Pasirinkite gėles ir augalus savo namams

Žinoma, kiekvienas augalas, taip pat kiekvienas žmogus, jo charakteris. Ir prieš jums atnešti į kitos gėlės namuose, nustatyti, ar gyventi su juo visiškoje harmonijoje. Ir mes, savo ruožtu, padės jums susidoroti su juo.

Miegamasis

Augalai, kuri ateityje bus svarstomas, turi būti miegamajame, nes jie nesugeria deguonies, o tai yra izoliuotas. Pradėkime Chlorophytum . Ji neutralizuoja toksinė medžiaga, o taip pat valo mikroorganizmų orą. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip oro drėkintuvas. Beje, keturi „suaugusiųjų“ augalai gali išvalyti orą kambario iki 80% per dieną.

Kitas „miegamoji“ augalų – Spathiphyllum – puikus miegamieji, nes jis yra stiprus teigiamas poveikis žmogaus miego.

Pavyzdžiui, alavijo ir Kalankė naktį išskiria pakankamą kiekį deguonies. Todėl augalas yra vertas vietą miegamajame.

Sansevieriya (Teschin liežuvio ar gyvatė kalba) – puikus įrenginys „miego“ kambaryje. Nepaisant to, kad dauguma augalų naktį įsisavinti deguonį, tą pačią gėlę priešingai jis gamina. Uždaroje patalpoje, siekiant išlaikyti reikiamo lygio deguonies reikia 6-8 „Teschin kalbą“ iki juosmens aukščio vienam asmeniui.

Ir, žinoma, neįmanoma praeiti tokio augalo kaip laurų . Tuo metu, lauro šakelėmis buvo pagrindinis atributas vaikiškos lovelės. Faktas, kad įmonė padeda kovoti su nemiga. Tačiau priešingai suaugusieji miegoti gerai pagal levandų ir rozmarinų kvapas. Dabar jie gali būti perkami paketėlių, kurie alsuoja šakelių augalų forma.

Gyvenamasis kambarys

Mes dabar kreiptis į kambarį ir kalbėti apie naudingas ir reikalingas spalvų kambarį. Vienas iš populiariausių augalų – dracenos – mėgsta drėgną orą, gausiai purkšti, taip pat šviesi ir šilta vieta. Beje, ši „netvarkingas Palm“ perimta daug gyvenimo kambariai. Lygiai tą patį galima vadinti fikusas , kuris visada bus iš laiko ir mados, taip sakant, tikra klasika. Beje, stebina tai, kad gali būti daug, kad Ficus lapų gali net užvirinti. Jie padeda su pneumonija ir bronchitas.

Man patinka rūpintis gėlėmis? Tiesiog orchidėja su gera drėgmės ir saikingai šiltas klimatas bus geras pasirinkimas. Ir tai bus gyvenimo pačią vietą, kur gėlė nuolat akyse.

Virtuvė

Tai nėra sunku sukurti interjero spalvą virtuvėje, bet tai svarbu pasirinkti tinkama, nes šiame kambaryje, ne visi augalai vienodai gerai jaustis. Būtina pasirinkti labiausiai patikimas ir nereiklus rūšių, įskaitant daug labai gražių gėlių.

Virtuvė turi būti gerai vidutines vazoninių augalų: Begonia, violetinė, pelargonija, raktažolės, Kalankė, Cyclamen ir azalijos.

Tokie dekoratyviniai augalai kaip Schefflera, Croton ir Dracaena , gana atspari ir dėl gražaus spalvos lapų bus puikus papuošimas ant valgomojo stalo.

Dekoratyviniai pipirai, citrusinių augalų ir kavos medžiai organiškai tilptų į virtuvės plotas, ir jūs galite organizuoti juos į langą ir ant stalo.

Prieškambario

Paprastai, tai šešėliai mylintis augmenija, kurie nukreipia šviesus saulės spindulių yra nepageidautinas. Prieškambario, beje, vienintelė tinkama meno ir lapuočių augalų. Apie „savo“ vietoje bus paparčių, gebenės, Aspidistra, ir su papildomu apšvietimu (jis mėgsta šviesą), gali būti ir fikusas. Kaip matote, pasirinkimas nėra didelis, bet ji yra. Svarbiausia – padaryti teisingą pasirinkimą.

Įkvėpimas

Ir keletas idėjų interjero supjaustyti ir dirbtinių gėlių.