Kaip atrasti savąjį virtuvės baldų stilių

Kokius baldus mieliau renkatės: tradicinius, modernius ar šiuolaikinius? Galbūt jums patinka kantri stiliaus virtuvės baldai, tačiau kas būdinga jo dekorui? Tokie klausimai gali kelti painiavą, kai nežinote, nuo ko pradėti. Padėsime jums lengviau apsispręsti, pateikdami truputį informacijos apie virtuvės baldų tendencijas, tradicijas ir spalvas, kad įkvėptume jus lengviau apsispręsti.
Šaltiniai
Apsižvalgykite aplink save. Galbūt virtuvė, apie kurią svajojate kažkada buvo matyta kokiame nors žurnale, ar naršant internete? Galbūt tai kelių virtuvių kombinacija? Kaip perteiksite savo svajones ir idėjas virtuvės baldų gamintojams? Paveikslėliai tūkstančius kartų vertingesni nei žodžiai, todėl prieš vykdami užsisakyti virtuvės baldus, atsispausdinkite internete jums patikusias nuotraukas ar virtuves baldai vilniuje kartu su savimi pasiimkite interjero dizaino žurnalą. Peržvelgus jūsų turimus paveikslėlius, baldų dizaineriams bus lengva ir paprasta suvokti, ko jūs norite, bei sukurti jums tinkančius ir patinkančius baldus.
Virtuvės baldų stilių pagrindai
Jūsų virtuvės stilius – tai spintelių durelių stiliaus, apdailos, sienų, grindų ir langų dizaino derinys. Įvairūs virtuvės priedai, buitinė technika ir aksesuarai taip pat prisideda prie tam tikro stiliaus kūrimo.
Oficialus virtuvės stilius
Šiam stiliui būdinga gili, turtinga apdaila su prabangios medienos elementais, tiesiomis linijomis, suteikiančiomis jūsų virtuvei daugiau gylio ir erdvės nei vidutiniško dydžio virtuvei.
Tradicinė virtuvė
Klasikinė mintis ir stilius – tai viskas, kas telpa tokio tipo virtuvėje. Šios spintos tradicinės virtuvės stilius apima jums pažįstamus baldų elementus ir neblėstantį žavesį.
Šiuolaikinė virtuvė
Švarios, tiesios linijos ir plokštumos, aptakios formos bei modernus dizainas su aukštos kokybės spintelių išlaikymu – tai esminiai šiuolaikinės virtuvės bruožai.
Kantri stiliaus virtuvė
Ši virtuvė asocijuojasi su daugeliu malonių jausmų – saugumu, jaukumu, šiluma ir kokybiškai paruoštu, sveiku maistu. Šio stiliaus virtuvėse populiarūs natūralaus medžio elementai ir vaiskios spalvos.
Kasdieninio stiliaus virtuvė
Sodrių spalvų, autentiškų raudonojo ažuolo baldų kasdieninio stiliaus virtuvė pasižymi paprastu virtuvės baldų išdėstymu, patogiu tiek maisto gamybai, tiek šeimos ar draugų susibūrimui vakarienei žvakių šviesoje.
Pasikonsultuokite su baldų gamintojais ir atraskite jums labiausiai priimtiną stilių ar jų mišinį jūsų virtuvei.