Kas išskiria antifrizą iš antifrizo, šių sąvokų esmę?

Kiekvienas šiuolaikinis automobilis yra aprūpintas aušinimo sistemos, kurioje yra skystis, pvz antifrizo. Kai kuriais atvejais vietoj vairuotojai pilti antifrizo į aušinimo skysčio išsiplėtimo indas. Tiesą sakant, funkcijos yra tos pačios tiek skysčių. Tačiau, kodėl yra nuomonė neva jos gali būti taikomos tik tam tikros markės automobilį? Šiuo klausimu mes esame šiandien, ir pabandyti suprasti. Taigi, kas skiriasi nuo užšalimo antifrizas?

Sudėtis antifrizo

Tiesą sakant, tarp jų yra. Bet prieš jums atsakyti į šį klausimą konkrečiai, mums leiskite mums pažvelgti į antifrizą. Šis pavadinimas buvo imtasi pagal paskirtį. Išvertus iš graikų kalbos anti reiškia prieš, frizas -. Įšaldymas iš anglų Drąsiai terminas reiškia aušinimo į automobilio variklį. Tai reiškia, kad medžiaga turi galimybę išlaikyti savo klampa SUBZERO (-30-40 laipsnių Celsijaus) ir pernelyg didelius (100 laipsnių) temperatūroje. Štai kodėl ji yra taip pat vadinama antizamerzaykoy.

Norėdami būti konkretūs, ar antifrizo antifrizo skirtumas, verta paminėti, kad pastarasis yra vandeninis tirpalas karščiui atsparios medžiagos gali ilgą laiką išlaikyti savo savybes žemoje temperatūra. Į jo sudėtį įeina propilenglikolis, glicerolis, etilenglikolio ir neorganinių druskų.

Daugiau apie antifrizą

Dabar tai yra antifrizo. Šis terminas pirmą kartą buvo paminėtas 70-ųjų praėjusio šimtmečio, kai gamybos linija Volgos automobiliu nuo pirmojo automobilio VAZ-2101. Su automobilių pramonės plėtrai SSRS žymiai padidėjo reikalavimus aušinimo skysčiai, taigi šiai problemai išspręsti buvo sukurtas naujas įrankis, skirtas būti naudojamas išskirtinai vazos, Volgos ir kiti buities technika. Sovietmečiu buvo labai pagerėjo modifikacija antifrizas antifrizas. Dabar, tačiau, iš antifrizo sąvoka neprisiima semantinį krūvį, kalbant apie sudėtį ir kokybę. Šiame skystyje yra lygiai tas pačias sudedamąsias dalis, kaip kad antizamerzayku. Vienintelis dalykas, kuris skiriasi nuo užšalimo antifrizas, todėl gamybos vieta. Pirmą kartą tapo tik buvusioje SSRS. Antifrizas yra laikoma užsienio produktas ir ateina į mūsų šalį importuotas prekes.

Kokybė

Manome visi linkę galvoti, kad visi importuojami (mašinos, užpildai ir jų komponentai, įskaitant patį antizamerzayku) yra aukštesnės kokybės nei vidaus produktus. Tačiau, atsižvelgiant į antifrizo atveju, kaip kokybės dalykas, iš esmės sutinku su Užjūrio antifrizo. Ir jis ir kiti gaminiai gaminami laikantis visų taisyklių ir reikalavimų, su tais pačiais komponentais to. Vienintelis dalykas, kuris gali būti skirtingas, todėl ant konteinerio kaina ir spalvos užrašas (antifrizas visada mėlynas, o antifrizas gali būti raudonos, žalios ir net violetinė). Tačiau, kai kuriais atvejais, antifrizas gali būti su defektais ar IMEI. Jis paprastai yra reta, bet putojimo rezervuare yra nepageidautinas, ypač jei variklis yra didžiausios temperatūros.

Taigi, kas skiriasi nuo užšalimo antifrizas, tik vieną išvadą klausimas: tos pačios medžiagos sudėties ir savybių ir gali būti naudojamas bet automobilis yra. Tačiau nepermokėtų importo antizamerzayku, jums sumažinti pirkti padirbtas riziką. Rusijoje, nors nesilaiko standartų, gamybos, kaip Vokietijoje ar Lenkijoje.