Klubai Aquamarin paplūdimys. Puiki vieta šeimos atostogams

aprašymas Viešbutis Club Aquamarin Beach 4, kurio pavadinimas skamba kaip Rusijos Akvamarinas Club Beach Resort, esantis populiarus kurortinis zonos Sendzher.

Vieta yra labai naudinga, nes poilsiautojai gali be jokių problemų aplankyti įvairių dalių Turkijoje.

Pavyzdžiui, iki artimiausio labai atstumas. punktas Okurcalar miestas, vos 6 km. Bet tiems, kurie nori aplankyti didžiąją administracinis centras Side, jums reikės padengti atstumas priblizitelnov17 km. Apie tą patį ir jums reikia kelyje į senovės Manavgat.

Artimiausias oro uostas yra 90 km, o tai yra Antalijoje.

kambarių: viešbutis siūlo apgyvendinimą ganėtinai didelė. Šiandien ji pristato 158 kambariai, iš kurių dauguma yra pigus skrydziai is vilniaus standartinis ir kurie skirti dviejų suaugusių svečiams.

Kiekviena svetainė yra įrengta galinga oro kondicionieriai, moderni TV su galimybe peržiūrėti Rusijos televizijos kanalus ir telefonu. Gebėjimas naudoti patikimą saugų svarbiausių asmens dokumentų ir vertybių, galima už papildomą mokestį.

Maisto Klubai Aquamarin paplūdimys 4 veikia “viskas įskaičiuota”, kuri automatiškai reiškia, kad kiekvienas turistas iš 7:00 iki vėlaus vakaro galima sandariai valgyti prabangiame restorane arba užkandžių bare prie baseino.

paplūdimys: atstumas iki privataus smėlio paplūdimio – ne daugiau kaip 30 metrų. Skėčiai, kėdės ir rankšluosčiai duodami nemokamai. Per norwegian bilietai ryga dieną, vanduo yra patyrusi komanda animatorių.

Papildoma informacija Klubai Aquamarin Beach 4 šiandien pristatė aštuonis pastatus, kurių kiekvienas turi tik du aukštus, o tai reiškia, kad turistai, vykstantys į terasą, balkoną ar tiesiog atidarius langą galės grožėtis egzotiška Hotel Park augalai.

Teritorijoje Klubai Aquamarin Beach 4 yra suteikta galimybė žaisti biliardą, stalo tenisą ir.

Aktyvūs poilsiautojai linkę mėgautis vandens sportu, paplaukioti lauko baseine, žaisti golfą ar paplūdimio tinklinį ar apsilankyti sporto salėje.

Kiekvienas savo laisvalaikį, daugeliu atvejų taip pat atsipalaiduoti SPA ir pirtis.

Viešbutis gali turėti svarbų verslo vilnius paryzius vilnius susitikimą ar konvenciją. Čia yra atitinkama, puikiai įrengta infrastruktūra, jeigu yra: verslo centras ir keletas susitikimų kambariai.

apžvalgos: Pagal buvusių svečiai Club Aquamarin Paplūdimys rūpi apsistojate viešbutyje visus klientus komfortą. Štai kodėl kiekvienas kambarys turi plaukų džiovintuvas, ir lovelę galima nemokamai ir pirmąjį prašymą.

Svečiai Klubai Aquamarin Beach (Turkija) rekomenduoja naudoti esantiems viešbučio automobilių nuomos paslaugas fojė. Tai padės geriau ir labiau tikėtina, kad atitinka visus vietos atrakcionai, ir aplankyti Turkijos kapitalo, arba, pavyzdžiui, eiti į kalnus.

Poros apsistojantys viešbutyje su vaikais, mylėjo vaikų klubas darbuotojai. Jauni žmonės su jų šypsenas ir provokuojantis žaidimai gali užkariauti ir papirkti niekam, net labiausiai kaprizingas ir sunkiai sprendžiama kūdikį.