Kas yra mixboarder?

Enciklopedijomis kraštovaizdžio sakė, kad Mixborders vadinama mišrių lovos. Mixborders gali būti atstovaujama kaip gražiai žydinčių augalų, ir daugiamečių augalų, krūmų, medžių, ar kai vynmedžių rūšių. Į mixborders vaidmenį gali tarnauti keletą gėlynai, pėsčiųjų takai sujungti, o ne siauras, dar platesnis. Formos modernių mixborders skirtis, tačiau dizaineriai sutinka, kad suapvalinti kampai neturi tapti bruožas tokių mišrių gėlių lovos.

Vienas iš pagrindinių savybių mixborders yra laipsniškas sumažėjimas nustatytų augalų aukščio. Taigi, mixborders palei tvorą yra aukštesni augalai ant galinės pusės, netoli tvoros, ir daugiau pritūpti – į priekį. Šio kraštovaizdžio vieneto aukštis priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau paprastai ne daugiau kaip dviejų metrų aukščio.

Ką daryti, jei jūs darote savo rankomis?

Mixborders jėgų tapti savo žaliojoje zonoje žymus objektas! Kompetentinga derinys įvairių lapų formų ir rūšių augalų, galinčių padaryti mixborders gamtos šedevrą. Tačiau šis rezultatas rodo labai apdairiems. Beje, būti aiškiaregys ir pasirūpinti, pavyzdžiui, mixborders spygliuočių, estetika bus malonumas jums ištisus metus.

Bet grožis yra verta aukos – mes visi prisimename, tiesa? Ir mixborder reikalauja iš jūsų dėmesio, energijos ir laiko, kuris yra gana logiška, kai Jūs manote, kad kiekvienoje klasėje augalai pasikliauti savo sąlygas sveikos egzistencijos daug. Dėl individualių poreikių ir ciklo ypatumus.

Taigi, mixborders gėlėms būti pasirinkta iš įvairių labai jautrūs trąšų vienoje gėlių netampa mirtį kitą. Trąšos, apšvietimas, laistymo – jums reikia atsižvelgti į maksimalų skaičių veiksnių! Palyginti augalų, kad jūs norite naudoti vieną mixborders ciklą, stovi dar laikotarpiams jų žydėjimo yra ne tas pats. Priešingu atveju, jūs vargu vertiname gėlių lova išvaizdą tiesiog gerai įrengtas.

Taigi, keletas vertingų patarimų tiems, kurie nukentėjo nuo idėja sukurti mixborders savo rankas:

Tam tikras schemas mixborders iš daugiamečių augalų gali būti malonus akiai, net jei žydinčių „dalyvių“ laikas nesutampa. Jei kompetentingai apsvarstyti gėlių vystančiuose vieną atstovą ansamblį ir gali likti nepastebėta, todėl negadina gėlių lova estetika.

Tai protinga bus augalų, kurioje kiekvieno naujo nario išblukimo skirsis nuo kitų pasirinkimas.

Ekologiško savo mixborder atstovai galės bauda kietmedžio – petražolių, nasturta, čiobrelių, bitkrėslė, mėtų, medetkų ir net dekoratyvinis lankas. Beje, šie augalai taip pat sėkmingai atsispirti ligoms, todėl rūpintis savo gėlynus.

Jei tinkamai dėmesys spalvų mixborders, abejingą, jis tiesiog negali palikti bet lankytojas, jau nekalbant apie kaimyną. Suderinus gėlių ansamblį įvairių atspalvių, kad jų harmoniją, yra sklandus perėjimas – ar gėlynus rizika atrodo netvarkinga. Geriausių rezultatų yra laikomas mixborders vienspalvis arba naudoti panašius atspalvius tos pačios spalvos, pavyzdžiui, geltona. Beje, balta spalva nepakenks jokių mixborders: kai kuriais atvejais tai bus paryškinti detales, kiti, Kita vertus, nuotaika perėjimų ryškumą.

Place Mixborders

Dabar, kalbant apie mixborders vietą. Pirmiausia būtina atsižvelgti į sodą sąvoką ir išanalizuoti žaliųjų plotų projektavimas padaryti savo gėlių išdėstymas buvo ne tik reikia, bet ir harmonijos su išore. Mixborders galima laisvai padėtas tvoros ar prie sienos, bet centrinis pozicija (pavyzdžiui, sodo viduryje) neturėtų bijoti. Vienintelė sąlyga, kad turi būti įvykdytos be nepavyks, – drėgmės ir šviesos indikatoriai, dirvožemio sudėtis turi atitikti augalų, kuriuos norite naudoti iš mixborders organizacijos keliamus reikalavimus. Ir dar vienas įspėjimas: iš gėlių lova prie sienos ir tvoros aukščiausią įmanomą augalų privalo laikytis pastarosios regeneracija; jei mixborder turi apvalią formą ir yra izoliuoti salą, aukščio augalai turėtų remti per vidurį, iš kurios nusileisti simetriškai aplink apskritimo apatinių floros.

Ir atminkite, nesvarbu, ką mixborders, apželdinimas schema norite, visi perskaičiavimai turi būti būdingas idealiai lygus! Tačiau būkite atsargūs: „. Nuosavybės kaimynų“ gali sutrikdyti Jūsų planus pernelyg agresyviai augalų šaknis, kurios kėsinamasi į

Pirkti sodo įrankiai nuo DOM.BY