Kaip žirklės gali pagardinti vynuoges?

Pasak legendos, pirmieji „cut“ vynuogės prasidėjo paprastą asilą. Vynuogių augintojai romėnų laikais pastebėta, kad šakos įkando gyvūnas, suteikti geresnį derlių. Nuo tada, šių augalų pasėlių tapo priežiūros rungtynių. Gamybos technologija nuolat keičiasi ir vystosi, o dabar net naujokas sodininkas turimas žinias, kad bus pagerinti vaisinės vynuogių. sviesorastis.lt skirti jums šio sakramento.

Manipuliacija ne tik leidžia surinkti daugiau uogų, bet taip pat, kad jie didesni ir skaniau. Be to, po pjovimo derlių bus prinoksta greičiau. Ir akivaizdžiausias rezultatas – lengva priežiūra po šakų. Jei reguliariai apdoroti augalų, jis neduos jums problemų.

Kada kirpti?

Vynuogės yra pageidautina sumažinti rudenį: ji leidžia sėkmingai paslėpti žiemą augalą ir apsaugoti jį nuo šalčio. Pavasario krūmai nebus jums daug problemų, bet po vasaros galima tikėtis uogų daug. Pavasarį jums neturėtų liesti krūmus, nes šiuo metu prasideda tik sula srautas, o žaizda gali nužudyti augalų. Pasibaigus sezonui, kai temperatūra nebetaikomas žemesnė kaip +5 ° C pradžioje, galima tiksliai tvarkomi jaunus vynuogių.

Vasara krūmų vyksta darbas, bet jie negali būti vadinamas pjovimo į tikriausią šio žodžio prasme. Visi šiltas laiko augintojai skinti ūgliai, atsikratyti nereikalingų šakų, posūnis ir mėtos. Visos šios manipuliacijos padės vėdinti avilį, į grupių pakankamai saulės ir išvengti augalų ligų. Ne nereikalinga ir būtų praretinti lapų. Visą vasarą darbas bus padidinti vynuogynų aprūpinimą maistinėmis medžiagomis, kurios turi teigiamą poveikį rudenį.

Parengiamojo etapo

Kaip sumažinti vynuoges, kad nebūtų sutrikdyti uogų brendimo? Dviem prasideda! Po pirmojo derliaus galite įvertinti, kas liko ant vynuogienojų. Pirmasis etapas prasideda iš karto po derliaus nuėmimo: turite atsikratyti filialo vienetų, kurie duoda vaisių, Bad ūgliai ir viršūnes. Visa tai bus tik trukdo.

Kitas etapas manipuliacijos turi būti atliekamas praėjus 2 savaitėms po visų lapai nukristi, tik prieš žiemą prieglaudoje augalų. Dalis maistinių medžiagų iš jaunų ūglių turi šaknis ir įsikurti „suaugusiųjų“ krūmų. Nesijaudinkite, jei vynmedis bus sugauti ir pirmųjų šalnų – taip jie tik sugriežtėjo. Tačiau, vynuogių yra įmanoma tik esant aukštesnei nei -3 ° C. Priešingu atveju yra tikimybė, kad pertrauka filialą.

Jauni sodinukai paprastai jokių problemų: kiekvienais metais, jums reikia juos pristatyti nuo nereikalingų ūglių, paliekant 3 iki 8 vaisinės šakos. „Suaugusiųjų“ augalai duos jums rūpesčių, ypač jei jie anksčiau niekada nagrinėjami kirpimo mašinėlės. Tačiau net ir labiausiai gaila atvejai gali būti pataisyta paprasta apdaila. Krūmai ne tik atrodo geriau, bet duos daugiau derlių.

Pats procesas

Rugsėjo pradžioje, ilgalaikis atsarginis žarna iš ne mažiau nei pusę metro virš žemės ūglių (iki pirmojo vielos). Antrasis turėtų būti ištemptas 30 cm aukščiau. Nuo ūglių sumažinti virš visų šalutinių stepchildren dešimtadaliu turi būti sunaikinti visiškai. Po Bushas prarasite visus lapus (tai yra apie spalio viduryje), pažymėkite kai kurie iš labiausiai galingas ūglių per pirmuosius laidų. Apačioje jums reikia išvykti 3-4 pumpurus – jis taps vadinamoji mazgas keitimas. Viršuje, po genėjimo, palikite 5-12 pumpurus – ateityje tai bus vaisiai rodyklė.

Po kaip tu sugeba teisingai supjaustyti vynuoges, šakelės turi likti labiausiai išsivysčiusių stiebų ir rankovėmis, kuri bus paversti į kitą sezoną naujų vynuogynų ir duos vaisių. Galutinis etapas genėjimo yra parengti vynuoges žiemai: būtina pašalinti šakas iš pinučių ir juos tvarkingai ant vynmedžių augimą. Jas ištaisyti ir padengti plėvele arba tentas.

Niuansų genėjimo vynuogių

Patyrę sodininkai palieka ant pakeitimo 4 pumpurų ant vaisių rodyklės filialas – 11-14. Tai daroma dėl saugos neto šalčio. Be to, pavasarį turėsite didesnį pasirinkimą tarp ūglių. Jūs iš karto pamatyti, kuris iš jų yra žiedynas, o likusieji gali būti sumažinti. Vaisių rodyklėmis keletą inkstų gali būti nevaisingas, nes jie susiformavo kietas laikotarpį. Dauguma didelių žiedynų pasirodys po 7-osios inkstų vystymuisi. Tai vyksta liepos šiltas.

Pabandykite sumažinti per daug vidinių šoninių ūglių – taip žaizda bus greitai išgydyti. Žala skirtingų pusių filialų tik pabloginti sulčių judėjimui, kuris gali neigiamai paveikti pelningumą. Vieta pjūvis turi būti labai lygus, o ne nuskuręs. Atlikite šiuos paprastus nurodymus ir mėgautis sultingas uogas!

Pirkti kirpimo mašinėlės nuo DOM.BY