Kabardinka atrakcionai kiekvienam skoniui

Kabardian – nuostabi mažai kurortas įsikūręs vos keliolika kilometrų nuo Gelendzhik. Daugelis sirgalių nori vasarą ramiam poilsiui šitą vietą visus kitus kaimus Alytus teritorijoje. Kabardian – sausiausia vieta ant kranto. Nuo Geg-Lap praėjusį sezoną. Padengtas iš vienos pusės Cape Doob, ir su kitu – Markotkhsky kraigo Kabardinka vargu ar žino, lietaus ir atšiauraus oro. Vėjai taip pat retas reiškinys. Traukia gyvenvietė ir jos Sveikas klimatas: kadagių miškai praturtina orą naudingų kvėpavimo ir širdies medžiagų. Visa tai grožis ir ekologinių malonė kartu su puikia infrastruktūra. Pritraukimas Kabardinki Alytus teritorijoje yra žinomas toli už kaimo. Įdomių vietų čia daug. Kaime pritraukia poilsiautojų iš viso pigus skrydziai i sarm el seicha pakrantę: map Kabardinki orientyrus parduodami iš Sočis į Novorosijsko. Svarbiausia – laikas viską pamatyti.

Kabardinka vertybės ir lankytinos vietos

Labiausiai neįprastas ant kranto yra namas, kuris yra Taikos ir revoliucijos sankirtoje. Tai nedidelis, bet labai jaukus kambarys gyventi. Ji kaip visada: nedidelė virtuvė, miegamasis, svečių kambarys. Tačiau šis namas… aukštyn kojom. Stalai ir kėdės, sofos ir virtuvės indai, net vonios kambarys ir dušas yra saugiai pritvirtintas prie lubų. Tik laiptai į namą turi įprastą vietą. Toks apverstas namas yra tik Tenesio valstijoje, Vokietijoje ir Kaliningrade. Kabardian ir vertybės, kurios nėra išnaudotos šio namo dabar stovi su jais lektuvu bilietai i ibiza toje pačioje eilutėje. Ne mažiau įdomus turistams ir civilizacijų alėja, įsikūręs senajame parke. Plaka tik pusę hektaro, galite keliauti aplink pasaulį. Čia yra Cheops piramidės ir senovės graikų šventyklos, pilys ir Renesanso atgimimas. Visi jie įsikūrę tarp egzotinių augalija už Kabardinki. Patraukliausia architektūros pastatas daugelis mano skulptūra “Septynios mirtinos nuodėmės”, stovi prie tvenkinio ir visi viduramžių meno kanonus atlikti.

Kabardinka vertybės ir istorija

Netoli gyvenvietės, ant Žaliojo Doob, memorialas, skirtas žuvusiųjų laive “Nakhimov” atminties. Gyvenimas miręs Čia pateikiamos iš kabančios tūtelių pavidalo ir banga nusirito laivą – į betono suskaidytas apskritimo formos. Aukščiausiame taške paminklo yra tenerife laikrodis, pakeltas nuo nuskendusio “Nakhimov”. Jų strėlės amžinai įšaldyti poziciją 23,20, laikas, kai tragedija įvyko. Yra paminklus karo didvyriams. Vienu metu baterija kapitonas dantukus neleis fašistinės laivyno Tsemess Bay. Šie paminklai nuolat turėti gėlių mėgėjai čia prisiekti ištikimybę.

Kabardinka pramogų ir pobūdis

Aktyvesni svečiai gali išleisti vieną ar kelias dienas netoli Castalian šriftu (vadinamasis kalnų, įsikūręs prisiryti Markotkhsky Ridge ežero). Apsuptas krūmynai kadagio, tai yra daug karpių, karpiui ir kitos žuvys. Sugauti sugauti iš karto gali parengti: šalia kavinė. Tačiau, lentelės tai geriausia užsisakyti iš anksto. St Panteleimon bažnyčia kelionė į Gelendzhik, Novorosijsko ir Sočis, kelionių į purvo ugnikalniai ir kriokliai – taip pat Kabardian. Jos vertybės yra tokia įvairi, kad dviejų savaičių atostogos negali būti pakankamai aplankyti kiekvieną.