Įmonės modernizavimas bus 64 mln

Antradienį pritarė Ūkio ministerijos (ŪM) pasiūlymą padidinti bendrą pagalbos sumą iki 40 mln aukšto pridėtinės vertės investicijų (APV) per trečiąjį etapą ir ketvirtojo etapo suteikimo papildomas 24 mln.

Ji rems platesnį bendrovių, padidinti vienam projektui intensyvumą nuo 35% iki 45% ir padidinti maksimalią vienam projektui paramos suma, kuri bus išmokėta 900 000 latų, nurodant EM.

Apartamentai programa, prekybininkai gali gauti paramą investicijoms į daug žinių reikalaujančias ir technologijų projektuose.

“Nacionalinės pramonės politikos Latvijos keli bandomieji projektai buvo įsteigta siekiant sudaryti bendrovės modernizavimui ir plėtrai atitinkamų valstybės pagalbos priemonių. Tikslas yra skatinti naujų, pelningiau produktai ir paslaugos yra gaminami. Todėl mes gerokai patobulinta ir išplėsta EPC programą padidinti finansavimą prieinama, todėl labiau prieinamos mažas ir apt programa vidutinėms įmonėms, taip pat didinant intensyvumą. vis dar yra planavimo laikotarpiu, įmonės turės prieigą prie 64 mln, kuris padės bent 72 modernizavimo projektus ir sukurti šimtus naujų darbo vietų “, sako ūkio ministras Daniels Pavļuts.

Priėmimas projektų paraiškų iš didelės pridėtinės vertės investicijų programos trečiojo turo buvo pradėta rugsėjo 2 šiais metais. Po aukščiau pakeitimas vyriausybės patvirtinimo bus pratęsti projekto paraiškos buvo patvirtintos APV per trečiojo turo mėnesį iki Projektą planuojama baigti lapkričio priėmimo. Šie projektai bus įvertinti trijų mėnesių termino – 2014 m.

Planuojama, kad palaiko APT trečiasis ir ketvirtasis etapai bus per mažiausiai 72 projektų, kurių bendra investicijų programą sieks mažiausiai 144 mln. Visi projektai bus baigti rugsėjo 15 d 2015 metų.

Programa “didelės pridėtinės vertės investicijos” yra paskatinti vietos pirkliai investuoti į žinių ar technologijų naudojančių projektams, taip pat pritraukti užsienio investicijas į sektorių su didele pridėtine verte, taip palengvinant naujausių technologijų perdavimą iš užsienio. Finansavimas bus skirta investicijoms į ilgalaikį turtą, ty naujos įrangos ir įrangos, kuri padeda įmonei modernizuoti, pradėti naują, pelningą prekes ar paslaugas pirkti.

Visi siūlytojai ir mažoms ir vidutinėms įmonėms, taip pat didelėms įmonėms galės pradėti projektą iš karto po projekto paraiškos pateikimo Lida – LIDA tikisi patikrinimą vietoje. Reikėtų pažymėti, kad projektas negali būti užbaigtas iki projekto yra patvirtinta, ty Vas 2014.