Korpuso dėžės, nedarant poveikio piniginei!

Autorius: Diana Oripova spinta, be abejo, dalykas yra ne tik patogi, bet ir funkcionalus. Todėl Užsakant tokį didelį baldą, noriu ne tik gauti kokybišką produktą, bet taip pat, kad šį biudžetą.

Pirmoji ir svarbiausia, ką reikia padaryti, nusprendė pirkti spinta – yra nustatyti sumą, kurią nori išleisti, o pagal pasirinktą dizaino, dydžio, medžiagų, vidaus turinį, spalvos, ir geležinkelių sistemos profilius. Ir nepamirškite vietą, nes spinta durų spintos salėje, darželio, miegamasis ir svetainė turi skirtingus funkcinius ir estetinius reikalavimus.

Spintos yra suskirstyti į dvi kategorijas: pagal užsakymą ir serijos. Individualus daroma griežtai pagal individualų projektą, kuriame atsižvelgiama į visus jūsų norus bei neįprastą išdėstymą patalpoje. Jie gali būti įrengtos specialios nišos garso ir vaizdo, atvirose lentynose, sulankstoma lova ir stalu, idealiai tinka mažų butų savininkams. Serijos spintos nustatyti fiksuoti dydžiai, universali pakavimo ir priedai, kurie paprastai yra pagaminti iš standartinių medžiagų. Nuo tokio kabineto nebūtina išleisti papildomų pastangų pjovimo kortele, jo kaina yra žymiai mažesnė nei papročių.

Komentuoti specialistas

Sergei Kozlovsky, ChTPUP „Ieškoti“ : „Šiandien populiariausi sistemas – senatorių ir KOMANDOR. Skirtumas tarp jų yra tai, kad Komandor- pagamintas iš lenktu plieno sistemos ir senatoriumi – sistema su integruota viduje voleliu. Senatorius sistema leidžia virtualiai sujungti duris jokių apdailos medžiagos (plastiko, medžio drožlių plokštės, MDF, stiklas, veidrodis, rotango, bambuko, odos). Esant šiek tiek brangesnis senatorius profilis KOMANDOR kaina, bet kainų skirtumas yra nereikšmingas. Tikrai senatorius sistema – kažkas labiau patikimas.

„Ieškoti“ įmonės renkantis garderobą rekomenduoja ne įdėti nuolatinį veidrodį ant durų, kaip šiuo formatu gali būti pavojinga. Tai geriau pertrauka stiklo intarpus medžio drožlių plokštės į tris dalis, pavyzdžiui. Veidrodžiai gali papuošti technologija „smėlio srove“, kuri leidžia į medžiagos vozdushnopeschanoy srove aukšto slėgio apdorojimas, suformuotą kaip maišymo oru ir šlifavimo medžiaga (pvz smėlio), kad gauti gražus vaizdas „rezultatas.

Atskirti būstą, kuris yra stovintis ir drabužinė. Paskutinis – geras pasirinkimas tiems, kurie nori sumažinti išlaidas 15-30%, arba gauti centimetrų. Tačiau nereikia pamiršti, kad būsto elementų kabineto (galinių ir šoninių sienų) – Dėl baldų ir jos funkcionalumą stabilumo garantas.

Lankytinos medžiagos iš spintos gamybai – laminuota medžio drožlių ir MDF, kurio kainos priklauso nuo gamintojo, spalvų gamą. Medžiagos gali būti derinami: už uždarytą dalis pasirinko vieną į priekį – kita. Jei, pavyzdžiui, užsisakyti standartinis klasikinis spinta, galite sutaupyti pinigų vidinių komponentų, todėl juos ne iš brangių medžiagų. Taip pat atkreipti dėmesį į medienos drožlių plokštės storio – tai svarbus momentas spintoje gamybą. Medžio drožlių 10 mm storio yra nematomos iš išorės į pasirinktų storesnis ir tankesnės lentyna elementų gamybai.

Spalvų schemą medžiaga yra nustatoma pagal dabartines tendencijas, o dažnai gamintojai siūlo tiek klasikinių spalvų ir aktuali ji yra šiandien. Sąnaudų spalvų naujovės standartas MDP virš 10% vidurkio. Balta yra laikomas biudžetas.

Iš už spintos durys sandorio biudžeto naštą. Jie sudaro 50-70% visos spintoje. Ir tuo didesnė durų, tuo didesnė profilių ir aksesuarų poreikis, ir tuo didesnė kaina.

Galite išsaugoti aklųjų duris iš MDF. Tačiau, veidrodis, stiklas, su dekoratyviniais intarpais, pagaminti iš rotango, bambuko, dirbtinės odos ir emalio išvaizdą, žinoma, įspūdingas ir išraiškingas, dekoravimo patalpoje, kurioje kabineto.

Sieninė spinta sistema gali būti iš plieno (plieno profiliai) arba aliuminio (profiliai, pagaminti iš aliuminio). Stiprumas, patrauklumo ir profilių forma iš aliuminio pateisina aukštą kainą. Sukurti bet kokios formos profilį gali būti išspaudžiama per metodą, pagal kurį išgręžimo dalių, ir spaudžiant mažiausios dalelių metodu.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad jis yra iš aliuminio durų sistema užtikrina paprastą judėjimą. Jų aukštos volai pridedami prie standžios atramos, dažnai padengtos teflonu.

Dėmesio:

Nusprendžiant užsisakyti garderobą, nepamirškite, kad bendrovė periodiškai atlikti įvairius veiksmus ir pasiūlyti papildomų premijų. Eksponatai, pavyzdžiui, galima įsigyti 70% nuolaidą!

esmė

Priklausomai nuo to, kaip „dirba“ spinta viduje, galite nustatyti, ar tai yra patogu. Spintelė priėmimo užsisakyti, galite naudoti savo vaizduotę, kad planuoti ir „įdaru“ taip, kaip norite. Šiandien gamintojai siūlo įvairių dėžių, statinių elementai, lentynos, pakabos ir kabyklos asortimentą.

Siekiant sutaupyti, galite pasiduoti keletą papildomų elementų (krepšeliai bryuchnits, žibintai, ir D. Pan.), Ir sutaupyti apie 20-30% nuo spintos kainą.

Užsakyti spinta, taip pat kitų produktų namuose ir statybos galite portalas www.dom.by. Linkime Jums malonaus ir naudingo pirkinius.

Šaltiniai nuotraukomis: 1001shkaf.ru, liveinternet.ru, kd1.ru

Plūduriuojantis lova studijoje bute

Krūtinės grožį

Nurodykite vonios kambario baldai