Konkurentai žada kremavimo už 200 eurų

Galą prie kremavimo verslo monopolijos, kartais viešojoje erdvėje į krematoriumą statybinių planų regionuose detales. Bet kol statybai nebuvo nei bet Jelgava vietvarai arčiau operatoriaus, kuris nuomojamo žemės į vietos valdžios, nei kitų panašių pažiūrų pirklius Tukums Liepoja.

Artimiausias kremavimo šiuo metu priklauso Sergejus Pizanamas Viliaus firma šarvojimo salės, visuotinai žinomas kaip Pizanu kitų firmų – „Paradisus“ – vardu. Ši šalyje tik privatus morgą bendrovė, kurios skyriai, nustatant už palikėjo mirties priežastis.

Priklausančioje Valmiera apskrityje per gretimų kapų firmos savivaldybės žemės stato krematoriumo pastatą, kur krosnis žada aplink gadumiju.

Šiuo metu patekti į stogo, bet algošot septynių darbuotojų metu. Kaip pasakyti įmonės atstovas Edgars Timpa, planai yra ambicingi – sudeginti ne mažiau kaip du kartus daugiau nei sostinėje ar aplink 14 mirusiųjų kiekvieną dieną. Planą suteikti apie 5000 kremavimo metus. Gyventojai turės pasirinkimą. Mes planuojame kremavimo siūlymo kainą 200 eurų. Timpu pasakyti ši suma visų standartinių paslaugų. Šalinimo, kapsulės ar balsuokite, karstas, ir tt.

Tik į statybos planuoja investuoti iki 300 tūkstančių eurų, bet vis tiek gali kainuoti taip pat krosnies ir kita įranga. Investicinė įmonė imtis banko paskolą. Kaip rodo „Lursoft“ duomenimis, pernai «Laidojimo namų krematoriumo“, kaip su apyvarta 10,6 tūkstančių eurų, tačiau metų baigėsi beveik 11 tūkstančių eurų nuostolių. Nors „Paradisus“ kreipėsi per 190 tūkstančių uždirbo maždaug 22 tūkstančių eurų. Įmonės savininkas valdo savo interesų lobizmas Europos asociaciją.

Valmieros gyventojai laukia krematoriumo

Kocčenų apskrities meras sako krematoriumo numatymą. Kiek aš jau pokalbiuose su žmonėmis, įskaitant senyvus pacientus, jie bus peržiūrėti jį labai teigiamai! Kadangi mes turime problemą, kad kapai pilna, vietos nebėra labai daug nelieka, su dideliu požeminio vandens, tai yra labai nemalonus vandens lovos.

Taip pat netoli Valmieros, kur pernai 424 žmonių žuvo, domisi mirusio kremavimo, sako savivaldybės Valmieros Aigars Vitols.

Tačiau, kremavimo http://kremavimas-laidojimas.lt/ planai numatyti 200 eurų skamba labai drąsus Rygoje tik deginimas mokama tik 250 eurų, bet vis dar apie 200 eurų reikalingas mirusio, rankinis tvarkymą, saugojimą ir atsisveikinimo medicina nuoma ištrauka.

Panašūs išlaidos taip pat yra santykinai neseniai Kėdainių Lietuvos krematoriumas. Tačiau mažesnės kainos Estijoje, kuri veikia iki keturių šiukšlių deginimo. Paklausa kremavimo kaimyninėje šalyje yra gana praktinį paaiškinimą – daug vietų Estijoje ant uolos bazė yra tik pusė metro dirvožemio sluoksnis, todėl tradicinis kapinės operacija sudėtinga.