Kaip rūpintis rožėmis namuose?

Jūsų kolekciją kambarines gėles, naujos gėlės – Namų Rose? Puikus, mes rankų žinių ir kantrybės, nes tai kaprizingas grožis reikalauja kruopščiai prižiūrėti.

Rožės, kurie auga į vidaus aplinka, vadinamas namų. Tai apima tokias veisles remontantinis, hibridinių arbatos, Prīmula, pernetsianskie. Skirtingai nuo namų pakilo rožės auga atvirame lauke (sode), tai tik savo miniatiūrinio dydžio.  

Patyrę augintojai teigia, kad jei tinkamai rūpintis vazoninių rožių, jie gali maloniai nustebins su savo žiedais ilgą laiką: nuo ankstyvo pavasario iki vasaros pabaigos! Taigi leiskite suprasti: kas yra tinkama priežiūra namuose rožės?

Gėlių įkurtuvių

Čia namo nupirkta ir padovanota namų rožė. Ką dabar daryti? Ekspertai vienu balsu pašaukimo: bet kuriuo atveju negali būti persodinami iš karto. Give it a savaičių prisitaikyti pora. Gėlių turi priprasti prie savo buto klimatą.

Vieta rožę gerai apšviestoje vietoje, pageidautina, kad tai buvo į rytus ar pietryčius langą. Venkite saulės nudegimo projektus. Laistymo pakilo reikia švaraus vandens ginama. Kartkartėmis reikia purkšti lapus augalo.

„Adaptacijos laikotarpis“ buvo sėkminga, ir augalas nebuvo požymių ligos ir irimo? Gerai, dabar gyvena rožė gali būti persodinami. Bet ne taip paprasta šiuo klausimu. Naujas puodą turėtų būti šiek tiek didesnis nei senas: apie 3-5 cm skersmens ir 5 cm aukščio. Jei puodas su rožių yra kažkas auginama, tai nebūtinai reikia kruopščiai nusiplauti šiltu vandeniu (be ploviklio) su standžiu šepečiu. Naujas keramikos puodai patariamoji anksčiau mirkomi šiltame vandenyje keletą valandų.

Tuo puodo dugną yra reikalaujama, kad išplėsto molio (1 cm sluoksnio ištekėjimo angas buvimą ir ne mažiau kaip 4 cm sluoksnio jos nesant) drenažo. Kaip naujas pagrindas turėtų naudoti paruoštą mišinį „Rose“.

Transplantuotas padidėjo tvarkymo, t.y. Pašalinti iš puodo šaknų, kartu su žemės Gruda. Ir visi, nes namas pakilo yra labai jautrus pažeisti šaknis. Atsargiai išimkite išaugo nuo puodo padės iš anksto gausiai laistyti. Laistyti, jie davė pusvalandį stovėti ir mirkymas, pasuko į puodą ir švelniai paėmė gėlę kartu su žemės grumstas.

Be to, vieta augalą į naują puodą ir apibarstykite tuščias vietas naujosios dirvožemio, sutankinimo kaip susitraukimas.

Persodinami rožė, įdėti ją tamsioje vietoje, arba šiaurės lango (jei toks yra), 1-2 dienas. Grąža pakilo gerai apšviestoje lango šio laikotarpio pabaigos. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, skersvėjų ir tiekia šviežią orą.

Priežiūros pagrindai

Taigi, žinote, kad namas rožės reikia daug šviesos . Taigi jūsų gėlė turi „užsiregistruoti“ ant labai saulėtą langą. Tačiau reikia nepamiršti, kad nuo tiesioginių saulės spindulių pavojus. Jeigu natūrali šviesa yra ne pakankamai, organizuoti papildomo – dirbtinis. Tradiciniai fluorescencinės lempos puikiai tinka tai. Ekspertai įspėja, ypač svarbus veiksnys pakankamai augimo gėlių laikotarpį.

Taisyklė numeris 2 – pakankamai laistyti . Kai rūpintis namie rožės, atminkite, kad jis turi būti nuolat (kaip tik kad dirvožemis išdžiūsta) ir daug vandens. Bet tai „kaprizingas grožis“ ir netoleruos vandens perteklių. Todėl apie pusvalandį po laistymo, kuris atsirado ant visos puodą vandens turi būti nusausinti taip, kad jis neturi sustingti, o ne pakenkti rožę. Vandenį laistymui turėtų būti kambario temperatūros ir iš anksto atsiskaityti. Jokiu būdu nereikia laistyti rožę namo su šaltu vandeniu!

Geras augalų augimo yra paveikti temperatūros ir drėgmės . Pagrindinis pakilo vargu išgyventi perkaitimo. Patogiam gyvų augalų oro temperatūra neturi viršyti 25 laipsnių. Pastovaus vėdinimo patalpos ir periodiškai purškimas, taip pat bus gražus „pagalbininkai“ dėl augimo ir vystymosi namuose išaugo. Šiltesniais mėnesiais, kai galimybės išmuštų visus pakilo į gryną orą.

Rūpinimasis reiklus ir įnoringas namuose rožė, prisiminti periodiškai svarbą atsipalaidavimo dirvožemio . Ji suteikia deguonies patekimą į šaknis.

Ir tai yra labai svarbu maitinti augalą , nes kambarys Rose myli dirvą. Augalas žydi daug laiko, šis procesas kainuoja ir „užima“ energijos, kuri padeda atkurti padažu daug. Apvaisinti namų pakilo pamainomis reikia organinių ir mineralinių medžiagų. Ir tai yra geriausia pasirinkti skystų trąšų. Per žydėjimo trąšas rekomenduojama daryti kas savaitę.

Dėl sodrus ir ilgai žydėjimo namų sąlygomis, jums reikia laiko atkirsta blukimas gėlės, nudžiūvo lapai, džiovintų šakelių ir kt. Ši procedūra yra atliekama, kad nebūtų užkrėsti kenkėjais ir ligomis.

Dar keli niuansai

– Persodinti namų pakilo rudenį, jei yra aišku, kad gėlė išaugo ir reikalauja persodinimo.

– Būtinai genėti už žiemą Rose. Ty pašalinti žirklės ar aštriu peiliu šakas, paliekant tik auginiai su 4-5 pumpurais apie kiekvieną. Patyrę augintojai rekomenduoja genėjimas padaryta spalio per epiliacija Mėnulį. Po šio laikotarpio pakilo į poilsio (spalio-vasaris) buvo dedamas į vėsioje patalpoje (esant 5-8 laipsnių temperatūroje).

– globos namuose padės jums pakilo mėnulio kalendorių floristas, kad bus greitai palankias / nepalankias laikotarpius ir dienas įvairių manipuliacijų.

Pirkti sodo įrankius DOM.BY