Planuojate kelionę į Kretą? Elounda laukia Jūsų!

Graikija – puiki vieta apsistoti: elegantiškas servisas, švarus, šiltas jūros, vaizdingas kraštovaizdis – Rojus Žemėje! Ir tai yra tiesa tiek žemyne ​​- stebina trišakis Halkidiki – ir PLACER salų – Kreta, Rodo ir Kos.

Pasirinkite kurortą

Kreta – nekilnojamojo mažas pasaulis, atskirta nuo žemyno Viduržemio jūra čia kiekvienas atostogautojas rasite kažką ypatingo, kažką, kad nėra pakanka: privatumo ar laisvalaikio, ekskursijų ar prabangos paplūdimio juostelės, povandeninį ir vaikščioti ant žemės. Saloje galima suskirstyti į keletą kurortų, iš kurių kiekvienas turi savo skonį. Jei jus domina istorijos ir vertybės, turėtumėte atkreipti dėmesį į Heraklioną. Norite gauti elegantiškas servisas ir likti geriausių viešbučių? Geras! Už jus, tai atveria duris kitas kurortas Kretos sala – Elounda.

Vieta Elounda

Šis puikus ir žavinga mieste įsikūrė apie mažas, ramioje lagūnas www.travelmaster.lt bankams, bet galite plaukti į įlankų ar Korfo Mirabello, kurie yra netoliese. Dėl palankios rodymą Kretos saloje, Elounda apsuptas medžių ir krūmų, jūra – stebėtinai šilta, ir balti paplūdimiai ir švara yra nuostabi. Tai kur viešbučiai naudojamas įmoką, su VIP paslauga, puikų aptarnavimą, fantastinis maisto. Toli nuo Elounda yra kitas miestas, kuriame gyvenimas gausu – Agios Nikolaos. Aplankykite jį, jei jūs kada nors gauti nuobodu tikrai Elounda

Turizmas Elounda

Ketinantis praleisti savaitę ar dvi Kretoje, nereikia pamiršti, kad, be to, puikus paplūdimio atostogų, yra daug veiklos, kad jūs galite paįvairinti savo atostogas. Pavyzdžiui, jei visa sala Kreta Elounda parodyti jums patraukliausia išeitis, nepamirškite aplankyti senovės gyvenvietės griuvėsius, pagaminti Bizantijos stiliaus. Galite gauti ten, išsinuomoti automobilį ar dviratį, bet jei esate nebijo pigios poilsines keliones įveikti pėsčiomis atstumas – Neneigiu sau ir pasivaikščioti malonumą palei vaizdingos platybės Graikijos kurorte.

Geriausi viešbučiai saloje

Na, jūs iškirpti šiek tiek laiko atsipalaiduoti ir mėgautis vyksta visose jos apraiškas prabanga? Tada Graikija, Kreta, Elounda laukia Jūsų. Čia įsikūrę viešbučiai, pavyzdžiui, 5 * Grecotel Elounda, vienas iš pasaulio viešbučių tinklas, Porto Elounda 5 *, Elounda Beach 5 * Deluxe, Elounda Mare 5 * viešbučių ir kitų panašaus lygio. Ypač populiarus viešbutis Kretos saloje – Elounda Beach, esantis didelę teritoriją šalia kitame viešbutyje, Elounda Bay Palace ir akcijų bendros infrastruktūros. Visas kompleksas yra holas ir fojė barai, restoranai, baseinai, poilsio sukurti nuostabią atmosferą turistams ir jūros įlipimo laiptelis leidžia viešbutis keliones i tenerife tikrai prabangus. Visuose kambariuose yra padidėjęs komforto lygį ir oro kondicionieriai. Tačiau, jūs nenorite, tolumoje į kambarį, kai yra tiek daug įdomių dalykų dienas! Be animacijos programos vaikams ir suaugusiems, galite aktyviai praleisti laisvalaikį, atlikdami vieną iš sporto siūlomų svečiams ar atsipalaiduoti SPA, aplankyti muziejus ar mėgautis vienas iš kasdienio šou. Didelis privalumas viešbučio yra suteikti ne tik nemokamai gultai prie baseino, bet ir paplūdimyje.

Taigi, jei jūs patenka į šią Dreamland (Kreta), Elounda pasveikinti Jus su savo prabanga ir puošnumu! Nepamirškite apsilankyti tema vakarą – graikų naktį viešbutyje ar vieną iš vietinių tavernų. Tai nepamirštamas įvykis: stalai dejuoja išskirtinį vietinių patiekalų ir restoranas yra puikus pastos muzika, kad menininkai vytantsovyvalas maištingai Five!