Kelionė į Maltą. Gozo ir Valeta

Gozo sala

Saloje įtraukti pr laikomas legendinis ragana Calypso būstą, taip pat žinomas kaip “Meilė ir medus” saloje. Maltos sala, atskirta siaura, bet giliai sąsiauryje, Viktorija (taip pat žinomas kaip Rabatas) sostinė yra 6 km nuo Mgarr uosto, kur laivas švartuosis ir pradėti aplink salą kelionė.

Ekskursijos metu pamatysite citadelė, ar Gran Castello toje pačioje skrydziai i briuseli kalvos Viktorijos centre. Citadelė didžiuojasi Katedros ir senųjų istorinių griuvėsių viduramžių pilį. Gozo siūlo savo lankytojams vienas iš seniausių pasaulio šventyklų visame salyne, kuris yra pastatytas aplink 3 Kr. Gozo Taip pat stebina Reljefas kaip Mėlyna Langų, jūrų bei vidaus grybelis akmens.

Maltos sostinė – Valeta

Valeta yra Maltos sostinėje bilietai i paryziu buvo pastatyta 1565. Valetta laikas jį sustabdyti. Siauros gatvelės, kuriose yra patys gražiausi meno kūriniai, tarp baroko bažnyčių pilių kad padaryti valette moderniausių mieste. Pėsčiomis po parką pėsčiomis, iš kurių išryškėja vaizdu į uostą ir tris miestus – Vittoriosa, Senglea ir Cospiuca. Jono katedra, kuklus fasadas kontrastuoja su puošniais interjero.

Koplyčia galės pažvelgti aviabilietai i birmingema į du Caravaggio paveikslai. Didmeistris pilis, kuri yra puikus šarvai ir ginklai poveikio. Ekskursija į garso ir vaizdo šou pabaigos, apsilankykite “Maltos Adventures”, rodančią Malta per šimtmečius.

Bugibba. Siūlo patrauklią naktinį gyvenimą daugelio paplūdimio klubų, barų ir viešbučių.

Quawra. Įsikūręs labai arti Bugibba ir laikosi Salina Bay, kuris priima savo vardą iš ilgaamžė tradicija jūros druskos gavyba šioje svetainėje.

Visi kurortai siūlo daug galimybių vandens sporto ir pramogų.