Kaip padaryti rutariumą sau?

Kūrybinis netvarką – todėl jūs galite trumpai apibūdinti rutary reiškinys. Jis atėjo pas mus iš Vakarų ir yra gerai sugauti tarp mūsų kraštovaizdžio dizainerių metodus. Jie įrodė, kad seni kelmai ir sausuoliai gali būti dekoratyviniai elementai, kurie neturės skubėti atsikratyti. Šiame straipsnyje jūs sužinosite, kaip padaryti pasenusius rutary augalus, kad bus pridėti žavesio svetainėje.

Medžiaga Ieškoti

Kartais rutary sode gali būti sudaryta net ir be jo savininko dalyvavimo – tiesiog nustoja laikytis teritoriją. Tačiau už meninę vertę elementinės sudėties Driftwood nebus laiduotoją. Antrasis variantas taip pat reikalauja daug pastangų: Norėdami rasti reikiamą medžiagą gali būti pasivaikščiojimas miške. Atkreipkite dėmesį į skyrių, sudraskyti medžiai – visi staiga vienas iš jų bus priminti jums apie aštuonkojo ar dramblio? Tas faktas, kad dauguma iš jūsų patiks įterpti savo svetainėje. Pradėti skiriamas.

Rutary šalis gali papuošti ir tradicinių užkliūti. Originalūs versijos galima rasti ant kranto. Dėl pastovaus sąlyčio su vandeniu gali pakeisti medį, kad bus tik naudinga jums spalva. Įdėti į kliūtį ant samanų denio – ir sudėtis yra pasirengusi!

Daugelyje sričių yra medžių, kurie išgyveno savo naudingumą. Jūs galite pratęsti savo gyvenimą, naudojant elementą rutariya. Spila jo atostogos nuo jo kelmo. Įsukite jį į nugarą, jūs galite pasirūpinti kitų kruglyashi skaičių. Jie atrodys gerai puodus. Pamatysite, kaip idėjos ateis kelyje!

Beje, barelis gali būti pritaikyta „kėdės“ organizacijos: pamačiau jį ant nedidelio kanapių ir įdėkite juos aplink pagrindinis. Be to, pamačiau sumažinti gali būti mažesnis ir įdėti šiuos sekti elementus sode. Bet kokiu atveju, šie sodo papuošalai tik Jums, nes gamta niekada nesikartoja.

Rutary rece: Viskas taisyklės

Iškart verta paminėti, kad rutary įsitvirtinti Apželdinimas tam tikrą stilių. Pavyzdžiui, sklypas reguliariai stilius (paprastas, skaidrus, su užsakytų formų), pavyzdžiui beformė kompozicija nelabai tinka. Dėl krešulių šaknys taip pat sunku įsivaizduoti, Italijos ar Prancūzijos sode. Tačiau, kaip taisyklė, žemės mūsų šalyje savininkai retai laikytis tam tikro stiliaus. Taigi mūsų patarimas būtų naudinga daugeliui.

Norėdami pradėti galvoti per filosofijos sudėtį. Norėdami tai padaryti, atsakyti į klausimą: kokie jausmai turėtų skambinti rutary? Džiaugsmas, ramybė, ar net šviesos liūdesys (vietoje manote potoskovat, nusiraminti). Kampinis šaknys gali sukelti tam tikrus prisiminimus ar įkrovimo žvalumas. Detalės rutariya, jo fone, pateikimo principus: visi prisidės prie tam tikrų jausmų pasiekti.

Kita taisyklė: būtina sukurti nuoseklią kompoziciją. Ji turi būti suderinta su svetainės dizainą, bet kartais tai galima rizikuoti – sukurti rutary būti priešinama su sodo išvaizdą. Čia vėl verta grįžti į stilių suderinamumo klausimą ir elgtis atsargiai. Principai išdėstymo kompozicija gali atsakyti į vieną temą, taip pat galite pasiimti visus tos pačios spalvos elementų. Jūsų rutary gali būti vertinamas per atstumą su visais kaimynais, ir tai yra įmanoma projektuoti taip, kad jo išvaizda buvo staigmena jūsų svečiams.

Paskutinis rekomendacija: padaryti šaknys kampelis patvarus. Net jei sudėtis atrodo prastesnis, mes visi žinome, kiek daug darbo yra įdėti į jį, pavyzdžiui, jums reikia kiekvienas elementas, specialiai apdorotas, kad geriau pašalinti sredstvom.Koru, žinoma, jei jis netarnauja tam tikrą užduotį. Šiuo atveju, ji turėtų būti padengta laku. Ne visi svetainių savininkai pasirengę eiti į tokių priemonių, nes jie gali sutrikdyti natūralią sudėtį.

Rutary – tai ne tik pasenusių daiktų kolekcija turėti vietą jame visam gyvenimui! Pavyzdžiui, tai galima augalų žiedų visame sudėtį ir gali būti auginami pačiame senojo kelmo grožio! Norėdami tai padaryti, pašalinti jo širdį, supilkite jį žemėmis ir padengti sėklas. Gera būti ten žiūrėti ir braškės – ypač tada, kai jo antenos apims kelmas. Pušų adatos, pjuvenų, medienos skiedros – visa tai tik papuošti rutary.

Pirkti grandininį pjūklą ant DOM.BY