Kaip auga rožė?

Rose – gėlę, kad žmonija yra mylimam ilgą laiką ir stiprus. Atpažįstamas aromatas žavingas grožis gyrė poetų, rašytojų, muzikantų, menininkų ir daugelis abejingi.

Pakilo kaip vienas iš seniausių simbolių meilės ir aistros, ir iki šios dienos vadinama gėlių karaliene. Jūs pažvelgti į galingą ir tvirtą tuo pat metu subtilus gėlių krūva – nesąmoningai gimsta noras užsiimti jų auginimu. Ir kaip auginti skintų gėlių rožę?

Rožių auginimas būdai

Jei esate mėgėjas sodininkas ar tiesiog nuotykių priešais jus gauna pirmasis pasirinkimas. Būtina nustatyti augančių rožių metodą. Galite įsigyti sėklų, galite pirkti sodinukus. Tokiu atveju, jei jau auga rožės, galite dalintis krūmų ir augalų iš procesus. Yra ir kitas būdas, galbūt įdomiausias – vegetatyviniu būdu auginiai. Jūs neseniai davė rožę? Puikus, jie tiks tolesniam auginimui gėlių.

Paimkite aštriu peiliu ir supjaustyti stiebus taip, kad jūs turite trumpą ilgį auginių, kur kiekvienas turi bent du pumpurus. Apatinėje padaryti smailiu kampu 45 laipsnių, viršuje – tiesių. Pašalinti apatinius lapų auginiai ir viršutinė padaryti mažiau (iš penkių lapelių palikti du).

„Pagrindinis sodininkai“ jau seniai svajojo paspartinti augančių rožių procesą, ir šiandien yra veiksmingas būdas, kuris leis jums gauti rezultatus anksčiau. Prieš sodinimą auginiai įdėti juos dieną IAA sprendimą. Šis vaistas yra iš šaknų augimo stimuliatorius. Tabletės reikia apie 24 iki 10 litrų vandens. Tai protingas būdas leidžia gauti du kartus taip greitai, kaip pirmųjų šaknų auginiai.

Įsišaknijimui auginiai rožių

Auginiai įtraukti į paruoštą žemę. Viršutinį dangtį su plastikinį butelį, kuris atkirsta kaklo. Tai bus kaip šiltnamyje prototipą. Tikimasi, paros temperatūra – + 25 / + 30 ° C, per naktį – ne mažesnis kaip 18. Ši temperatūra augančių rožių sustiprins į žemę auginiai jau po 3-4 savaičių, po kurios jūs turėtumėte pamatyti naujus ūglius. Iki rudenį tikisi pasiunčia iki 40 cm Jei staiga pasodinti sapling po tam tikro laiko suklestėjo -. Pašalinti gėles. Pradiniame etape, visi pajėgos turėtų eiti ant šaknų sistemos formavimas.

Rose išaugo iš bulvių

Yra dar viena iš gražių rožių veisimui paslaptis – jis auga su paprastų bulvių pagalba. Prieš sodinimą į žemę kiekvienoje pjovimo įdėkite bulvę savo iš anksto švariu akutė. Naudinga bendradarbiavimas bus pristatyti jauną gėlę nuo išdžiūvimo ir sudarys šaknis greičiau.

Žiemojimo rožės sodinamos

Šalta žiema gali būti pražūtinga šios gėlės, nepaisant to, kad jūs paslėpęs gerai šaltuoju metų laiku. Rekomenduojama kasti jaunus rožes ir įdėti juos patalpoje. Dėl žiemojimo rožių tinkamą rūsys. Jie taip pat gali būti dedamas virš puodo ir apsigyveno ant šalto palangės. Antrus metus jau pakilo žiemoja sode. Jie privalo tik pastogę, kaip ir didelių augalų poilsio.

Gali – Tiesioginiai pigūs rožių į žemę

Gegužės pradžioje, būtina sodinti rožes atviro grunto. Gal jums reikia apsaugoti nuo agresyvių pavasario saulės ir šalčio įmanoma naktį. Padengti savo sodo tinkamą medžiagą. Palikite minimalų skaičių lapai, supjaustyti pumpurus, jei jie egzistuoja. Tikėtis 1,5-2 savaičių rožės pradeda augti. Tai reiškia, kad jie yra įpratę.

Papildoma kūdikį jaunų rožių

Kruopščiai parengtos auginiai prigijo ir užskaityti augimą? Atėjo laikas padėti savo gėlių ypatingą trąšų. Gali pradėti maitinti, kai šaudyti ilgis yra 15 cm., Iš anksto gerai palaistyti dirvožemį vandens. Tai padės jums išvengti deformacijų šaknų su trąšų to. Naudoti bet kokį kompleksinių trąšų, pasukti jį su praskiestu mineralinio užpilas Deviņvīru jėga tinktūros. Tęskite pagal instrukcijas.

Ksenia Surina, rosarian su nei 10 metų patirtį