. Jis yra vienas iš didžiausių pasaulyje, ir sudaro 895 atspindinčių elementų stačiakampio formos, iš kurių kiekviena turi daug 2-11,4 metrų dydžio. Viskas yra ant apskritimo, kurio skersmuo yra 576 metrų.

Toliau aptarti įdomių vietų, kad yra žinomas dėl Arhiz, taikikliai, nuotraukos, kurios čia yra pateikiami, gali būti papildytas istoriniu ir architektūrinį ir archeologinį kompleksą – Žemutinė Arkhyz gyvenvietė, esanti vos du kilometrai nuo Bukovo. Kai tai buvo klestintis miestas magas. Pasak mokslininkų, tai yra miestas, kuris kažkada buvo senovės pigus skrydziai i kijeva Alanya sostinė. Nereikia gyvenvietė driekiasi 4,5 km. Čia galite aiškiai pamatyti tris gatves, keletą juostas su akmens sienoms, namų ir šventyklų liekanų.

Kas dar įdomiau pamatyti dar Arhiz? Atrakcionai šioje srityje gali būti apibūdinami labai ilgą laiką. Bet mes daugiausia dėmesio bus skiriama Žemutinės Arkhyz istorinio ir architektūrinio komplekso, kuris buvo atidarytas 1977 metais ir susideda iš 3 skirtingų kupolo bažnyčių: Pietų, Vidurio ir Šiaurės viduramžių forto. Kompleksą sudaro pylimai, karjerai, senovės priklauso žemė, antžeminiai ir uolų piliakalnių.

Tarp kitų dėmesio vertų architektūrinių statinių Kazanė bažnyčia baisus kaime maruja. Jo pagrindinis turtas yra Dievo Motinos Kazan, kuris, pasak krikščionių, turi gydomųjų savybių paveikslėlis.