Patikimiausias bendroves

Iki 2012 pabaigos lėktuvo katastrofoje žuvo 496 žmonių visame pasaulyje. Ir ne vienas iš negyvų keleivių skrido pigių skrydžių įtrauktas į labiausiai patikimų oro linijų versijoje vokiečių Information Center Jet Airliner Crash Data Evaluation centro (Jacdec) sąrašą, sako “ABC.

Tuo pačiu metu, įvertinimas, kuris sudaromas remiantis rodiklių avarijų bendrovių, remiantis per pastaruosius 30 metų kartu su keleivių skaičiaus ir kilometrais, kad skrido kiekvieną oro linijų, ir davė keletą siurprizų skaičių.

Rusijos oro Transaero ir Aeroflot, antrus metus iš eilės dešimtuke buvo 60 saugiausių vežėjų taikos, ir “Transaero” iš karto ėmėsi 16. vietą. Metais anksčiau ji buvo 15. Rusijoje antras pagal keleivių oro vežėjui, įkurta 1990 metais, turėjo tokią situaciją, kuri buvo nužudyti arba sužeisti keleivius.

Kartu su klasikinių aviakompanijų, ir ji taip pat apima bendrovės pigių skrydžių, plačiai vertinama kaip labai nepatikimas.

Šiemet aviakompanija pripažinta Jacdec wizzair lietuva Finnair patikimiausia oro linijų pasaulyje. Metus, Suomijos aviakompanija buvo antra po Japonijos “All Nippon Airways” , kuris pasitraukė į 12 vietą. Taigi, vežėjas tapo saugiausia aviakompanija Europoje jau antrus metus iš eilės.

Paskutinis žlugimas “Finnair”, kuris skrenda į 1923 (šiek tiek daugiau nei British Airways britų ir olandų “KLM”), įvyko 8 Lap 1963 – pakeliui į Mariehamn (Alandų salos) patyrė avariją DC-3 laineris. Per avariją žuvo 22 keleiviai ir įgulos nariai, išgyveno du keleiviai ir skrydžio palydovas.

Po Finnair atlikite tokius tvarkaraščius Air New Zealand (Naujoji Zelandija) ir Cathay Pacific (Honkongas).

Antrasis Europos lėktuvų įvertinimą staiga tapo portugalų TAP Portugalija, kuris yra pasaulio sąrašo septintą poziciją. Metus, ji buvo 16 vietoje.

Nacionalinis vežėjas Portugalija 14 Kov 2005, įtrauktas į asociacijos “Star Alliance”. Tinklas šiuo metu apima 65 TAP oro ryanair skrydziai is rygos uostus 30 šalių. TAP daro 1600 skrydžių per dieną. 10 Bir 2009 buvo pirmasis skrydis į Maskvą (oro uostas “Domodedovo”). Jis veikia lėktuvo “Airbus A319 7 kartus per savaitę.

Pagerino savo poziciją ir oro linijų “British Airways”, kuris išaugo nuo 13 iki 10 vietos. Paskutinis nelaimingas atsitikimas su aviakompanija British Airways plokštumoje įvyko 10 Rgs 1976, kai lėktuvas keliaujant iš Heathrow į Stambulą susidūrusio danguje virš Jugoslavijoje su DC-9 aviakompanijų Inex Adria. Visi 54 keleiviai ir 9 įgulos nariai žuvo.

Vokietijos Lufthansa, buvo 11 vietoje. Tuo Lufthansa incidento mirtinas incidentas įvyko 14 Rgs 1993, kai A320 tūpimo Varšuvoje skrido ne eismo juostą ir atsitrenkė į žemę. Tada du žmonės žuvo.

Antroje dešimt atstovų Europos bendrovės taip pat buvo el asy J www.flymaster.lt et, dirbanti transporto sektoriaus biudžeto. Dėl loukostera yra tikrai didžiulė sėkmė, nepaisant to, kad jos pagrindinis Europos varžovų airių Ryanair”, buvo 32-oji.

18 reitingą buvo britų Thomas Cook Airlines” ir Air Berlin, c 9 vietą sumažėjo iki 23. vietoje. Aviakompanija KLM , buvo 27, Šveicarijos ŠVEICARIJOS – 33. ir Aeroflot, tik 39.

Rusijos nacionalinis vežėjas metais anksčiau tarnavo 35. vietą. Ekspertai analizuoti rodmenis JACDEC oro tik nuo 1992, ty po “Aeroflot” (ir išskyrus dukterines įmones) žlugimo.

Nuo tada, orlaiviai su viena nelaimė įvyko – kovas 1994 Kemerovo regione sumažėjo Airbus A310, skrisdamas iš Maskvos į Honkongą. Tragedija įvyko dėl vadas, remdamasi autopilotas, buvo įdiegta 15-metų sūnų. Jis atsitiktinai atjungtas autopilotas ir orlaiviai išvyko į apverstą nugara. Į nelaimės žuvo 75 žmonių.

Europos oro susisiekimo bendrovės žemiau “Aeroflot” buvo tik Air Prancūzija (41-oji vieta), ispanų Iberia” (49-vieta), SAS Scandinavian Airlines (50 vieta) ir Turkish Airlines (54th).