Ką viską norėjote sužinoti apie restauravimą, bet nesiruožėte paklausti

Kartu su projekto vadovu, „Baldų dizaino“, mes nusprendėme išsklaidyti visas mitus apie restauravimo ir remonto baldais ir paaiškinti, kodėl tai naudinga, tai yra madinga ir aktuali. 

Mitas numeris 1. Remontas baldai – tai brangu.

Labai koncepcija remonto jau reiškia mažesnes sąnaudas, palyginti su perkant naujus baldus. Tačiau daugelis norės ginčytis su tuo. Dauguma pasiūlymus dėl paslaugų teikimo remonto baldų veda į išvaizdą dėl vienadienių atlikėjų rinkoje, kuri gali būti ilgą laiką be darbo, laukia potencialus klientas, kad jų tvarka kompensuoja visas paprastas. Didelės organizacijos valstybės, kuri nėra remontas komanda negali sau leisti laukti politiką. Mes dirbame nuo apyvartos ir laikytis vidutinės rinkos politiką. Statistika rodo, kad vidutinės išlaidos pakeisti apmušalus nuo 40 iki 60% už panašios naujos baldų kaina, pagamintas iš tų pačių medžiagų. 

Mitas numeris 2. Realybė neatitinka lūkesčių.

Dauguma neigiami atsiliepimai susiję su susiaurėjimas, kurį sukelia technologijos remonto pažeidimo. Nesąžiningi vykdytojai sutaupyti pradedant naudoti putų mažesnio tankumo, netaisyklingos dydžio medžiagų, išlaikė technologinių operacijų, o kai kuriais atvejais tiesiog netelpa kai kurias užpildo sluoksniais.

Neturi savo gamybos įrenginiai atlikėjai reikalaus remonto Tuo kliento namuose, nors kokybinis atlikimas darbų namuose juosmens galima tik gana ribotomis aplinkybėmis. Pavyzdžiui, dailidžių darbai, susiję su atsarginių barų ar rėmo, reikalauja specialios įrangos; apdailos siūlės reikalauja Pramoninės siuvimo mašinos; Darbas su laisvais audinių reiškia Overlokas. 

Mitas numeris 3. Varžtų ne tik senus baldus.

Vis mes pradėjome spręsti klientams su prašymu pakeisti apmušalus į naujai įsigytą baldai. Modernus klientas reikalaudami dizainas, vis daugiau ir daugiau žmonių pradeda vertinti ne faktinį baldai, ir nuotaika, kad ji atneša į vidų. Dažnai nusipirkau Ikea sofa po tuo interjero centre susiaurėjimas.

Didelis asortimentas medžiagų mūsų surinktų per metus, leidžia klientui pakeisti baldų išvaizdą pagal savo skonį: įveskite senus baldus į renovuotas viduje, padaryti spalvų akcentais ant baldų, kad esama baldus pagal mūsų dizaino projekto remontui.

Mitas № 4. Nuostabių savybių audinių.

Absoliučiai visi klientai per priveržkite apmušalai, sugedęs katė ar šuo, palūkanų audinį, o tai tikrai nepalies augintiniai. Jie paminėti draugų pavyzdys, tai nuoroda į naują minkštų baldų pardavėjų, sako į audinių „antikogot“ buvimą. Remiantis mūsų patirtimi, mes galime pasakyti su įsitikinimu, kad audinio, kuris nebus galąsti nagus ne gyvūnas, nėra. Mes susitikome shinilly blaškosi, gobelenų, odos ir natūralios odos. 

Mes rekomenduojame, kad klientams, kurie augintiniai, pasirinkti apmušalus nuo neaustinių medžiagų: būriais ar zomšos. Praktika rodo, kad jie yra mažiau jautrūs sukimo momentą ir plyšimo, taip pat lengva valyti.