Mes tinkamai žaliame vaikų kambarį arba kaip išsirinkti daržininkystės augalus

Suvokti kraštovaizdžio darželio, daugelis mama ir tėtis susiduria su kokia augalų yra naudinga, o kas ne, rekomenduojama „Lodge“ kambaryje su vaikais klausimą? Šiandien mes pažvelgti į pagrindinius kriterijus, pagal kurį sąlyginai galima suskirstyti augalus „vaikams“, „galima, bet švelniai“ ir „jokiu atveju vaikui kambaryje.“

Neabejotinas privalumas kambarinių augalų toje pačioje patalpoje su vaiku kaimynystėje yra tai, kad augalai turi įtakos psicho-emocinę būseną vaikų ir savo sveikatą. Be to, augalai gali sumažinti triukšmą, kaupti toksinus, dulkių, dujų ir sunkiųjų metalų, kaip svarbiausių – savybių jie turi Phytoncide. Tai reiškia, kad, dėka su augalais, biologiškai aktyvios medžiagos, kuri, savo ruožtu, slopinančių bakterijų, grybelių ir kitų kenksmingų mikroorganizmų augimą.

Yra keletas rekomendacijų, kurios turėtų būti vadovaujamasi renkantis augalus į kambarį, kur kiti, žaisti ir kurti savo vaiką. Šis pasirinkimas priklauso nuo keleto parametrų, visų pirma dėl saugumo augalų ir vaikams. Visa tai išsamiau.

Mes eiti proceso pašalinimo ar uždrausto vaisiaus vaikams

Per vaikų vystymuisi yra labai smalsūs ir traukia viską, kad gauna į akis. Jiems reikia pažvelgti į viską, paliesti ir pasimatuoti dantį. Iš to galime daryti išvadą, kad kaktusai su jų spygliai vietoje ant palangės, negali priimti vaiko kambarį .

Taip pat aukščiausių pozicijų į sąrašą draudžiamų augalų vaikų yra Bulvinių (jo nuodingas vaisius), Oleander , Aglaonema ir Dieffenbachia – jų sultys gali sukelti alerginę reakciją vaiko ir deginimo pojūtis. Nuodingos sultys yra gebenės ir Croton . Sultys iš Mario Maloča (sinadeniuma) gali būti apakinti net tada, kai patenka į akis. Šie augalai paprastai neturi išlaikyti namą.


Geriausi kaimynai vaikui

Kaip minėta pirmiau, geriausi augalai vaikams yra tie, kurių Phytoncide savybės. Arčiau pažvelgti į šių žaliųjų pagalbininkų:

Chlorofitas kuoduotasis –  šis augalas valo orą patogeninių bakterijų ir cheminių teršalų. Ir tai nenuostabu – ji įrodė, kad namuose, kur Chlorofitas auga mažiau serga gripu ir SŪRS.

Crested Chlorofitas

Iš už vaikų kambaryje akivaizdoje čempionato pjedestalo, kartu su Chlorophytum užtikrintai bendrai pelargonija (Pelagonia). Šis augalas yra stipriausia filtras, kuris decontaminates orą. Be to, naudojant pelargonija lapai gydyti sloga. Pati įmonė nereikalauja tik kruopščiai prižiūrėti ir bus malonumas vaiko akis su savo ryškiomis spalvomis. Yra nedidelis minusas – yra savotiškas kvapas, kuris gali trykšti Geranium prisilietus jį. Kai jis negali būti jūsų skonį.

Pelargonija

Vaikų kambario tikrai bus šviesesnis ir lengvesnis, jei jis gyvens citrusinių vaisių. Eteriniai aliejai, esančios šių tropinių augalų turi baktericidinių savybių, o taip pat ramina.

Ne taip svarbu, iš Atsižvelgiant į medicinos punktą, būsi citrinos, apelsinų ar mandarinų medis – viskas skonio reikalas. Svarbiausia yra tai, kad, be estetinio malonumo, šie augalai atnešti į protą ir sveiką miego namuose. Pažymėtina, kad citrusinių augalų maistinių medžiagų yra ne tik vaisius, bet ir lapai. Taigi nesijaudinkite, jei jūs pasodinti kaulą, tiesiog augo ir nesuteikia vaisių.

Iki fitoncidinių augalų taip pat Cyclamen, chrizantemos, paparčio ir Hippeastrum, fikusas, mirtų, Hibiscus, begonijų, Coffea Arabica, rozmarinas, gardenijų ir alavijo ir Kalankė.

Įsiminti keletą pagrindinių taisyklių renkantis spalvas į darželį:

  • „Nepersistenkite“ – už į 12 kv.m. Vidutiniškai kambaryje pakankamai Pranešimas 1 – 2 dideli augalai, arba 3 – 4 nedidelės. Patalpoje, kurioje daug daug augalų naktį gali ženkliai sumažėti deguonies kiekį.
  • Tai nėra būtina įdėti kambaryje su vaiku gamyklą iki 6 mėnesių – priešingu atveju tai papildoma našta imuninei sistemai.
  • Kartu su savo palikuonių vystymuisi, turėtumėte pakeisti gėlių vietą.

Vaikai, kurie dar neina, viskas, ko jums reikia išmokti vizualiai – Put augalus, kad jie matomi vaikui. Kai kūdikis jau išmoko vaikščioti, judėti gėlės ant lygaus nepasiekiamo už greitą kūdikiui. Pasibaigus 2-5 metų amžiaus vaikai pradeda godžiai domina viskas aplink ir gali gauti malonumą iš rūpintis savo žaliais kaimynais.

Šaltiniai nuotraukomis: liveinternet.net, photoforum.ru, free-lady.ru, femininesite.ru, vk.com, flouers.ru

Pirkti tapetai adresu DOM.BY darželio