Kur yra geriausi paplūdimiai Kabardinki

Daugelis rusai nežino ne tik tai, ką paplūdimiai Kabardinki geriau, bet jei šis miestas. Ir tai pajūrio kurortas mūsų šalyje, netoli Novorosijsko ir tik keturiolika kilometrų nuo Gelendzhik. Lygi linija Tsemess įlankoje Žaliojo Doob baigiasi pietus nuo miesto. Kabardian tarsi ilsisi ant milžino žaliųjų amfiteatras žingsniai žemyn į jūrą veiksmus. Miestas, kuris nėra labai senas ir gyvuoja nuo 1836, kai buvo pastatyta rusų karinį fortą.

Klimatinės sąlygos Kabardinki idealiai tinka tiek poilsiui, taip pat gydymui. Ateik čia gydyti kalnų jūros oro bronchus ir plaučius. Turizmo infrastruktūra kurorte yra labai gerai išvystytas, ir jūs galite lengvai rasti vietą gyventi pagal skonį – nuo paprasčiausių iki prabangiausių kelioniu agentura viešbučių. Beje, čia yra tik vienas iki šiol visą plotą Gelendzhiksom penkių žvaigždučių viešbučio. Bet tai ne miesto renginiai iš kitų kurortų. Krantas, nors specialiai sukurta poilsiui ir komforto – tai, ką didžiuojasi Kabardian. Nuotraukos Rusijos kurorto paplūdimyje šiek tiek skiriasi nuo reklamos vaizdus iš kurortuose puslapių Italija prospektų arba Juodkalnijoje. Turistinio sezono metu šiame kurorte septynis mėnesius per metus. Tai visiems ačiū kraigo, kuris saugo įlanką nuo kranto ledo grąžtai Novorosijskas. Paplūdimiai Kabardinki daugiausia akmenukas. Pagrindinis miestas yra gerai įrengtas, bet, deja, sezono metu supakuoti į perpildyta žmonių. Todėl, jei jums nepatinka daugybę kompanija savo natūra, tai geriau perduoti įėjimo. Bus tyliau. Tačiau ši vieta vis paskutinės minutės kelionės dar verta aplankyti, jei tik gražus miestas promenada su kavinėse.

Nudistų paplūdimiai Kabardinki įsikūręs iškart už Žaliojo Doob. Galime sakyti, kad tai paslėpta nuo smalsių akių ir kadagių poilsio zonoje yra laikoma viena iš labiausiai žinomų mėgėjų nudistų atostogų visiems Alytus teritorijoje. Yra labai patogus, nes jūs visada galite rasti atspalvį pagal kvepiančių pušų ar kadagių krūmais. Norėdami patekti į plotą nudistai, reikia įveikti cape prie vandens ir ketvirtį valandos pasivaikščioti prie jūros.

Laukiniai paplūdimiai Kabardinki prasideda beveik iš karto už Žaliojo putų (tai yra arčiau Novorosijsko). Šiuo metu didelės bankai, bet jūs visada galite kelionės į kroatiją eiti žemyn laiptais į vandens krašto, apibūdintai natūralių akmenukų. Tačiau jokių gelbėtojai šiuo metu nėra pakrantės, kad keli poilsiautojai į save. Laukinių paplūdimio prasideda sėdėjimo “Victoria”, ty kontrastas su “laukiniais” reljefo dėka jos paslaugomis. Yra tualetas, dušas, nuoma gultais ir skėčiais ir net tokių egzotiškų paslaugas, pavyzdžiui, hidroenergijos. Nuo gyvenvietės centro galima pasiekti čia maršrutiniu autobusu.

Kurortas yra ne problema rasti nuošalesnėse vietovėse, vidutinio akmenukai ar uolų. Tačiau taip pat yra daug sričių, kurių labai mažų akmenukų, kad priėjimas prie jūros ir smėlėto dugno – ir savo garsiąją Kabardian. Smėlio paplūdimys čia pat, bet arčiau Gelendzhik. Erdvus vietovės su šviesiai pilka smėlio (ir ne tik vandenyje, bet ir ant kranto) galima rasti pačiame miesto centre, nes ji yra keista.