Kelionės diena

Lietinga, debesuota diena. Dėl pusryčiai patiria šoką – atsisėda prie stalo iriš švedų kalbančių moteris pora staiga atsisuks prieš mus ir lietuvių kalba sako: “Labas, aš manau, kad aš girdėjau sakant Lietuvoje” Pasirodo, ji yra Švedijos ir Lietuvos ir vyru atvyko į Porto konferencijoje, nusprendė atvykti porą dienų pirmiau, paprašė patarimo. Jie pasiūlė maršruto Guimaraes – Braga. Kitą dieną mes vėl susitiko ir pareiškė, kad ji būtų gera.

Šiandien mes perkame Andante tailandas kelione kortelę ( elektroninė turistinių bilietų) – galėtų laisvai judėti viešajame transporte per dieną. Kryžminių visi keliauti metro galutinė stotelė, pasinaudoti galimybe keliauti į vandenyną su sagrabėjušo, senosios prieškario tramvajumi -turistų magnetas. Vakare einame į SANDMANN daryklai, žiūrėti visoje apie uosto priėmimo filmas – Porto vyno rūsiai kvapas gundo.

Sandemann nuo įėjimo šalia gatvės yranedidelis uostas vyno parduotuvė su puikiais kainą, taip pat pasiūlyti atšaldyti norwegian oro linijos daugelis turima Portveino skonį. Piezogas maniau, kad jau turi eiti namo anksti, betmiestas tik dabar sužinojusi, ir jis liksšiek tiek ilgiau.

Antradienis 25 kovas – prekybos ir rūsiai

PortoPėc pusryčiai Pakilti į Torre do Clérigos bokštą. Įėjimas išlaidos 2 €, tačiau ji yra verta įveikti 225 žingsnių pamatyti gražus panorama Porto 70m augstuma.Tiem kuris bijo aukščio, tai geriau susilaikyti, o ne didinti. Portas rado gerą viza i rusija prekybos vietose, pavyzdžiui, H & M ir C & A parduotuves, kurios galima įsigyti už prieinamą kainą, drabužių ir aksesuarų, kad E negali rasti.

Ėjimas į miesto rinką – apie vaisių, gėlių, duonos ir plataus pasiūlos vandenyno dosnumo. Kardžuvė ( espada) atrodošiek tiek baisu – Didelės akys, mažos denticles. Pirmą kartą savo gyvenime matau šviežio rašalo žuvis – Iš tiesų, toks jausmas, kadžuvis ant juodo tušo pilamas. Mes perkame šviežių jūros gėrybių, kurie kartu su anksčiau įsigytų, šaldytos produkcijos vežtis namo. Šaldyti produktai, krepšiai ir palikti vakare senukų.