MTG grupės vadovybė bus pakeista Ozolina Zuzena

Buvęs vadovas MTG Baltijos Kaspars Ozolins bus atleidžiami iš pareigų rugpjūčio pabaigoje ir ji bus pakeista Baiba Zuzena, kurioje dirba nuo 2004 metų ir pernai įvykdyta MTG direktorius televizijos kanalui, portalas “Delfi” sužinojau bendrovę.

Šie pakeitimai įsigalios rugpjūčio 31 toliau bus Ozolins vadovas Baltijos “Paprika Latino”, kuri yra dalis MTG Studios. “Paprikos Latino”, viena iš pirmaujančių gamintojų grupė Centrinėje ir Rytų Europoje, vystant ir plečiant Baltics, pridedant prie dabartinio verslo portfelį, septyniose šalyse, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. MTG studijos, kuri yra dalis MTG ir specializuojasi turinio kūrimo ir gamybos, birželis 2012 įgijo 53% “Paprika Latino”.

Ozolins MTG Latvijos dirbo nuo 1998 metų, pradedant karjerą direktorius kanalo TV3. Iki šiol jis veikė kaip vadovas MTG Baltijos šalyse.

Ozolins pripažįsta, kad prieš 15 metų pradėjo naują verslą – kanalas TV3. “Aš noriu pasakyti didelį ačiū visiems mūsų kolegomis ir partneriais, kurie dalyvavo šiame įdomiame kelionę, mes užaugo kartu ir suformavo svarbiausių šalies žiniasklaida. Dabar atėjo laikas naujiems iššūkiams ir naujas verslas pradės dirbti turinio plėtrą Vidurio ir Rytų Europoje”, teigia Ozolins.

Zuzena pernai pagerbtas MTG TV kanalo direktorius atsako už kanalo TV3, LNT, TV6, 3 +, TV5 ir “Channel 2″ strateginio ir taktinio pozicionavimo ir prekinio ženklo plėtros turinio. Prieš prisijungdamas prie kanalo LNT Grupė MTG buvo Zuzena Ltd “TV3 Latvija” generalinis direktorius. Zuzena MTG Latvijos prisijungė prie komandos 2004 metais, per metus kuriant sėkmingą karjerą įmonės viduje, įgijo patirties, kaip rinkodaros direktorius ir programos direktorius.

Zuzena pasakyti, kad jie yra laimingi ir garbė tapti MTG TV ir radijo Latvijos vadovai. “Mes ir toliau MTG kurso suformuoti aukštos kokybės vietos turinio, ir žiūrovams siūlo platų informacijos ir pramogų,” žada Zuzena.

Prieš prisijungdamas prie MTG Latvijos komanda 2004, dirbo reklamos agentūros Zuzena “kūrybinė laboratorija”, “DDB Latvija” ir “Saatchi & Saatchi” Latvija “. Zuzena studijavo Smiltene gimnaziją, Lietuvos žemės ūkio universiteto Pedagogikos ir psichologijos fakulteto bakalauro laipsnį klinikinės psichologijos magistro laipsnį Zuzena įsigijo RISEBA.

Savo ruožtu, iš MTG Baltijos dainininkų pirmininkas perimti Marek, kuris yra viceprezidentas Vidurio MTG. Raivo Rost ir toliau bus “Viasat” vadovė Baltijos šalims.