Japonų sodas įkvėpimui

Sutikite, tai būtų malonu turėti vietą, kur galite atsipalaiduoti, būti vienam, būti dvasiškai valomos ir pamąstyti apie gyvenimą. Rytų visada buvo kupina dvasingumo ir ramybės. Tad kodėl gi ne organizuoti nemokamą kulnas žemės savo sode Japonijos stiliaus?

Daug šimtmečių atgal, Japonijoje buvo noras susijungti su gamtos, todėl pradėjo kurti sodai unikaliu stiliumi.

Pagrindiniai elementai Japonijos soduose yra uolienos, vanduo, augalai, taip pat architektūros statiniai iš medžio. Akmenys simbolizuoja Vyras elektros ir priversti Yang. Vandens, savo ruožtu, remiasi minkšta moteriška galia Yin. Galų gale, gamtoje, vandens ir akmens yra vienas kitam priešingi, bet yra neatsiejami. Ir, pasak japonų, amžina konfrontacija ir neatsiejama artumo yra egzistavimo pasaulyje pagrindas.

Skiriamasis bruožas Japonijos sodai – jų paprastumo, kuris traukia savo unikalumą. Bet ir sukurti tokį paprastumą nėra lengva. Galų gale, Japoniškas sodas yra laikoma aukščiausio kraštovaizdžio architektūra.

Jei norite sukurti privatus sodas Japonijos stiliaus jo vasarnamį, dideli akmenys gali padėti, kad būtų imituotos kalno ir bus pažymėti mažus kelius ar kriokliai.

Smėlis yra Japonijos soduose pakeičia vandens, Ir su grėbliu Pagalba gali būti rodomas smėlio bangos.

Svarbu suprasti, kad labai greitai nepavyksta sukurti tikrą japonišką sodą, nes nekilnojamojo kūrimas Japonijos soduose buvo sukurta dešimtmečius. Bet kodėl gi ne atkurti nieko sprendžiant šį dvasinį gyvenamąją vietą?

Galimybė bet kuriuo metu būti vienas su gamta yra neįkainojamas. Tai bus atsipalaidavimo, kur Jūs galite ne galvoti apie problemas, bet tiesiog mėgautis ramybe ir gamtos grožiu vieta.

Ir jei jūs neturite savo svetainę, tai nesvarbu. Dėl mėgstu japonų meno, kad šiuo metu yra valdyba „Japonijos sodai“. Jie susideda iš mažų dėklą uolų, smėlis ir miniatiūrinės grėbliu.

Be to, „Japonijos sodai“ gali būti papildyta augalų, o kampe galite įdėti žvakę. Padaryti lentelę ir sodas gali būti savimi.

Taip pat svarbu, asimetrinė sutvarkome akmenų, kurie atspindi natūralumą. Taip pat manoma, kad į „Japoniško sodo“ vandens pritraukia pinigus ir akmenys simbolizuoja pastovumą.

Kad į „Japoniškas sodas“ su savo rankas, jūs galite rasti tinkamo dydžio indą, supilkite į jį smėlio ir papuošti sudėties akmenys įvairių dydžių ir žvyro. Nuostabiausia tilptų į Budos statula kraštovaizdį. Jūs taip pat gali pasodinti nepretenzingas gėlių.

Japonijos filosofija stebina ir įdomi. Ir tam, kad suprasti jos esmę, būtina studijuoti ją nuo pat pradžių, kad ir padės jums sukurti harmoningą erdvę, kur galite pamiršti apie stresą ir kasdienes problemas.

Pirkti Dirbtiniai augalai ant DOM.BY