Maskva pripažinta geriausia miesto turizmo ir verslo

Leidykla Kelionės ir turizmas Apklausa 2003 į skaitytojų pirmaujančių Rytų turistinių leidinių Artimųjų Rytų Kelionių ir Al-Iktissad Wal-Aamal apklausoje pasirinko Rusijos sostinėje – Maskvoje kaip geriausias miesto turizmo ir verslo Rytų Europoje. Vaisingo darbo turizmo komiteto turizmo Maskvos plėtrai buvo apdovanotas pirmąją vietą populiariausių vieta turizmui ir verslui.

Ceremonija vyks geriausio viešbučio Libano sostinės Beiruto Phoenicia Inter-Continental Hotel 22 Geg 2004.

Pasak Užsienio reikalų ministerija, Rusijos tutai Federacijos, šis apdovanojimas yra vienas iš prestižiškiausių Artimuosiuose Rytuose turizmo srityje bus skiriamas turizmo Libano AH Abdullah ministras.

Galutiniai rezultatai buvo sudarytas remiantis skaitytojų žurnalų Artimuosiuose Rytuose Kelionės ir Al-Iktissad Wal-Aamal, platinamas Artimųjų Rytų, Šiaurės Afrikos ir Europos regionuose tyrimas. Nuo gegužės iki gruodis 2003 skaitytojų – verslo elitas, turizmo specialistai iš Saudo Arabija, JAE, Jordanija, Kataras, Omanas, Bahreinas, Alžyras, Tunisas, Marokas, Sirija, Libanas, Kuveitas ir Egipte, taip pat iš Didžiosios Britanijos, Prancūzijos ir kitose Europos šalyse buvo išsiųsti http://flymaster.lt/bristolis.php redakcijai sprendimų laiške renkantis geriausią iš miesto.

Tos pačios kategorijos laureatų populiariausia vieta turizmui ir verslui tapo komitetai, departamentai ir ministerijos turizmo miestų ir kitų regionų šalyse: Vakarų Europa – Paryžius, Azijoje – Malaizija, Afrikoje – Egipte, Artimuosiuose Rytai – Libanas, Artimieji Rytai – Dubajus.

Pripažinimas Maskva pirmaujanti Arabų leidėjams kaip populiarus miesto turizmo ir verslo – tai sistemingas darbas Vyriausybės Maskvos ir Maskvos komiteto turizmo rezultatas sukurti teigiamą įvaizdį Maskvoje kaip tarptautinio turizmo ir verslo centras, atvykstamojo ir vietinio turizmo plėtrą.