Jūsų namų fitodizainas

Autorius: Diana Oripova

Per pastarąjį straipsnį pristatėme bendros koncepcijos „fito“, kurioje mes norime pasakyti jums daugiau apie tai, kaip galite papuošti savo namus augalus ir sudaro laukinių gyvūnų trūkumą. Sutikite, vėsiuose dienų malonus šiltas, saulėtas spalvų. Dizaineriai, žinant, kad, tokiu laiku rekomenduojama papuošti kambariniai augalai su ryškių spalvų, kurios gali sušilti ir suteikti šilumą. Esant karštam orui, priešingai, aš noriu imtis pasislėpti nuo karštas saulė pavėsyje, atsigaivinti ir pajusti jūros vėsa, į rasotas žolės kvapą. Todėl tikslinga sudėtis yra brandinamas šaltų mėlynų-mėlyna atspalvių su dideliais lapais.

Bet kokiu atveju, nepriklausomai nuo metų kambarines gėles laiku sukurti ypatingą jaukumą, atsigaivinti kambarį, pabrėžti šeimininkų svetingumą ir organizuoja ryškių akcentų. Nenuostabu, kad iš namų interjerą be „gyvai“ dekoro dažnai atrodo neįdomu ir nuobodu.

Sprendžia ekologiškesnę savo namuose, galite paprašyti kvalifikacijos phytodesigners, kurie bus atsižvelgiama į visus jūsų pageidavimus ir yra specialiai sukurta jūsų asmeninio projekto dekoravimo ir pateikti augalų, remdamasi ne tik interjero dizaino, bet ir dėl kiekvieno augalo savybių. Kita vertus, jei jūs aiškiai žinote, ką augalai jums patinka ir yra pasirengę eksperimentuoti, galite pabandyti ir padėkite visiems savo.

Patogus ir jaukus gyvenamasis kambarys – ar tai susirinkimams, svečius ar tiesiog mėgstamą kambarį, kur visa šeima vieta – geriausiai apibūdina šeimininkai ir demonstruoja savo skonį.

Jei jūsų svetainė yra didelis ir erdvus, atkreipkite dėmesį ūgio augalus su žalių lapų, kurie gali tarnauti kaip „gyvai pertvaros“ dalijimosi erdvės rūšiuoti. Tai gali būti fikusas, pavyzdžiui, ar Sheflera. Nedideliame dydžio gyvenamasis kambarys nėra svarbu svoris interjerą. Tai geriau pasirinkti kompaktiškas augalus ir įdėkite juos skirtinguose lygmenyse.

Fitodizayn miegamasis – intymus ir nuošalus vieta – užduotis atsakingi, kurios pagrindinė paskirtis yra pabrėžti gerai parinktų augalų ramybę. Tokie kaip levandų, pvz. Jos subtilus aromatas sukurs atsipalaiduoti jaukioje aplinkoje.

„Verta paminėti, kad fito-miegamasis priklauso nuo stiliaus. Taigi, pavyzdžiui, jei jūsų miegamajame yra“ griežtai stiliaus „, geriausia tinka dekoratyviniai augalai su aiškiomis geometrinėmis linijomis ir lapų tamsiai žalia spalva. Klasikinis miegamojo bus papuoštas žydinčių krupnolistvennye augalai . Pavyzdžiui, lyra „, – sako Raisa phytodesigners Gil.

Tai ne paslaptis, kad virtuvėje – vienas iš mėgstamiausių vietų namuose, kur visa šeima ir mėgautis diskusijos apie bet kokią temą. Todėl labai svarbu, kad ten karaliavo jaukumą ir komfortą. Ir šiuo atveju, fito virtuvė – tai idealus sprendimas. Kompetentinga pasirinkimas modelių gėlių paskirti papildomų ryškių akcentų interjere ir šilumos mylintis augalų, tokių kaip Tradescantia acalypha dumblo jausitės puikiai savo virtuvėje malonumas jo buvimą.

Deja, norinčių žalios prieškambario ar vonios kambaryje, daugelis atmeta idėją, nes iš saulės spindulių, skersvėjo ir drėgmės trūkumo. Žinoma, tai yra problema. Tačiau, jei jūs bandote, tai galima pasirinkti EGIPTAS, kad jausis tiesiog puikiai tokiose sunkiose sąlygose.

„Atsižvelgdama nusprendė žalia prieangio, atkreipkite dėmesį į šią funkciją -.. Į mažo apšvietimo patalpoje, šiuo atveju, tai geriausia teikti pirmenybę tokiems įrenginiams kaip Aspidistra ar tsissus, kurie nepriklauso nuo šviesos Pateikdami augalai vonios netaikyti Hit muilu tikimybę purkšti lapus, todėl kaip jis gali pakenkti ir net nužudyti gamyklą „, – sako Raisa phytodesigners Gil.

Ir Baigdamas norėčiau priminti, kad fito – meno, kad galėtų pakelti savo namą, papuošti jį ir pridėti ryškių spalvų į savo gyvenimą.

Sužinokite daugiau apie fitosanitarijos ir pamatyti produktų namo ir portalo statybos katalogą, galite www.dom.by . Linkime Jums malonaus ir naudingo pirkinius!

Taip pat žiūrėkite:

Augalai namuose

Iš fitosanitarijos paslaptis

Nurodykite vonios kambario baldai

Užsakyti kraštovaizdžio dizainas DOM.BY