Optimizuojame svetainę paieškos sistemai Baidu

Štai ir priėjome prie finalinės Baidu paieškos sistemos optimizavimo dalies. 4-oji dalis Jus informavo apie tai, ką Baidu labiausiai mėgsta svetainės kontekste. Paprastos struktūros navigacijos – svarbus dalykas Baidu paieškos variklyje. Taip pat kaip ir visur bene didžiausia problema yra dublikuotas turinys, tad aprašiau, kodėl ši paieškos sistema to nemėgsta ir kaip nuo to apsisaugoti. Galiausiai buvome priėję prie atgalinių nuorodų tipų, žinoma, kaip ir visur šioje išorinėje SEO dalyje seo kainos laimi ne kiekybė, o kokybė, tad nesinaudokite paslaugomis, siūlančiomis daugybę neorganinių lankytojų, kurie apkraus serverio srautą ir bus bereikšmiai. Tęskime.
Susiplanuokite iš ankstoGoogle Jūs galite pasiekti aukštus reitingus maždaug per savaitę laiko (atkreipkite dėmesį, kad sakau maždaug, nes laiko tarpas gali svyruoti +- vieną savaitę, taip pat neskatinu Jūsų naudoti juodąją SEO), bet su Baidu sėkmė neateina taip greitai. Ši paieškos sistema gali užtrukti 6 mėnesius arba daugiau, kad svetaine Google AdWords Reklama suteiktų Jums gerus reitingus. Pavyzdžiui, jeigu planuojate kurti vasaros laikotarpiu aktualią svetainę, tinklapį turėtumėte pradėti kurti ne vėliau kaip Lapkričio mėnesį, kad rezultatai pasiektų jau vasarą.
Baidu nesutaria su Flash arba JavaScriptFlash ir JavaScript nėra favoritų saraše Google paieškos sistemoje, bet Baidu jų išvis nekenčia. Štai kodėl šias metodikas naudoti patarčiau tik tuo atveju, jei įmonės prezentacija negali būti kitaip atvaizduojama. Baidu visiškai nemėgsta iFrames, todėl venkite reputacija internete jų.
Įsitikinkite, kad Jūsų svetainė yra atvira paieškos voramsKaip ir kitos paieškos sistemos, Baidu naudojasi vorais, todėl užsitikrinkite, kad Jūsų svetainė yra jiems atvira. Pasinaudokite Spider Simulator įrankiu ir sužinosite.
Kaip matote, optimizacija Baidu nėra visiškai skirtinga nuo kitų paieškos variklių, bet turi savo specifinių bruožų. Laikykitės taisyklių, būkite kantrūs ir ankščiau ar vėliau sėkmė aplankys ir Jus. Svarbu pabrėžti: jeigu Jūsų tinklapis Baidu bus reitinguojamas labai gerai, nenustebkite, jeigu paieškos sistemoje Google reitingai ženkliai pakils į viršų, visai tai natūralu.