Namų augalai. Kenkėjai ar gydytojai?

Kurti namų aplinką, dažnai griebiasi spalvų pagalba. Jie gali tapti ne tik puikus elementas interjero, bet ir padaryti jūsų namų patogesnė. Tačiau priimant gėlių parduotuvėje pasirinkimas, jums reikia ne tik galvoti apie tai, kaip ta ar kita gėlė tilps į jūsų kambarį pagal spalvą, bet ir žinoti savo pagrindines savybes, nes kai kurios spalvos gali būti net pavojingas sveikatai. Taigi, ką gėlės turėtų būti laikomi namuose ir kurio apeiti?

Pradėkime kambarines gėles, kad nerekomenduojama laikyti namuose.

1.
akinantis grožis.

Oleander. Šis augalas dažnai naudojamas ne tik kraštovaizdžio dizainas, bet ir papuošti savo namų interjerą. Tačiau auginti šį augalą į butą, būkite atsargūs, jo sultys yra nuodų, kurie gali sukelti aklumą. Ir šio grožio kvapas dažnai sukelia galvos svaigimą.

2.
Atogrąžų nuodų.

Dieffenbachia. Šis žavingas medis yra labiau paplitęs botanikos sodai. Neseniai, žmonės nori turėti kažką egzotišką namuose, bet jei turite vaikų, tai geriau pakabinti egzotiškas paplūdimio nuotrauką, kaip Dieffenbachia yra nuodingas sultis. Jei vaikas nusprendžia išbandyti šio medžio skonį, tai gali sukelti rimtą apsinuodijimą. Suaugęs taip pat gali nusideginti, pjovimo off jo lapus ar ūglius.

3.
Karalienė kvapų.

Tuberoza. Šio gražus augalas kvapas yra dažnai naudojami kvepalams. Tačiau, tai nėra rekomenduojama jį laikyti namuose žmonėms, kurie kenčia nuo hipertenzijos ir kitų širdies ligų, nes naudojasi savo aromatą ilgą laiką, galite jausti svaigulį ar net depresija.

4.
Degimo gražus.

Croton. Tai puikus patalpų augalas, kurio reikia ypatingos priežiūros. Šis handsome apima deginimas nuodingas sultys, kurios liečiasi su oda, gali sukelti nudegimų, ir susilietus su kraujo net gali būti mirtinas.

5.
Nemigo augalai.

Lelijų. Nepaprasta grožis nakties sugeria deguonį ir išskiria anglies dioksidą, kuris savo ruožtu veda į anksti ryte galvos skausmai. Tai nėra rekomenduojama išlaikyti lelija miegamajame, nes jos spalvingas, tačiau labai stiprus kvapas gali sukelti nemigą. Augalai, kurie sukelia nemigą, taip pat galima priskirti ir gardus orchidėja.

Nustatyti, kurie augalai turi būti atsargūs, pažiūrėkime, ką augalai reikia turėti namus. Visi žino, kad augalai gali būti naudingas sveikatai. Renkamės penkių garsiausių gamyklą „gydytojas“.

1. Grožio gali būti naudinga.

Pelargonija. Šis augalas yra ne tik malonus akiai su savo grožiu, bet, taip pat nurodyta, kad populiariai šeimos gydytoją, kuris padeda kovoti su vėžiu ir užkirsti kelią jų pasikartojimui. Be to, savybės apima Geranium ramina ir reljefo menopauzės.

2.
Oro valymo.

Chlorofitas. Šis augalas yra iš tikrųjų valo orą, sugeria ir išskiria deguonį bespalvis nuodingos dujos (anglies monoksido).

3.
Nematomas pagalbininkas.

Aloe Vera. Šis augalas yra net vadinamas „pirmoji pagalba“ namuose. Aloe Vera sugeria kenksmingas medžiagas, kurios atleidžiamos nuo baldų ir linoleumas, ir net jo lapai gali būti taikomas kraujavimo žaizdos ar infekcijos.

 4.
Raminanti gali būti ne tik tabletės.

Spathiphyllum. Šis augalas yra puikiai mažina stresą, dėl biologiškai aktyvių medžiagų, kurių nurodytose srityse. Taip pat Spathiphyllum
Sugeria kenksmingas medžiagas, patenkančias į butą pro langą.

5.
žudikas bakterijų.

Citrusinių vaisių. Jų kvapas pasakojama bakterijų ir virusų. Aliejai išskiriami citrusiniai augalai, turi teigiamą poveikį žmonėms. Jie sugeria kenksmingas emisijas skleidžia prietaisai, kurie supa mus.

Atminkite, kad kiekvienas augalas, taip pat asmuo, turi savo unikalių savybių, kurios yra būtina žinoti, siekiant gyventi harmonijoje su ja.

Produktų mūsų kataloge: