Mauritanijos veja: paprastas ir prabangus

Atrodytų, kad toks ryškus ir neįprastas pavadinimas maurų vejos, reiškia tam tikrą prabangą ir pompastiką, bet neturi tokios sėkmės. Vejos, vadinamas maurų, daugiau kaip pievoje.  

Maurų vejos apima ne 5-10 augalų veislės ar net 20-30 ir apie 40 rūšių spalvų. Gėlės maurų vejos pasirinko dažniausiai lauką, pavyzdžiui: Rugiagėlės, aguonos ar chrizantemos, gvazdikai ir Ramunė nepretenzingas.

Kaip matote, pagrindinis skirtumas nuo kitų maurų vejos – apie žolės buvimą. Ji nebuvo piktžolių, o ne ištrauktas, o podseivaetsya ir sukuria foną didingų spalvų gausa.

Piktžolių, žinoma, yra visos piktžolių rūšių. Priešingu atveju, nereikia gauti didelį ir gerai saugomi veją.

Maurų vejos sėja prasideda ankstyvoje arba gegužės viduryje. Žemės anksto parengta ir sėklos skirstytis ir sutrinkite juos Grėbliai žemės, tada laistyti.

Rūpinimasis vejos, todėl nėra problemų. Tonsured jį vieną kartą sezono pabaigoje ir vasarą jums reikia įsitikinti, kad veja nėra apaugę piktžolėmis metu.

Privalumų galima pastebėti, lengvą priežiūrą, puikus išvaizdą ir savo pievą. Bet yra vienas didelis trūkumas: išvaizda gali pablogėti, nes piktžolių, nes kai kurios spalvos nesudygo arba žolė pablogėjo išvaizdą.

Maurų veja yra patraukli savo paprastumu ir šviežių grožio. Jūs galite lengvai sukurti savo Alpių pievos pagal langai.

Pirkti vejapjovės DOM.BY


Šaltiniai:
poselokbest.ru, sibpark.ru, sadiba.com.ua, gazonoclub.ru, dh-art.ru, 7dach.ru, medved-centr.ru, liveinternet.ru, ogorodidom.ru, frankduval.org, akademymagik. Beon.ru