Kaip dažyti medinį fasadą

Pagrindinė priežastis, kodėl reikia dažyti fasadą, yra savo išvaizdą, nes mes visi norime gyventi gražioje namuose. Antroji priežastis dažymui fasadas yra apsaugotas nuo oro poveikio į mūsų pagrindinį atrodo gražiai už metus ir kad jie yra “gyvenimo trukmė”. Mes norime dažyti fasadų lieka švieži ir gražus daugelį metų, nes fasadų remontas reikia investuoti laiko ir pinigų.
Didžiąja dalimi rezultatas fasadų dažymo ir dažymas įtakos iš anksto preparatų tvarumą. Vizito pamoka video preparatai “Kaip paruošti medieną fasado dažymui”.

Ką turi būti laikoma prieš dažymą?

1. Dažų džiūvimo laikas! Oro temperatūra turi būti aukštesnė negu + 5 °C. Tapyba yra tinkamiausia maždaug +15-20 °C, temperatūros ir drėgmės santykis maždaug 50%.
2. Nerekomenduojama dažyti tiesioginių saulės spindulių ir karštu oru.
3. Fasadų danga turi būti sausa, be rasos arba lietaus lašais.
4. Prieš dažymą, padengti visos dalys nenorite dažyti, pavyzdžiui, langų ir durų rėmų ir palangių.
5. Tapyba pastatą aukščiausia dalis, kuri yra daugiau sunku patekti, vadovaukitės saugos reikalavimus ir sekite atsargumo priemonių.

Kaip dažyti?

Prieš dažant gerai išmaišyti spalvą. Kad būtų lengviau piešti, pradinių skardinių spalva gali supilkite jį į mažesnius konteinerį.

Medinės dangos dažymui rekomenduojama naudoti teptuką. Dažant teptuku, spalva atspausdintas įtrūkimų ir po medžiu pluoštų, jei fasadas padengtas pjautų lentų. Fasadų dažymas teptuku yra didelis, platus ir gali tilpti daug spalvų. Tam, kad pagreitinti darbus, dažai ant paviršiaus pirmasis gali būti taikomi su voleliu ir iš karto po to, kai išlyginti su šepečiu. Įsitikinkite, kad dažai yra kruopščiai įtrinti į visų medžių bei kiaurymės, įtrūkimai ir tarpai tarp lentų yra padengtos dažais.

Tam, kad būtų išvengta matomų spalvų sąnarių išsidėstymą, priekiniai plokštės nudažomi į grupėmis po du arba tris lentos visoje ilgio. Pirma dažytos fasado dailylentės, tada kampai sujungti lentos ir langų ir durų sąnarių lentos. Tapyba sujungimo lentos, būkite atsargūs ne piešti gauti ant jau dažytų paviršių sienos. Šiam tikslui, ji gali būti patogu naudoti kartono, mentele ar kito tvirto paviršiaus gabalas. Jei spalva neturi gauti ant sienos iš karto išdžiovinkite ją.

Jei norite tęsti darbą kitą dieną, pamirkykite šepetėlį į vandenį arba įvyniokite ją į plastikinį maišelį ir kruopščiai užsandarinti maišą. Jei dubuo išliko spalvą, sandariai uždarykite dangtį kad dažai neišdžiustu.

Atminkite, kad priekinė dešinė tonas bus matyti tik tuomet, kai dažai bus sausas.

Kartais įvertintkite spalvos pakitimų sienos paviršiaus būklę ir laiku atlikti pakeitimus, jei reikia. Apversta veidą į saulę pietinėje ir vakarinėje pusėje sienos, kurioms taikomi didesnį svorį, gydomasis darbas gali būti reikalaujama dažniau nei kitų sienų. Medinio vidaus durų http://www.durima.lt/ remonto darbai atliekami rečiau nei tamsinto fasado.