Molebka Kaimas taps UFO turizmo centras

Iš Permės regione rengiasi atidaryti pirmąjį šalies UFO draustinis. Centras vadinamasis nenormalu Molebskogo trikampis apims viešbutį, keletą kotedžai, nenormalius maršrutus ir observatoriją. Už pagerinti mistinę erdvę planus sakė vienas iš Permo NSO entuziastams.

Molebka kaimas, įsikūręs 300 km nuo Permės, garsus paranormalūs reiškiniai, su 1980 m. Mistinis zona tapo pradininkas Emilis Bachurin geologas, kuris atrado 7 km nuo keistų ratą kaime flymaster.lt/wizzair.php ant žemės. Nuo tada, mes matėme, čia periodiškai kamuolius, hanteliai, trikampiai, šviečiantys objektai, Crop circles Tuo zona atjungti chronometru,., – Sakė autorius Nikolajus Kinev The Secret Molebskaya srityje Nenormalūs reiškiniai…

Ir idėja

Pakylėti mistinę juostą, direktorius Rusijos NSO tyrimų stotis RUFORS Nikolajus Subbotin. Dėl 4 hektarų plotas bus nustatytas gravitometer, elektromagnetinio lauko jutikliai, infraraudonųjų ir ultravioletinių spindulių kameros. Pagal ufologist, tai yra įmanoma, kad nenormalūs www.jal.com reiškiniai – tektoninių lūžių rezultatas: kai šioje srityje buvo kasyklos. Be mokslinių interesų įgyvendinimo iniciatoriai tikisi palaikyti rublį ir kaimą pati. O jei dokumentai atitinka regioninės administracijos, kaimo gyventojai tikisi, gerą naudą iš pirmojo sezono.

UAB Kiekvienais metais mes gausime tūkstančius turistų Žmonės čia atvyksta iš visos šalies, tikėdamiesi pamatyti NSO danguje Daug ir užsienio turistai british-airways.com vokiečiai neseniai filmavo filmą apie Molebka.., – pasakojo administracijos Kishertsky rajone. Pagal Kinev labiausiai turistų laiką – vasarą ir rudenį.

Nepaisant to, kad suderinimo dar neišspręstų klausimų, rezervo statybos jau prasidėjo. Kaimas yra pastatytas viešbutis, kuris bus taip paprasta, vienviečiai ir gerai įrengtuose kambariuose. Pati Anomali zona nebus sukurti , kad nebūtų pažeisti jo vientisumą.

Beje, JAV mieste Roswell daugelį metų veikė panašiai UFO turizmo centras, todėl geras pajamas už jų kūrėjus.