Pasirinkite vonią: turinį ir formos medžiagą

Autorius: Maria Gubskaya Neatsitiktinai vonios buvo pavadintas taip. Galų gale, pagrindinis dalykas kambaryje – vonia, kuri didžia dalimi lemia jos stilių. Iš jos taip pat priklauso nuo to, ką emocijos jūs patirsite, atsižvelgiant vandens procedūros.

Be to, vidutinis terminas vonia gyvenimas 15-20 metų, o tai gana daug. Todėl, kad jo pirkimą, turėtų būti labai rimtai ir kruopščiai. Jūsų užduotis – pasirinkti kokybę, patogų ir estetiška produktą, vertas būti jūsų vonios apdaila. Tačiau pirkti vonioje yra ne taip paprasta: kurių gausa siūlome gamintojus šiuolaikinės santechnikos, ji yra lengva pasiklysti. Norėdami to išvengti, skaityti apie tai, ką ieškoti renkantis vonią.

vonia

Norėdami pradėti, nustatyti jūsų vonios galimybes, nes, priešingai nei kitų interjero daiktų, vonia bet kurioje vietoje neteikia. Taigi patikrinti tiek yra ir kokia būklė visa santechnikos komunikacijos. Jei reikia remonto, perdavimo ar pakeisti vamzdžiai, padaryti ją į vonios montavimas.

Paprastai vonios yra maži, tačiau jie linkę būti įsikūrusi daug kitų dalykų – kriaukle, spintos, spintelės, skalbimo mašina. Todėl svarbu organizuoti erdvę ir rasti pirtis, formą ir dydį, kuris puikiai tinka į vidų.

Forma ir dydis vonią

Daug tūkstančių metų gyvavimo pirčių esmės nepakitusios formos. Šiandien Dėka šiuolaikinių medžiagų, yra daug pasirinkti. Tai yra klasikinis stačiakampio formos ir apskritas, pusiau-apvaliu,, kampinis vonia. Jie taip pat teikia anatominių kreives. Tai daro vandens procedūras priėmimas patogiausia. Dėl ekstravagantiškų interjero, yra ne mažiau ekstravagantiška forma vonių.

Matmenys vonios taip pat tapo įvairesnė. Šiandien mes negalime apsiriboti standartinėmis 150×70, 170×70 ir 175×80 cm tai priklauso nuo jūsų skonio :. Ar jums patinka išsimaudyti sėdėdami, gulėti ar sėdint. Beje, paskutinis pozicija asmeniui yra patogiausias. Vyresnio amžiaus žmonėms, arba tiems, kurie kenčia nuo ligų, sąnarių, gamintojai siūlo stovi vonioje.

Atkreipkite dėmesį į vonią gylis: 50-60 cm optimaliausią vertę. Atminkite, kad patogiai gulėti vonioje nepakanka, jums reikia rūpintis, kaip gauti iš jo.

Medžiagos pirčių

Dabar, kai visi parengiamieji žingsniai užmirštas, atėjo laikas kibti į pagrindinį, tai yra, pasirinkti medžiagą, iš kurios bus pagaminta Jūsų vonia. Dažniausiai medžiagos – geležies, plieno ir akrilo. Daugiau egzotiškų variantų – marmuro, medžio, vario ir stiklo. Visi jie turi ir privalumų, ir trūkumų, ir tik savo galia galėtų nuspręsti, kuri pirtis yra perfect for you.

Geležinis. Tai yra „nesenstantis klasika“, populiarus ne tik buvusioje Sovietų Sąjungoje, bet ir visame pasaulyje. Ketaus vonios yra kruopštus, patikimas ir stabilus. Galite būti tikri: jie tikrai nenukrypsta nuo sienos po įdiegimo. Ketaus nebijo korozijos. Jis lėtai įkaista ir atvėsta ilgą laiką. Jūs beveik negirdi vandens triukšmas įgauna.

Kokybės vonia tarnaus jums ištikimai ilgus metus išlaikant estetinę išvaizdą. Tačiau, tinkamą priežiūrą. Pirmoje vietoje – už emalį, kuris negali toleruoti ėdžių valiklių ir šveitiklių. Ji turėtų būti lygūs, tolygiai spalvos, be iš nutekėjo ir tada. Restauravimas emalio ketaus vonios probleminius, todėl rūpintis ja, nei lemti skaldos ir braižymo.

Tokių vonių trūkumai gali būti priskirta prie savo didelio svorio (80-150 kg) ir konservatorius stiliaus. Jums bus tik standartinių dydžių ir klasikinės stačiakampio formos. Nepaisant to, modernios ketaus vonios, priešingai nei sovietų, daugiau gracinga ir elegantiška. Importuojamos modeliai gali būti komplektuojami su pusiau automatine nutekėjimo sistemos, turi rankenas ir reguliuojamas kojeles.

Plienas. Tai yra viena iš labiausiai ekonomiškai variantų. Aukštos kokybės plieno vonia išoriškai nesiskiria nuo geležies. Tačiau, tai yra daug lengviau, todėl, kai jos transportavimas ir montavimas yra mažesnė problema, ir gali turėti įvairių formų, dydžių ir dizainų įvairovė. Ir lyginant su akrilo vonių yra daug stipresnis nei plienas.

Šiuo visoms tokių vonių privalumus į pabaigą. Jie turi prastą garso ir šilumos izoliacija. Pakanka mirkti šiltame vandenyje tiesiog nepavyks. Emalio taip pat reikalauja kruopštaus priežiūros, lustai ir įbrėžimų negali būti atkurta. Be to, prastos kokybės vanduo gali palikti blogą gelsvą apnašas pašalinamas. Importo gamintojai kompensuoti šiuos trūkumus specialios gumos sandarikliai (triukšmas) ir danga, kuria purvinas vanduo lašelius mažinimą ir bandeles su vonios sienų.

Akrilo. Tai šiandien populiariausia medžiaga vonios. Akrilinės vonios absorbuojamas visas geriausias savybes savo geležies ir plieno kolegomis ir sėkmingai susidoroti su savo negalia. Taigi, jie yra lengvi, turi daug dizaino variantų, formų ir dydžių įvairovė, gerai absorbuojamas triukšmas ir išlaiko šilumą (geriau nei ketus), patvarus ir atsparus korozijai ir cheminių medžiagų, taip pat slydimo. Akrilo nekeičia spalvos ir nepraranda savo pirminę blizgesį, jis elektrobezopasen ir ekologinio draugiškas ir higieniška medžiaga. Šios pirtys gali būti įrengta įvairių priedų, apšvietimo, elektronines kontrolės ir vandens masažas.

Akrilo vonių trūkumai jų brangus ir reikalauja daugiau atidžiai prižiūrėti. Akrilo linkę įbrėžimų, kuris, tačiau, tai yra lengva atsigauti, net namie. Siekiant išvengti nepageidaujamų lustai, jūs turite būti labai atsargūs, kai transportuoti ir įdiegti vonią.

Prieš pirkdami būtinai paprašykite, kad gamintojas, patikrinkite vonioje storis (5-6 mm) ir ar jis yra sustiprintas (arba jūsų vonia gali „be“, tiesiai prieš jūsų akis).

kitos medžiagos

Estetai ir gurmanai prabangos gamintojų gali pasiūlyti pirtį neįprastų medžiagų. Pavyzdžiui, natūralaus ar dirbtinio marmuro. Šios vonios yra labai graži dėl spalvų kilnus medžiagos, šilta liesti ir gerai sugeria triukšmą. Bet jie yra lengva įveikti ir subraižyti ir ribota stiliaus sprendimas. Mediniai vonios yra labai kaprizingas ir mažiau praktiška, tačiau jie yra elegantiškas, grakštus ir labai malonus liesti.

Jie taip pat gali būti integruota hidromasažinė sistema. Mėgėjai minimalistinio interjero, aukštųjų technologijų stiliaus, tikrai, bus dėkingi šiek tiek šokiruojantis stiklo vonia, pagaminta iš specialiai apdoroto sunkiųjų stiklo. Galiausiai, santechnikos mados girgždėti – KVAR (iš kvarco ir akrilo mišinys). Tai patobulinta versija akrilo vonios, nors komerciškai jie yra gana retas ir verta daug pinigų.

apdailos liesti

Nepamirškite, vonia – tai ne tik higienos poreikių tenkinimas, visa tai paslaptis ritualas. Tai padaryti dar malonesniu padėti nepretenzingas „bonusus“ – visa pagalvėlės ir porankiai, rankų ir kojų, ypatingo dėmesio kompaktiškų skaitmeninių fotoaparatų ir anatominių kreivių, įterptųjų sistemų ir automatinio nuteka sūkurį rūšių.

Išsimaudyti su malonumu!

Šaltiniai nuotraukomis: www.shikremont.ru, www.mels.by

Taip pat žiūrėkite:

Apdovanojimas BALTARUSIJA FAVORITE dizaino apdovanojimas vandentiekio rasti jų savininkams

Slapti lentynos

Nurodykite vonios kambario baldai