Mes uždarame spintelę ant balkono savo rankomis

Mes stengiamės suvokti didybę šį kartą. Sieninė spinta balkone (nuotraukoje žemiau) kaip niekas kitas bus kovoti su juo. Taigi ką daryti, jei vietos saugoti daiktus namuose nepakanka? Padarykime spintoje balkone su savo rankose!

Statybvietės paruošimas

Prieš padaryti spinta balkone su savo rankas, tai būtina nustatyti sau lodžija. Pirma, tai būtų būtina glazūra, jei anksčiau prieš, kad jūs dar nepasiekė savo rankas. Priešingu atveju, medinis spinta ten nebus ilgai gyventi. Jei nenorite praleisti papildomų manipuliacijų, parduotuvė turės padaryti iš metalo arba plastiko. Idealiu atveju taip pat apšiltinti balkoną ir tobulinti savo žmogaus lytis: įdėti linoleumas, plytelių ar laminato vandeniui.

Tai bus gera daryti spinta kažką panašaus pamatai: įdėti ant grindų du barai ir viršuje – lapo drožlių plokštės. Gautas oro erdvė bus tarnauti kaip papildoma izoliacija.

Nustatyti už spintos vietą ir nepamirškite, kad balkonas yra dar paragino pereiti daug šviesos į kambarį, todėl neverskite dizainas per daug. Be to, sunkūs dalykai gali generuoti papildomą spaudimą ant paviršiaus, todėl jokios žalos bus stiprinti grindų lodžija.

Gamybos spinta

Tai logiška įrengti balkonas Sieninė spinta prie grindų, lubų ir sienos pradėjo savo dalių. Rėmas yra paprastai yra pagaminti iš medinės sijos. Skaičiavimuose, atkreipkite dėmesį, kad plotis turi būti lygus balkonas gaubto plotis minus apvalkalu. Makštis rėmo MDP plokštės. Laminavimas pati geriau ne pjauti, taip, kaip tai daryti atidžiai namuose yra sunku. Bendra DSP gali būti sumažinti su metalo pjūklas už papildomą atsparumą ji gali būti padengta lipnia plėvele arba dažais. Dėl aptvarą jums reikės šiuos duomenis: šoninę sieną, duris ir tinkamą kiekį lentynose.

Pjovimas medienos į gabalus norimo dydžio (ir krumpliniai kryžminio nario), sujungti juos sėdėjimo plotą. Šiame žingsnyje, jums reikia pataisyti kilpą – durų ir šoninių lentynų. Skersinis (būsimasis parama lentynos) yra pritvirtinta prie stulpų rėmo viduje. Jie tarnauja kaip papildomas standumo briaunas, iš tikrųjų jūs ketinate laikyti spintoje sunkiųjų stiklainius su naminiais marinuotais agurkais, tiesa?

Kai rėmas yra paruošta, varžtai, prie jo šoninėmis sienelėmis. Spinta yra nustatytas šalia vieno krašto į balkoną ir kaiščiai užtikrinti rėmą prie visų paviršių. Kitas ateina durų posūkis – jie įdėti į kilpą, ir tada pasukite į lentynas. Galutiniai touch – montavimo detalės (rankenos, užraktai). Įsitikinęs, kad projektavimo patikimumo ir naudoti su džiaugsmu.

Kaip paversti nedidelį balkoną: 5 idėjos, 15 pavyzdžiai