Namų augalai

Autorius: Julia Klimenko

Tema vazoninių augalų ir šviežios gėlės visada aktualus – siela tiesiog reikia mažų žalių „oazės“.

Su visuomenės, technologijų ir civilizacijos plėtrai apskritai, žmonės tolsta nuo gamtos. Jei jie egzistavo tiesiogine prasme tarp jo, dabar mes persikėlė į butus, namus, biurus. Kai jis buvo patogu įsikurti šalia upes ar ežerus, nes tai buvo patikimas šaltinis vandens ir maisto. Šiandien mes turime tarp tų pačių betoninių pastatų, kurie gyvena sau. Gal todėl vazoninių augalų ir šviežių gėlių bus visada atitinkamų tema – siela tiesiog reikia mažų žalių „oazės“.

Poveikis augalų kūno

Informacija apie augalų naudojimo patalpose labai daug. Mes visi prisimename iš mokyklos, kad augalai sugeria anglies dioksidą. Patalpose, kur yra gėlės, dujų sumos nedidina, nes jie sugeria per dieną yra daug daugiau, nei gaminti naktį. Jie taip pat apsivalyti daugelio kenksmingų poveikių orą, ypač daugelio nuodingų medžiagų, kurios supa mūsų gyvenimą: lakų, dažų, klijų, valiklių ir kt. Kai kurie augalai gali padidinti drėgmę patalpoje. Taigi, tam tikru mastu jie gali pakeisti oro drėkintuvai, naudą, kurios tikriausiai esate girdėję. Ypač vertingi yra šios savybės šildymo sezono metu. Svarbu žinoti, kad kai kurie Kambariniai augalai gali išleisti lakiųjų medžiagų, kurios naikina bakterijas ore arba sulėtinti jų vystymąsi. Šiuo natūraliu būdu kovoti su mikrobų Lemon Tree, Thuja, pelargonija, Begonia. Taip pat yra augalų grupė, kuri garsėja savo eterinių aliejų. Jie, savo ruožtu, atsigaivinti orą ir gali net išgąsdinti savo kvapą vabzdžių kenkėjų. Atrodo, pelargonija kvapas negali pakęsti drugių muses ir uodus. Tiesa, kad daugelis žmonių tai nepatinka.

Psichologinis poveikis augalų

Manoma, kad augalai sugeba paveikti asmenį, su pliusu. Todėl jie rekomenduojama būti tose vietose, kur žmonės dirba, ypač biuruose. Gal jie tikrai sumažinti streso kiekį, padeda palaikyti dera su jais. Tyrimas, kurį atliko valstybinio universiteto Naujajame Džersyje dešimt mėnesių, buvo nustatyta, kad gėlės turi didelę įtaką mūsų emocijoms. Augalai ir gėlės įtakos laimės jausmą. Ir beveik visi amžiaus grupės žmonių entuziastingai ir pozityviai reaguoti į sveikų žydinčių augalų. Jie turi įtakos nuotaikos ir žmonės yra labiau linkę rodyti malonumo ir pasitenkinimo jausmą. Nuostabi faktas : spalvos pagerinti intymius santykius. Jų buvimas duoda namo ir nustato stipresnį ryšį su šeima ir vaikais. Žodžiu, nereikalingas atsižvelgiant į augalo vidų nebus. Kaip padaryti, kad gražus?

Kiekvienas žmogus turi savo supratimą apie tai, kur ir formos augalų namuose. Kažkas tęsia šeimos tradiciją, kažkas atsitiktinai ir be mąstymo vietose juos.

Yra universalių taisyklių, kurios yra naudinga žinoti

– Nepyk. Mes turime stebėti tikrą „džiungles“ dažniau. Ypač todėl, kad užpildyti erdvę kaip ligoninėse, universiteto dekanato ir kitų valstybinių institucijų. Tai negerai. Augalai neturėtų dominuoti kambarį, jei mes neturime pasakyti, pavyzdžiui, apie žiemos sode balkone. Žinoti priemonę ir nesukite erdvę į gėlių „konservatorijos“.

– Geriau mažiau, bet geriau. Trumpai tariant, neturi plaktuku palangės.

– Nedėkite didelių augalų ant lango. Geriausia vieta jiems – žemiau. Jūs galite išdėstyti juos ant specialios žemų suoliukų, palaiko arba tiesiai ant grindų.

– ant palangės yra geriau įdėti augalą, kuris truks ne daugiau kaip 30 proc peržiūros.

– Negalima rinkti bute krūminiai, silpni arba labai seni augalai. Atsikratykite augalų, estetinės išvaizdos, kuri jūsų netenkina. Taigi jūs įtraukėte akcentą ir išsiųstas labiausiai vertas atstovų.

– Nuvalykite dulkes reguliariai. Taigi jie atrodys jauna ir sultingas.

– Ypatingą dėmesį vazonai pasirinkimas. Nepirkite per „su kaupu“, kaip gražus gėlių dažytos puodą, jūs turite įdėti į netuščias interjeras. Tikimybė yra ne atlaikyti stilių ir sukurti įmantrus mišinį. Galvoti apie tai, kaip jie bus derinami vienas su kitu.

Puodai …

Ieško puodus, pageidautina analizuoti savo namuose stilių ir įvertinti, ar jis yra tinkamas. Nepamirškite galvoti iš anksto ir vietą. Neseniai tapo populiarus levandų motyvai interjere. Tai nereiklus augalas su raudonos gėlės puikiai tilptų į „Provence“ stiliaus. Jūs esate laisvai sodinti levandų sėklas, pavyzdžiui, didžiulį indą ir įdėti į virtuvę. Jis taip pat yra gera vieta tai – miegamasis. Ji duos jai romantikos ir sentimentalumo, ir duos jums gerą miegą.

Žinoma, nepamirškite apie klasikinių kambarinių augalų: Evergreen Ficus, citrusinių vaisių, palmių. Jie atrodo gana suvaržytas – tai stiprus liemens ir lapai įvairių atspalvių žalia. Jie sukurti gražią ieškote žalia dėmė interjerą. Na atrodys prieškambario ir gyvenamasis kambarys. Dėl savo paprastai nėra per mažų virtuvėje nėra geriausia vieta jiems.

Kaktusai – kaip mes galime apsieiti be jų? Nebuvo daugiau nei 2800 rūšių ir bendras bruožas – erškėčių. Tai labai nereiklus augalai, kurie auga visą savo gyvenimą bet kuriuo metų laiku, tačiau kartais žydi vieną kartą. Ji puikiai tinka interjero su Meksikos, Ispanijos ar Lotynų Amerikos motyvais ir bet smėlio, geltona, oranžinė kambarį. Didelis ir nestandartinis, gali būti dėmesio centre.

Jei namuose yra Rytų Azijos įtaka, kad būtų gerai gauti bambuko arba bonsai. Pastarasis – nuo nykštukinių medžių šeimos ir turi ilgą istoriją. Sukurti atmosferą, padeda refleksijai ir filosofavimo. Gerai tinka biure, gyvenamasis kambarys ir vieta, kur susirenka diskusijose. Tačiau priežiūros pakankamai įnoringas. Tačiau beveik nereikalaujantis priežiūros ir hardy Crassula, arba kitaip beždžionė ar pinigų medis.

Trumpai tariant, The choice is yours. Nesvarbu, jūs remtis Feng Shui, zodiako ženklų ar asmeninio skonio, svarbu, kad nauda, ​​kuri gali suteikti jums gyvų augalų namus.

Šaltiniai nuotraukomis: original-home.ru, maddys.ru, flowerszone.ru, faqhouse.ru

Taip pat žiūrėkite:

Fitodizayn jūsų namuose

Iš fitosanitarijos paslaptis

Nurodykite vonios kambario baldai

Pirkti gėlių ir augalų už gėlynai apie DOM.BY