JŪROS ieško Metalurg darbuotojų vietas ir Ventspilio ir Broceni

JŪROS ieško “Metalurg” darbuotojų vietas ir Ventspilio ir Broceni
Valstybinė Agentūra, bendradarbiaudama su kitomis institucijomis ketiname remti finansų sudėtingumo metalurgijos iniciatyvą “metalurgs” darbuotojus, kurie neteks darbo, ir jie jau ieško laisvų darbo vietų, įskaitant kaimyniniuose regionuose, pavyzdžiui, Ventspilio ir Broceni.

Siekiant efektyviai ir veiksmingai, kaip įmanoma remti “Metalurgs” buvusiems darbuotojams, SEA turi bendradarbiauti su Valstybinio socialinio draudimo agentūros (SSIA), investicijų ir plėtros agentūros (LIDA), atsakingų Liepojos miesto tarybos institucijoms ir įmonės apimtys “Liepaja Metalurgs” atstovai.

JŪROS sutiko “metalurgs” dalis darbuotojų, kad įmonė vietą, visą turimą informaciją apie laisvas darbo vietas Liepojoje, tiesiog įdomu sužinoti kitų metalo sferos padidintą darbų sąrašus visoje Latvijos.

“Karšti” sąrašas bus atnaujinamas kasdien su naujais vietas. Dabar naršo JŪROS Liepojos filialo informaciją apie 238 laisvų darbo vietų. Kaip ir bet kuris “metalurgs” darbuotojas galės NVA savo agentą susipažinę su bendrovės ieško darbuotojų sąrašą. Nemokama darbo paieška, kad žmonės galėtų naudoti į jūrą ir nemokamą CV / laisvų darbo vietų svetainę.

“Sutarėme, kad SAV bus dirbti kartu su” metalurgs “Žmogiškųjų išteklių departamento ir tarsis gamyklos darbuotojai” Metalurgs “patalpose. Bendradarbiavimas su SSIA ir bendrovės Personalo departamento parengta ir bus platinamas specialus” Route puslapyje. “Jie stengiasi atsikratyti žmonių laikomi informuotas apie tai, kur ir kada kreiptis pagalbos ir kokius dokumentus atnešti, kokios paslaugos yra teikiamos ir kaip taikyti SAV bedarbio pašalpas. Kiekvienas individualiai paaiškinti, ką daryti ir kur eiti, jei nedarbas. SSIA taip pat yra pasirengusi pasveikinti žmones su tam tikru laiku ir vietoje .Be to, SPAV ir SSIA Liepoja yra tame pačiame pastate ir žmonių neturi eiti toli iš vienos įstaigos į kitą. Visa ši informacija bus išduotas atskiro “puslapyje maršrutų”, sakė direktorius SAV šerdies pavaduotojas išduoda Raitis IMSA.

Dėl darbdavių suinteresuotumą įdarbinti buvusius “Metalurgs” darbuotojai SEA specialistų nuolatinį ryšį su tų verslininkų, kurie ieško darbuotojų, neatskleisdamas savo vietas. Yra elektrikų, suvirintojų, santechnikų ir kitų kvalifikuotų specialistų susidomėjimas. JŪROS Kaišiadorių filialas kalbėjo daugelyje pramonės šakų, darbdavių įvairovė, ir daugelis iš jų išreiškė susidomėjimą būtinybės atsižvelgti į “Metalurgs” buvęs darbuotojas atnaujinti.

JŪROS siūlo persikvalifikuoti ar įgyti naują darbo reikiamų žinių ir įgūdžių, susijusių su SPAV profesinio ir neformalaus mokymo. Neformalusis ugdymas per buvusių “Metalurgs” darbuotojams, kuriems ji reikalinga, kad būtų galima sužinoti, tiek kalbos ir darbo kompiuteriu įgūdžius ir užsienio kalbos ir kitų mokymo programas. JŪROS pasiūlyti profesionalią tęstinio mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo programas įgis darbdavių profesinius ar padidinti esamus įgūdžius.

Kaip pranešama, Liepojos paraiškos bankroto paskelbimo finansinių sunkumų metalurgijos milžinas “Metalurgs” teismas. Tai daroma, nes bendrovė neatitiko pirmiau teismas patvirtino teisinį apsaugos veiksmų planą.

Liepoja teismas nustatė 10 Rgs LM ištaisyti. Pagal teismo patvirtintą planą gynimo akcininkai turėjo pritraukti investuotojų, iš kurių iki iki rugsėjo 30 turėjo gauti dešimt milijonų paskolą vienam MW darbui.

Buvo gauta 30 Rgs TAP plane buvo numatyta 10 milijonų litų iš potencialių investuotojų paskolos ir nuo spalio 1 d laikantis teisė pradėjo 30 dienų laikotarpį, kuris gali užkirsti kelią piktnaudžiavimams, kad gauti paskolą ir pritraukti investuotojų.

LM akcininkai Zaharjins Sergejus ir Ilja SegalS anksčiau paskelbė, kad pasiekė susitarimą dėl 70% savo akcijų pasirašymo sutartį su Rusijos kompanija “Daļpolimetall” investuotojui gali investuoti reikiamus išteklius gamykloje kuo greičiau ir atkūrimo proceso. Sandoris iki šiol neįvyko.

“Metalurgs” į finansinių sunkumų už ir nutraukė gamybą. Iždo liepą iš valstybės biudžeto mokamos LM vietoj visų rūpnīcasparādu Italijos banko “UniCredit”, – € 67.465.056, arba 47.414.711 latų. Prieš tai, balandžio Italijos banko Iždo atliktas gamyklos valstybės garantuotos paskolos dalies įmoka 6.128.456 € (4.307.103 LVL).